Jump to content

Open Country


Boomcio

Recommended Posts

 

Premiera 3 czerwca; survival od studia 505 Games. 

Zdobywanie pożywienia, budowanie schronisk, walka o przetrwanie w trudnym terenie, żywioły, przygody, kooperacja, exploracja i co tam jeszcze się kończy na  "...cja".

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment

A forumkowa brać się starzeje i już niedługo zapewnie walniemy parę prywatnych meczyków w "Geriatric of Duty: Jesień Życia".

Albo Geriatric Evolution Soccer 2022.

Geriatricfield VII. Kto to wie, jak będzie.

Link to comment

@Wredny ma rację co do mojej osoby. Lubię bardzo takie gierki,ale to nie dziwne,bliżej mi do 40stki niż dalej :reggie:. A coś w tym jest, że wraz z wiekiem gust growy ciut się zmienia. Wszelkie survivale lubię bardzo,zawsze są jakimś wyzwaniem,a i ciekawość zastosowanych w nich mechanik działa na moją wyobraźnię. Zaraz obczaję co to za tytuł tylko do pracy dojadę.

Edited by Szajka
  • Upvote 2
Link to comment

Obczailem ten trailer i tak: środowisko jak najbardziej na plus,ale jakoś cywilizacyjne aspekty mnie ciut niepokoją(przyczepa kempingowa,auto,ludzkie osady,bo tak,jeżeli mamy karabin na ramieniu to skąd ammo brać,jeśli jest cywilizacyjność i będzie można ją kupować to co to za survival,chyba,że mapa będzie max duża i zakupy ammo np nie będą częstością. Wiele niewiadomych mam w głowie.

Link to comment
16 godzin temu, SlimShady napisał:

Przecież możecie między sobą na privie pisać, na to samo wyjdzie.

 

Ale wtedy nie będzie Waszych obiektywnych komentarzy, więc po co tak na smutno pisać  :/

  • Upvote 1
Link to comment

W sumie gameplay z tego tytułu przewinął mi się w jakimś zestawieniu typu "TOP 21 survival games, coming to consoles" i jakoś sobie ubzdurałem, że to będzie tylko polowanko.
Stwierdziłem, że bliżej temu do średniego Hunting Simulator, niż do zajebistego theHuntera i tyle, a tu sie okazuje, że to jednak jakiś survival :notbad:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.