Skocz do zawartości

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin


Ma_niek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pograłem w demo i nie porwało mnie. System walki jakiś mało oryginalny (finiszery kryształem to trochę za mało by wyróżnić się z tłumu, piękny kawalerze), grafika albo rozmazana paćka w stabilnych 25 klatkach, albo bardzo rozmazana paćka w 60... Tak jak lubię Team Ninja tak SoP może wleci za 5 dych na promocji, bo na pewno nie na premierę za 290zł. Wywaliłem z dysku bez żalu, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ograłem demo co jest dostępne na PS5 i o ile rozgrywka mi się całkiem podoba tak technicznie jest bardzo nierówno. Postacie, przeciwnicy, animacje i sam feeling ataków jest ok, ale otoczenie wygląda średnio a co najgorsze jest słabo oświetlone. Część lokacji jest ciemna a dodatkowo źródła światła dorysowują się blisko kamery, mnie to chwilami irytowało. Są też przycięcia podczas eksploracji i cutscenek, dobrze że w trakcie walki nie było większych problemów. Na premierę na 100% nie kupię ale jeśli ogarną problemy techniczne to za jakiś czas pewnie ogram bo sama walka i różne klasy postaci mi się podobały, no i co-op może być grywalny, dziwne że nie jest bardziej reklamowany.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma zwykłe PS4 czy Xboxa One to niech nawet nie pobiera dema bo sobie oczy wypali. Na PS4 Pro w trybie performance wygląda jak gówno rozmazane działające chyba w 720p, nie da się grać, jest gorzej niż w Ni-Oh 2. W trybie quality wszystko wygląda lepiej i nawet można dostrzec przeciwników ale też są problemy, np. włosy postaci są strasznie poszarpane.

Jeśli to będzie tak wyglądało na premierę to wersje na stare konsole będą mogły walczyć wraz z Babylon's Fall o miano najbrzydszych gier ostatnich lat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.03.2022 o 10:12, baniek napisał:

Porty Nioh też były słabej jakości, więc nie dziwi mnie to 

Tak ale Nioh przynajmniej reprezentował jakąś tam jakość na PS4. Ta abominacja wygląda jak coś pomiędzy PS2 a PS3. HDR paskudny, rozdzielczość jakbym switcha odpalił, na cutscenkach wszystko świeci jak psu jajca i dolna część obrazu w co bardziej dynamicznych kadrach chyba nie wyrabia z odświeżaniem bo nie pasuje do całości. Nie dałbym za to złamanego grosza. Sterowanie trochę dziwne ponieważ akcja jest pod view na Xboxie i jeszcze trzeba przytrzymać (żeby nie daj boże coś się zbugowało:teehee:). System przełączania między klasami w sumie mało wygodny, bo można tylko dwiema żonglować w locie a zaraz wyskoczy stwór podatny na żywioł i trzeba w menu szukać maga. Final tylko z nazwy ale już gorzej szkalować tej marki się nie da. Brawo Square.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...