Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, soft był tragiczny na starcie jak porównasz do tego jest teraz. Coś delikatnie poprawiali ale wentyle były od startu 2. Potem trochę zmienili układ na płycie ale to było po roku czy prawie roku więc no, jak poczekasz rok to już lepiej czekać na sd2. 

 

Ktoś wyżej pytał czy będzie podmiana LCD na oled - nie będzie. Inaczej się takie wyświetlacze komunikują z płytą a i tutaj płyta jest kompetnie zmieniona i przeorganizowana także takich cudów raczej nie będzie. Myślę że LCD zostanie ubity w przeciwieństwie do nintendo, wypsztykaja się z tego co mają i zostanie tylko oled. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, GearsUp napisał:

Ja nauczony doświadczeniem z pierwszym rzutem decków to na pewno nie brałbym premierowych sztuk.

Dokładnie to mogę powiedzieć o nintendo i ich joyconach:dafuq: Skończyło się, że ludzie teraz i tak wolą kupić jakieś chińskie zamienniki niż się męczyć.

 

Tymczasem Valve elegancko odnosi się do bolączek sprzętu i taki soft szybko ogarnęli. Moja sytuacja w wymianą Decka na nowy model tylko utwierdza w przekonaniu, że to ludzie odpowiedzialni i szanujący swoich klientów.

Odnośnik do komentarza

W ogóle jak zadokowany SD radzi sobie jako sprzęt nie do grania? Raczej ciekawostka czy można nim zastąpić lapka w podstawowych funkcjach (przeglądanie sieci, pakiet biurowy, wsparcie aplikacji etc.). Nie miałem nigdy do czynienia z Linuxem.

 

Kompa mam już na wykończeniu, może uda się połączyć przyjemne z pożytecznym :problem:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jimmyyy8 napisał:

W ogóle jak zadokowany SD radzi sobie jako sprzęt nie do grania? Raczej ciekawostka czy można nim zastąpić lapka w podstawowych funkcjach (przeglądanie sieci, pakiet biurowy, wsparcie aplikacji etc.). Nie miałem nigdy do czynienia z Linuxem.

 

Kompa mam już na wykończeniu, może uda się połączyć przyjemne z pożytecznym :problem:

Normalnie śmiga, to ma 16 gb ramu:oh_you: Nie musisz znać Linuxa. Można pobrać wiele różnych aplikacji za pomocą domyślnie wbudowanej wyszukiwarki Discover. Na upartego można spróbować zainstalować windowsowy program jeżeli czegoś konkretnego potrzebujemy, albo ostatecznie zrobić dualboot i mieć os decka jak i windows.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Czoperrr napisał:

Jak się zdecyduję na zakup to biorę 512 GB bo podobno to Antiglare źle wpływa na wrażenia z OLEDa.

No właśnie w LCD antiglare jest super (mam stock antiglare 512GB) ale w OLED widziałem, że tak średnio. Też raczej 512 bez, no chyba, że ta najwyższa 1TB będzie lepiej dostępna to może się skuszę, krążą słuchy, że może tak być, bo dużo ludzi odstrasza antiglare. Według mnie to wciąż zależy od preferencji, filmiki na YT wszystkiego nie oddają. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, KrYcHu_89 said:

No właśnie w LCD antiglare jest super (mam stock antiglare 512GB) ale w OLED widziałem, że tak średnio. Też raczej 512 bez, no chyba, że ta najwyższa 1TB będzie lepiej dostępna to może się skuszę, krążą słuchy, że może tak być, bo dużo ludzi odstrasza antiglare. Według mnie to wciąż zależy od preferencji, filmiki na YT wszystkiego nie oddają. 

 

No i 3099 za Decka to IMO za dużo i wolałbym już dołożyć trochę i kupić Legion Go. 2599 to uczciwa opcja.

Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał:

75% jestem na TAK, jednakże granie za dnia będzie zawsze gorsze bez matu. 

Mam switch OLED, telefon z oledem, wszędzie błyszczące i nie ma problemu. Do tego ten ekran w sd oled jest bardzo jasny. W pełnym słońcu i tak nigdy nie gram.

 

Ogółem ale fakt, z obserwacji neta to wszyscy się raczej rzucą na tą wersję 2599

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, jimmyyy8 napisał:

Kupno dalej będzie wyglądać tak, że najpierw rezerwacja za parę groszy, a przed samą wysyłką reszta kasy?

Nie wiadomo, teoretycznie to od czwartku zaczyna się sprzedaż, a nie jak w przypadku premiery że otwiera się okienko rezerwacji. Więc teoretycznie od razu powinieneś płacić i do 1-2tyg sprzęt mieć u siebie. Ale sądząc po grupach i forach wszelakich zainteresowanie będzie ogromne, zwłaszcza modelem 512gb więc możliwe że jak szybko zejdą posiadane sztuki to system przejdzie na kolejkowanie i wtedy wzorem premiery będziesz dopiero płacić jak Valve upomni się że teraz twoja kolej

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...