Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe porównanie. Nie wiem co jest z tymi wyświetlaczami OLED ale w jednym miejscu SD jest wyraźniejszy a w drugim Switch.

 

SD (dziwna poświata)

 

image.jpeg.d045bd5137b7bd772e6623c96a852e8d.jpeg

 

Switch

 

image.jpeg.c329604286cd1d169fdc8797fc16f4f4.jpeg

 

SD (logo CAPCOM jest tu wyraźniejsze)

 

image.jpeg.3352d003c95adb02b26e7b30c347890f.jpeg

 

Switch

 

image.jpeg.08303728281ebe7ee1c7dc2470f1dc86.jpeg

 

 

No i jeszcze zauważyłem, że wersja SD chyba miała antyaliasing wyłączony bo straszne ząbkowanie wyszło w porównaniu do Switcha

 

SD

 

image.jpeg.474ff0a7211127d1c45b9d381b785397.jpeg

 

Switch

 

image.jpeg.7c71c0f5a978fa442eae41018b5dd4de.jpeg

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, tlas napisał:

Powiem tak - deckowy delikatnie jaśniejszy, a tak to bardzo podobne. Jako że switchowy jest zajebisty, to jest to żadna ujma. 
 

Potwiedzilo się to, że przy 16:9 nie ma opcji że zobaczycie pasy na górze i dole.

 

Zaraz odpalę BG3 i Tetris Effect z HDRem to pewnie oczy mi wypali. 

 

Dawaj znać jak ten BG3 i Tetris i ogólnie, jak wrażenia z użytkowania + czy 90 Hz ekran sporo zmienia (bo, ze OLED sam w sobie dużo zmienia, to akurat nie ma wątpliwości). 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MatekDM napisał:

 

Dawaj znać jak ten BG3 i Tetris i ogólnie, jak wrażenia z użytkowania + czy 90 Hz ekran sporo zmienia (bo, ze OLED sam w sobie dużo zmienia, to akurat nie ma wątpliwości). 

HDR w tetrisie na ten moment nie wyświetla się jako opcja także może spatchuja xD

 

pc gaming xD

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza

Kurde, ale co tu porównywać xD Kosztuje to gówienko niecałe 3 000, czyli tyle co gpu ze średniej półki. Jak komuś zależy na wydajności, ładnych kolorach i pięknym obrazie to kupuje monitor 4k i pc za 12 000. To nie jest jakiś luksusowy sprzęt dla hardkorowych graczy, tylko pierdółka do indyków. Fajnie, że wsadzili tu OLEDa i całkiem wydajne bebechy, ale jakieś głębsze porównywania to się tu chyba mijają trochę z celem. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, rafanus2 napisał:

Kurde, ale co tu porównywać xD Kosztuje to gówienko niecałe 3 000, czyli tyle co gpu ze średniej półki. Jak komuś zależy na wydajności, ładnych kolorach i pięknym obrazie to kupuje monitor 4k i pc za 12 000. To nie jest jakiś luksusowy sprzęt dla hardkorowych graczy, tylko pierdółka do indyków. Fajnie, że wsadzili tu OLEDa i całkiem wydajne bebechy, ale jakieś głębsze porównywania to się tu chyba mijają trochę z celem. 

 

Zgadzam się ale niektórzy z tego OLEDA robią jakiegoś mesjasza więc pora ich sprowadzić na ziemię. :)

  • Haha 1
  • beka z typa 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, rafanus2 said:

Kurde, ale co tu porównywać xD Kosztuje to gówienko niecałe 3 000, czyli tyle co gpu ze średniej półki. Jak komuś zależy na wydajności, ładnych kolorach i pięknym obrazie to kupuje monitor 4k i pc za 12 000. To nie jest jakiś luksusowy sprzęt dla hardkorowych graczy, tylko pierdółka do indyków. Fajnie, że wsadzili tu OLEDa i całkiem wydajne bebechy, ale jakieś głębsze porównywania to się tu chyba mijają trochę z celem. 

Wciąż mocniejszy niż tablet Nintendo z 2015 roku za 1600 zł.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Wciąż mocniejszy niż tablet Nintendo z 2015 roku za 1600 zł.

 

1 minutę temu, messer88 napisał:

Niby jest pierdółka ale są osoby co grają na tym w nowe duże tytuły i jakoś sobie z tym ten sprzęt radzi. 

 

Ja wcale nie mówię, że nie (sam mam zamiar pograć w Days Gone czy Eldena). Nawiązywałem do porównania na górze, że ekran gdzieś jest ciemniejszy/jaśniejszy, coś jest rozmazane itd., to jest za tani sprzęt, żeby wymagać od niego jakiejś niesamowitej "dokładności".

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...