Opublikowano 24 kwietnia24 kwi Nexus Mods :: Oblivion RemasteredLUMEN BEGONE - Disable RT for better PerformanceDisable the forced UE5 LumenRT to gain additional performance on lower-end hardware and handheld devices, such as the Steam Deck.
Opublikowano 27 kwietnia27 kwi W dniu 24.04.2025 o 19:54, tlas napisał(a):O, gitara. To instaluję, thx.Po ponad 10h jednak nie jest tak różowo tzn z modem i w trybie odpalenia gry by traktowało decka jak prawilny pc można dać locka na 30fps i detalami się bawić by uzyskać fajną jakość obrazu ale mam wrażenie że wszystko jest trochę zlagowaneUsunąłem moda, wyczyściłem wiersz poleceń, odpaliło po bożemu. Nie ma wtedy dostępu do opcji graficznych na steam decku i gra wygląda gorzej niż na ustawieniach low (jakieś magiczne ustawienia niedostępne ręcznie) ale znowu bite 40-45fps można uzyskać bez problemu co mega pomaga przy parry i unikach
Opublikowano 27 kwietnia27 kwi No UE5 to absolutny morderca Steam Decka. Nawet dobrze zoptymalizowane gry typu Space Marine 2 działają ledwo co. A te gorzej to już masakra. Tu nic na to się nie poradzi
Opublikowano 27 kwietnia27 kwi Ja sobie chyba na GFN ogram. Wiaodmo cos o tej natywnej apce na SD? Zapowiedzieli na początku roku i coś cisza.
Opublikowano 27 kwietnia27 kwi 1 hour ago, tlas said:Ja sobie chyba na GFN ogram. Wiaodmo cos o tej natywnej apce na SD? Zapowiedzieli na początku roku i coś cisza.No a nie lepiej i taniej przez Gamepassa? Też spoko działa na Decku
Opublikowano 27 kwietnia27 kwi Wow. To nieźle, gratuluję sokolego wzroku. Mi na 77 calach przeszkadza chmura, ale na Decku grało się bez odróżnienia od grania natywnego
Opublikowano 27 kwietnia27 kwi Jakość można poprawić dodatkiem "better xcloud", ale gry odpalane w trybie series s w 30 fps już nie.
Opublikowano 28 kwietnia28 kwi Chciałem tylko napisać, że The Last of Us Part 2 na Decku wygląda i działa wręczniewiarygodnie. To chyba najlepiej wyglądająca gra jaką widziałem na tym sprzęcie.
Opublikowano 29 kwietnia29 kwi Z ciekawostek, Indiana po ostatnim paczu pokazuje „prawdziwe” przyciski Decka (A/B/L1/R2). Chyba jeszcze w żadnej grze tego nie widziałem, nikt na to nie zwraca uwagi, nawet Valve pisze „pokazuje etykiety przycisków SD” gdy gra pokazuje układ xboxa.Za to spaprali FSR i ma błędy w wyświetlaniu. XeSS działa ok, choć efekt jest gorszy niż przy FSR.
Opublikowano 29 kwietnia29 kwi 7 minut temu, dominalien napisał(a):Z ciekawostek, Indiana po ostatnim paczu pokazuje „prawdziwe” przyciski Decka (A/B/L1/R2). Chyba jeszcze w żadnej grze tego nie widziałem, nikt na to nie zwraca uwagi, nawet Valve pisze „pokazuje etykiety przycisków SD” gdy gra pokazuje układ xboxa.Za to spaprali FSR i ma błędy w wyświetlaniu. XeSS działa ok, choć efekt jest gorszy niż przy FSR.W dość sporej ilości gierek co ostatnio grałem pokazywało prawdziwe przyciski decka.
Opublikowano 29 kwietnia29 kwi W dniu 28.04.2025 o 04:55, Homelander napisał(a):Chciałem tylko napisać, że The Last of Us Part 2 na Decku wygląda i działa wręczniewiarygodnie. To chyba najlepiej wyglądająca gra jaką widziałem na tym sprzęcie.Szkoda tylko, że nie można włączyć celowania żyroskopem, bo wskakuje komunikat że jest to zarezerwowane tylko dla DualSense'a.
Opublikowano 29 kwietnia29 kwi 4 godziny temu, tlas napisał(a):Szkoda tylko, że nie można włączyć celowania żyroskopem, bo wskakuje komunikat że jest to zarezerwowane tylko dla DualSense'a.W opcjach sterowania SD spróbuj.
Opublikowano 29 kwietnia29 kwi 5 godzin temu, dominalien napisał(a):W opcjach sterowania SD spróbuj.Faktycznie, społeczność już znalazła rozwiązanie. Wgrałem układ z żyroskopem i pięknie hula.
Opublikowano 1 maja1 maj Nexus Mods :: Clair Obscur: Expe...Extreme FPS. 50fps on Steam Deck and low-end PC. Huge boo...This is a meticulously crafted settings mod that targeted the Steam Deck software and hardware to take the absolute most out of it for amazing visuals and great FPSI focused first on tweaking al
Opublikowano 1 maja1 maj 9 minut temu, Homelander napisał(a):Pytanie czy warto. Bo to chyba nie jest jakaś mega giereczkaMieszane ma opinie w Early access ale dalej daleko do wersji 1.0 i zawsze trzeba mieć na uwadze że to Moon Studio czyli twórcy Ori
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.