Skocz do zawartości

F1 2021


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nikt nie planuje kupić? Aż dziwne, tyle tu fanów F1, a nikt nie gra w gry w tym klimacie, które wydaje mi się, że są bardzo dobre. Brakuje mi takich świeżych wyścigów torowych właśnie, liczyłem na Forze Motorsport, ale niestety pierwszy wychodzi Horizon, w związku z czym zastanawiam się nad kupnem. Obie wersje wydają się bardzo dobre pod względem technicznym, więc nic ino grać. 

 

Jeśli EA przejęło Codemasters, myślicie, że jest szansa na tę grę w game passie? 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Wooyek napisał:

 

Nikt nie planuje kupić? Aż dziwne, tyle tu fanów F1, a nikt nie gra w gry w tym klimacie, które wydaje mi się, że są bardzo dobre. 

 

F1 od Codies faktycznie są bardzo dobre ale komentarz devilbota w sumie dobrze podsumowuje temat.

Ja zawsze brałem w promkach bo zmiany w poszczególnych częściach były niewielkie (kurcze...wyrzucic sepie z F1 2010 i dalej nie będzie tak bardzo odstawała xD).

Ze względu na nowe konsole liczyłem na jakiś solidny skok w nowej edycji a to wygląda jak kolejny reskin....

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, maciucha napisał:

Ogólnie full price, bez klasycznych aut i nie mają na premierę przygotowane wszystkich tegorocznych torów i będą dodawać później XD :dynia: XD :dynia: 

 

lmao, nie dałbym za to nawet 100zł

 

Nawet nie wiedziałem, że nie ma wszystkich tegorocznych torów, ze dwie recenzje przeczytałem i nikt o tym nie wspomniał nawet. 

Więc faktycznie niech żrą gruz, kupię na jakiejś promocji jak będzie kiedyś. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wooyek napisał:

 

Nawet nie wiedziałem, że nie ma wszystkich tegorocznych torów, ze dwie recenzje przeczytałem i nikt o tym nie wspomniał nawet. 

Więc faktycznie niech żrą gruz, kupię na jakiejś promocji jak będzie kiedyś. 

Nie ma na razie Imoli, Portimao i Jeddah.

Dodatkowo Abu Dhabi ma w tym roku mieć trochę inną konfigurację, bodajże bez szykany na początku 2 sektoru i tego też nie uwzględnili w grze :pawel: 

 

Ostatnie pudełko jakie kupiłem to F1 2017 i od tego czasu odpalam tylko na parę godzin z gamepassa kolejne edycje, ale ogólnie jest dużo lepszych gier wyścigowych na rynku, a teraz pod skrzydłami EA to już w ogóle nie zobaczą ode mnie złotówki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.07.2021 o 14:44, GoltaR napisał:

Gram w w każda odsłonę co roku. Najnowsza jest zdecydowanie najlepsza, kupiłem specjalnie płytę żeby w razie czego opylić jak będzie lipa, ale teraz nawet mi do głowy nie przychodzi żeby się gierki pozbyć. ACC,WRC9,F2021 i nic więcej nie potrzeba.

Najlepsza pod jakim względem, porównując z 2020? Bo w sumie 2020 zaraz wleci do gamepassa i się zastanawiam, czy brać najnowszą. 

Odnośnik do komentarza

W 2021  lepiej czuć bolid, jak by fizyka trochę poprawiona, łatwiej też o błąd, tarki bardziej zdradliwe, dźwięk  zdecydowanie lepszy, grafika też choć mówimy tu o wersji na nową generacje i wyścigach nocnych bo w dzień dużej różnicy nie ma z wersją 2020. Gram na padzie bez ABS i ze średnią trakcją i odczucia mam takie że jest fajniej niż w 2020, większość tu jeździ na kierownicach wiec raczej poczekajcie na opinie kogoś z kółkiem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ostatnio ogrywam 2020 w EA Pass. Nie powiem, całkiem się wkręciłem i myślę o edycji na PS5. 

 

Dwa pytania:

1. Czy DualSense robi robotę i zmienia feeling? 

2. Czy kupując wersję na PS4, z automatu aktualizuje się do nextgena? 

 

Edyt: Uj, dorwałem używkę za 140 ziko. Będziem zabawa z adaptacyjnymi spustami.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W ogóle, to pozytywnie zaskoczyłem się trybem fabularnym. Mamy styczność z dwoma kierowcami z dwóch innych światów, którzy nie ustępują sobie w rywalizacji. Każdy wyścig określa jakiś scenariusz. Jest nawet dreszczyk emocji. Imho bardzo na plus. 

 

Teraz sobie ciskam karierę własnym zawodnikiem w Alfa Romeo i właśnie zakontraktowało mnie Ferrari :obama:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dodali w GPU więc można sprawdzić.

Jako osoba która spędziła setki godzin z poprzednimi odsłonami mam pytanie.

Co tu sie odjebało?:pinch:

Tak jak w poprzedniczkach mogłem robić to chcę tak tutaj nie można po ludzku jeździć. Totalnie zwalona czułość sterowania której żadnymi ustawieniami nie mogę naprawić.

Cholernie przydałby się slajder "czułość prędkości". 

Przy większych prędkościach czułość tak spada że mogę wychylać gałkę max na boki a bolid i tak sunie prosto. Zero kontroli.

:negative:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.03.2022 o 21:16, Sedrak napisał:

 A tryb fabularny w tej części nie jest jakiś mega dobry? Słyszałem, że to największa zmiana 


Meh, był potencjał, ale nie wyszło to jakoś fantastycznie.

Odnośnie całej gry to nie wiem czy to kwestia zmęczenia materiału, ale tak jak w poprzednich latach zawsze wbijałem platynę tak tutaj odpuściłem po jakichś 10h.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...