Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Boze. dołączam do gry, jestem sam na mapie. szukanie nowej sesj, znowu sam. szukam 3 raz, udało sie sa ludzie. otrzymuje zaproszenie na akcjie, nie moge dołączyć. wychodze z gry, wbijam znowu na online - przekroczono czas wyszukiwania i zawiecha...

 

TA GRA TO JEDEN PIER.DOLONY LOADING KTÓRY I TAK NIE DZIALA.

Odnośnik do komentarza

Ja się uporałem z moim największym problemem. Co drugi dzień miałem brak dostępu do chmury R*, choć wszyscy inni grali.

Dzisiaj na forum R* znalazłem, że trzeba podmienić DNSy w ustawieniach karty sieciowej konsoli (PS3/Xbox obojętne) na jakieś globalne. Np. Google: 8.8.8.8 lub ze strony OpenDNS.com lub mnóstwo innych (google: freedns).

Wiele osób pisało, że im to pomogło i sam jestem przykładem, dzięki czemu już dzisiaj mogłem sobie kupić porządną chatę.

Polecam apartament za 217K - garaż na 10 aut, w samym centrum, blisko do ammu-nation, blisko do ubezpieczalni samochodów. Co prawda widoczek nie taki jak u wojnara, ale za oszczędzone 180K mogę kupić jakiś supercar z dolnej półki ;)

 

Ah, no i jak ktoś się jeszcze gubi w świecie GTAO, tutaj dobry poradnik do online od IGNu, w formie Wiki: http://www.ign.com/wikis/gta-5/GTA_Online

Można m.in. poznać statystyki pojazdów przed dokonaniem zakupu za ciężko uciułaną kasę.

Edytowane przez Mathiu
Odnośnik do komentarza

Ewidentnie Lucek dzisiaj nie ogarniałeś. Jacyś hiszpanie na ciebie polowali więc pomyślałem że podjadę i pomogę ale w nagrodę orzymałem soczystego headshota a zaraz po mnie dostał pawciokratos ;]

 

Jeszcze pytanie do ekspertów: dzisiaj dwa razy dostałem wiadomość że ukradłem komuś auto i po chwili miałem na głowie bounty w wysokości 9k. To jest jakiś randomowy ewent czy pokłosie misji wykonanych dla Lamara?

Edytowane przez Timmy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze pytanie do ekspertów: dzisiaj dwa razy dostałem wiadomość że ukradłem komuś auto i po chwili miałem na głowie bounty w wysokości 9k. To jest jakiś randomowy ewent czy pokłosie misji wykonanych dla Lamara?

Jak często kradniesz auta, to w końcu NPC się wkurzają i leci cena za głowę.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pograłem 1 raz (tzn. 'grałem' w dniu premiery GTAO, ale nie mogłem stworzyć postaci). Jeśli chodzi o stabilność rozgrywki to ogólnie było ok, ale po jakiś 40 minutach wyj.ebało mnie po akcji.

 

Nie ogarniam jeszcze tego do końca.

 

Jeśli widzicie, że jestem online, chętnie dołączę do wspólnego grania. Oczywiście HS jest :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...