Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Nie doceniasz autystycznych nołlajfów. ;)

 

Miałem dwie misje, których nie zdołałem przejść samemu (dostępne chyba od poziomu 65). Pierwsza od Martina, gdzie trzeba wybić ławę przysięgłych (załatwienie czterech celów na końcu rozrzuconych po mieście w 3 minuty jest przynajmniej dla mnie niewykonalne). W drugiej od Lestera miałem podprowadzić Cargo Boba z fortu Zancudo i zwinąć jakiś kontener, ale niepotrzebnie wyszedłem, żeby wybić typów pode mną i zostałem zdjęty serią z karabinu gdzieś z oddali. To jeszcze dałoby się przejść w pojedynkę na hardzie wiedząc, co i jak, ale mi się już nie chciało robić restartu.

Odnośnik do komentarza

Za popsucie samochodów innym graczom. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że chyba tylko dwóm zniszczyłem specjalnie i była to zemsta za moje bryki:( A tak to gdy jest kocioł to świgam granatami i tak już bywa.

Miałem deathmatcha 1vs1 z gościem. Schował się, za samochodem, no to srruuu granatem w niego. I się okazało, że to był jego prywatne auto. Niczym się nie różniło od zwykłych z ulicy, nawet koloru nie zmienił na jakiś "oryginalny" by podkreślić, że to jego:(

 

Swoją drogą we fr mogę teraz biegać tylko z graczami w czapkach. Co tam się dzieje:D Czołgi, helikoptery, ogólnie wojna. Pizgają wszędzie gdzie się da :D

Odnośnik do komentarza

Ale inni musza na Ciebie donieść zeby moc zdobyć taka czapkę i zostać przeniesionym na taki serwer? Bo ja rozwalilem już kilkanaście samochodów po tym jak rozwalilem innych graczy i nic :(

A tak podobne pytanie: jak to możliwe, czasem zdarza sie, ze wywala mnie z serwera bo inni zagłosowali za wyrzuceniem mnie. Wtf?! Gdzie to jest? Albo dołączam do wyścigu i dostaje kicka. Na jakiej podstawie? Niby mam usux na rejestracji i Upokarzacz w nicku ale nie każdy zna pl a to usux chyba nie jest takie obraźliwe żebym w 3 na 4 wyścigach dostawał kicka...

Odnośnik do komentarza

Zabawy w wuja ciąg dalszy. Wjechałem na górkę oddaloną kilkadziesiąt metrów od lotniska w okolicach osławionego wyscigu Criminal records. Ukryłem się między kamieniami i ze snajperki zdejmowałem po kolei kolesi wsiadających do samolotów i helikopterów. Potem przyjechała psiarnia i jakas grupa miała z niebieskimi kłopoty. Więc przykucnąłem, wycelowałem i mordowałem każdego przestępcę, hedszotując ich także po każdym respawnie póki nie wyszli w końcu z gry :) A kiedy już ktos mnie namierzał to nim zdążył dobiec i wymierzyć z z auto-aima już był martwy. TAAAAKA ZABAWA! :D trolling parwie tak samo dobry jak w Dark Souls

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...