Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Tej, na czym to online polega? Bo grałem chwilę i jak 10 minut spędziłem na dobieraniu drużyny a potem koleś mnie zabił jak go trzy razy przejechałem to się trochę zirytowałem. Jak wchodzę do gry to zawsze mnie będzie do jakichś wrzeszczących randomów wrzucać? Co ja mam tam robić? Ja chcę się ścigać :P.

Odnośnik do komentarza

no wchodzisz do lobby i tam masz ikonki wszelkich dostepnych aktywnosci (okolo 200) plus robisz misje ktore dostajesz na telefon, lub zajmujesz sie czym zupelnie pobocznym i spontanicznym jak zbieraniem skrzyn z rp, obrabianiem sklepow i ciezarowek, dostarczaniem samochodow. mozesz wejsc z telefonu w randomowe wydarzenie (wyscig, DM, CTF itd) lub przez start-> online w konkretna akcje stworzona przez rockstar

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Możesz też tak to urządzić że w na mapie będzie jedynie kliku twoich znajomych. Zero randomów, jedynie kumple z headsetami/ właczonym chatem. Grać tak to sama przyjemność, ale trolowanie na mapie znajomych nie bawi t.j. randomów. W opcjach znajdziesz opcję mute. Przydatna gdy chce się po prostu pojeździć po mapie z załączonym radio, bez konieczności słuchania gówniarzeri.   

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście nie jest to zrobione tak, jak w North Yankton (tutaj to tylko "wybielone" tekstury na poziomych płaszczyznach, ale i tak jest super. W dodatku jeździ się fajniej, bo auta mają mneijszą przyczepność, dzięki czemu jest trochę bardziej realistycznie.

 

btw. Wcześniej jak dostałem kasę to sie trochę ucieszyłem bo w końcu mogłem kupic Buzzarda i czołg na wypadek jakby inne "cwaniaki" jeździły czołgami i zabijały wszystkich.. ale teraz zaczyna mnie to trochę już irytować bo faktycznie psuje to troche grę (motywacja do robienia kasy.. a raczej jej obecny brak).

Zdążyłem pozbyć się połowy z tych 100mln, które zdostałem.. a dzisiaj znowu 2x dostałem "prezenty" i teraz mam ponad 200mln..

Już nie chce mi się znowu 200x kupować Addera żeby się tego pozbyć, bo jutro pewnie znowu będzie to samo. Trzeba poczekać aż to załatają. Szkoda tylko, ze przez to ogólnie multi trochę się popsuło, bo teraz co 2os ma czołg i w (pipi) kasy.

Ciekawy jestem czy uda im się coś z tym zrobić.. tylko w jakiś sensowny sposób.

Odnośnik do komentarza

Śnieg - Fajny klimat.. Ja od nikogo żadnej kasy nie dostałem, obecnie mam 80 tys., ciężko na to pracując.. ;p Ale do addera mi daleko mam 57 lvl, gra się nie nudzi a gram od 17 września.. W online zawsze jest coś do roboty. Zazwyczaj to głównie się ścigam, czasami spadochrony jakieś misje.., z nudów "bujam" się po mieście.. :)

Edytowane przez mariopim
Odnośnik do komentarza

Zarówno w singlu jak i w online nie ma nic przyjemniejszego niż zapuścić sobie Vinewood Boulvard Radio, lub Channel X podczas pomykania na pełnym gazie po szczytach górskich na motocrossie.

Bujać się nocną porą sportową bryką przy załączonym zamiennie Radio Los Santos Rock, Radio Mirror Park, lub Soulwax FM.

Tudzież słuchać klasyki rapu z lat 90' bujając się po zakazanych dzielnicach w skórze afro czarnucha.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Zima jest mega, klimat przez wielkie K, aż sam jeździłem godzinę bez celu po wioskach. Nawet tak jak mówicie fakt, że to tylko tekstura nie razi. Ja rozważam odpalenie kariery od nowa za 2-3 miesiące, jak dojdą może już napady, nie będzie co chwila miliona hakerów i na spokojnie ogrywanie od zera.

Odnośnik do komentarza

Znalazłem na stronie Rockstar:

 

http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/201142806

 

 

Question: I was minding my own business and suddently received a huge amount of money in GTA Online from a cheater.  Am I in trouble?

 

Answer: To keep the gameplay environment as fair as possible for legitimate players, we routinely do sweeps to separate out cheaters and modders, and to reverse any illegitimate transactions.  These sweeps are based on in-game automated detection, examination of suspicious gameplay statistics, and also manually-reviewed evidence submitted by the Community.  If you were not engaged in any willful cheating or exploiting yourself, you do not need to worry about getting caught up in our work to separate out cheaters from the rest of the population.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...