Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

dopiero zaczynam przygode z online mam pytanie jaki dom sobie kupic ? warto dac $500000 za ten eclipse tower apartment 3 ? albo ktory z nich ma najlepszy widoczki ?

 

dobra popatrzylem na youtube i kupie tinsel towers apartament 42 tylko musze najpierw wbic na 5lvl 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

kubson, dowolne 3. mogą być apartamenty/mieszkania z garażami, same garaże, ogólnie 3 posiadłości. mam nadzieję że dodadzą 4 niebawem bo tyle fajnych fur czeka a tylko 30 można mieć :(

 

pierwszą większą gotówkę zainwestowałbym w śmigłowiec bojowy, np buzzard albo savage, oraz po pierwszym napadzie kupił opancerzoną kurumę. zarówno śmigłowiec jak i pancerniak przydadzą się do misji i aktywności w mieście, np odwrócić uwagę policji dla lestera (5 minut pod obstrzałem, 10k nagrody) albo zestrzelić przemytników dla trevora. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam dość grania z randomami. Robiłem wczoraj misje przygotowawcze do humane raid I te cepy nie wiedzą jak grać. Typ zamiast mnie prowadzić do furgonetki to prowadził mnie przed siebie a potem nawrót jeden,drugi, trzeci. No ku.rwa. Albo inny typ przesiedzial pół misji w mojej kurumie gdy ja już miałem zdobyty radiowóz. O głównym napadzie już nawet nie będę wspominał bo szkoda gadać. Gra ktoś z was do późnych godzin, tak do/po północy? Z racji tego że mieszkam w USA, godziny mamy poprzestawiane. Mam hs i chęć do współpracy z rodakami mającymi pojęcie o grze. Nastawiam się na zarabianie $$$

Gram na ps4. Lvl 177 dodajcie mnie do znajomych z informacją że jesteście z forumka.

Odnośnik do komentarza

ma ktoś ochotę na gta online na xbox one w tym tygodniu? ostro potrzebuje kasy zarobić. Colin zapodaj jakiś protip żeby w miarę sprawie przytulić cebuliony, chcę sprzęt i te nowe hypercary a mam tylko milion w gotówce :(

 

krizz, kubson, suteq?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Ja chętnie zagram, teraz jest akurat 2x $ i 2x RP w heiscie Seria A (trevor) i akurat mam Humane labs na drugiej misji przygotowawczej, możemy go dokończyć.

 

Dobrym sposobem na kasę jest robienie "zadań dnia" po zalogowaniu się dostajesz do wykonania 3 zadania np: zagraj DM, zabij 5 graczy, wyskocz z samolotu. za to można zgarnąć $25k i 3k RP - po robieniu ich codziennie przez tydzień dostajesz bonusowe 100k a po miesiącu 500k.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...