Skocz do zawartości

TRIANGLE STRATEGY


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś, kto przeszedł grę, mógłby mi, w miarę bezspoilerowo powiedzieć, czy kiedy (tu jednak spoilery z dość zaawansowanego etapu gry):

Spoiler

Wybieram, czy iść na Hyzante, czy pomóc Frederice uwolnić krajanów i gra każe mi zapisać, to wątki ostatecznie się rozjeżdżają, czy to już koniec gry i w sumie to po prostu jeszcze 1-2 walki i cześć? Zrobiłem asekuracyjnie 3 save'y, żeby sobie to wszystko ograć, ale chcę wiedzieć, na ile się nastawić. Póki co poszedłem do Hyzante i biję się w Ministerstwie Zdrowia, dwa razy dostałem w dupę :v

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najbardziej bezspoilerowo to chyba napisać, że gra ma 20 chapterów. Ostatni jest nawet opisany w grze jako The Last Chapter.

 

Tak więc ostatnich kilka rozdziałów to wszystko są osobne historie zależne od ostatniego wyboru, w praktyce są 4 kompletnie chyba niezależne ścieżki.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Gdzieś mi mignęło info o "prawdziwym" zakończeniu, ale na pierwszej walce, która była potrzebna do otrzymania go, spieprzyłem sprawę, więc nawet o nim nie myślałem później.

 

Właśnie skończyłem, zakończenie serio dość gorzkie przy wybranej przeze mnie ścieżce. Potem przy napisach końcowych zauważyłem, że mam bardzo wiele w tej grze jeszcze do zobaczenia. No i ludzi do poznania, więc pewnie zamiast cofać się do tego momentu rozszczepienia ścieżek za pomocą save'a, zrobię drugie podejście przy NG+. Bardzo mi się spodobało, chociaż pod koniec gry (dokładnie to po wyborze), miałem duże problemy z walkami i praktycznie każdą musiałem zaczynać kilka razy, żeby dogrindować poziomy postaci i znaleźć optymalną formację. Ostateczną walkę przeprowadzałem chyba z 5 razy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Bardziej visual novel niż strategia turowa bo co najmniej pół gry to czytanie dialogów ale co tu się odwala....wypisz wymaluj gra o tron w jrpg, no jedna z lepszych fabuł w grach ostatnich lat, do tego wybory moralne świetne, dwuznaczne i dające różnice w fabule. No rozłożyła mnie gra pod tym względem na łopatki choć wiadomo że nie wymyśla koła na nowo.

 

Sama warstwa strategiczna taka sredniawa. Wszystko niby fajne ale rozwój postaci mizernie liniowy, a kombinowanie niby możliwe ale i tak wszystko sprowadza się do posiadanego lv, ciut niższy niż wrogowie i walki robią się nie do przejścia, ciut większy niż wrogowie i gramy jakby na autoeasy.

 

A/V przecudowne, najlepsze 2d-hd na rynku z piękną muzyką i udźwiękowionym praktycznie każdym dialogiem.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Tak sobie odkopie temat bo wlecial dodatkowy content:

 

https://www.nintendolife.com/news/2023/06/triangle-strategys-first-update-in-over-a-year-adds-extra-story-epilogue

 

 

- Added a Character Story replay feature
- Added a Story Battle replay feature
- Added Extra Chapter events (Note: You must have completed Serenoa’s route in the main story to play the extra chapters.)
- Several issues have been addressed to improve the gameplay experience.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Ja się zbieram od pół roku by zagrać drugi raz z innymi wyborami ale cały czas coś innego wchodzi do ogrania

Tak mi się ta fabuła i wybory podobały i to jak się wszystko rozgałęzia że nie będzie nawet chwili znużenia

 

Poczytałem kiedyś co trzeba wybierać by ostatecznie mieć true ending i....o fuck xd w życiu bym tak tego nie pokierował

 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...