Skocz do zawartości

TRIANGLE STRATEGY


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 miesiące później...
27 minut temu, Alastor84 napisał:

Trzeba będzie kupić :) W czasach PS1 setki godzin poszło na turowe jrpgi :) Mam nadzieję na "większy renesans" tego typu gier na konsolach/PC/

Na switchu jest seria Mercenaries, 6 części obecnie, nic odkrywczego, ale ja się dobrze bawiłem. Pierwsze trzy teraz są w promce za jakieś 30zł.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde klimat, muzyka, postacie ciekawe, świat,  grafika - no coś cudownego. Fajnie, że się przeniesie do głównej gierki.

 

Z wad, na razie dość prosty system, ale pewnie się rozkręci. I moj osobisty, wybory ścieżek niewidzialne. Nie mam pojęcia co wybrać i czuje, że przez to postacie do rekrutacji albo zakończenia mogą być nie takie jak chce.  Do tego nie ma określone co się zwiększa, jaki status a jaki nie. Jak gierka będzie na 100h to średnio potem mi się widzi od nowa grać.

 

I kurde kolekcjonerka czy pudełko zwykle i dodatki, hmm.

Odnośnik do komentarza

Przebrnął ktoś przez to aktualne demo ? Ja po godzinie gry miałem 1 walkę i tonę mało absorbujących dialogów, dalej nie mogę się zmusić do grania. Nie wiem czy to tylko początek jest bez akcji, czy cała gra tak wygląda. Ciśnienie na zakup na premierę całkowicie mi opadło, a przecież jest to mój ulubiony gatunek, tym bardziej w przenośnej formie.  

Odnośnik do komentarza

Ja grałem:

Jest dobrze. Chociaż od razu trzeba to napisać i mieć to z głowy - to nie jest liga gier Yasumi Matsuno ale na bank fani jego twórczości zostaną połechtani.

 

Faktycznie jest dużo scenek i dialogów ale broń boże nie są męczące jak np w ostatnich pokemonach czy personach.Przejrzyście postacie mówią o co im chodzi jednym zdaniem i z dubbingiem.

Angielski dubbing nie jest szczytowym osiągnieciem i przywodzi nieraz na myśl gierki z PSX czy PS2.

Ja jednak zostaje przy nim bo dodaje uroku.

 

Pierwsze minuty mogą przytłoczyć bo nie wiemy kto jest kim ale gra ma świetną funkcję nacisnięcia w 

momencie mówienia danej postaci przycisku X i wtedy wyświetlane jest mini bio danej postaci.

 

Sama historia jak dla mnie to wypisz wymaluj gra o tron co oczywiscie jest pozytwyne. Trzy nacje wśród 

których jest kruchy pokój i w środku młody lord z jednego z rodów służacych królowi z powodu choroby 

ojca przejmuje pałeczkę. Czyli Stark z GOT. W tym wszystkim jedna z nacji to oczywiście kult religijny 

o niejasnych zamiarach. Fajne relacje miedzy poszczególnymi przedstawicielami nacji, a wszystko to 

zapewne zaraz pierdolnie i rozpęta się piekło o wpływy.

 

System walki klasyczna turówka z bardzo mocnym nastawieniem na pozycjonowanie jednostek. Walka z dupą przy scianie jak najbardziej ale nie tylko, dużo daje wzięcie wrogiej jednostki w ogień krzyżowy itp.

Jednostką można ulepszać drzewka i je promować. Promocja na wyższa range zmienia trochę wygląd postaci.

Grafika wiadomo urokliwa jak każde hd-2d od SE.

 

Nie powiem jaram się bardziej niż się spodziewałem i czekam na premierę.

 

Jakby kogoś interesowało mięso, kustomozacja i ogólna struktura i flow gry:

 

1. Jest jeden bohater ale są wybory ścieżki fabularnej jest taki system bardzo fajny i przejrzysty gdzie przekonujemy członków swojego party w którą stronę się udać i robi to dużą różnicę przynajmniej w demie.

2. Każda postać ma swoją klasę i w jej obrębie drzewko, levele i rangi. Postaci pewnie będzie dużo sądząc po miejscach.

3. Jest crafting przez różne itemy i kasę rozwijamy siłę postaci itp w dodatku jest osobny sklep w którym wydajemy punkty kudos czyli te otrzymane za styl walki i ciekawe akcje taktyczne itp. 

Jest tzw obóz po którym normalnie łazimy i tam dochodzą coraz to nowe rzeczy jak kowal, sklep, tawerna w której wykonujemy takie dodatkowe walki/scenariusze w których możemy podexpic.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, devilbot napisał:

Ja grałem:

Jest dobrze. Chociaż od razu trzeba to napisać i mieć to z głowy - to nie jest liga gier Yasumi Matsuno ale na bank fani jego twórczości zostaną połechtani.

 

Faktycznie jest dużo scenek i dialogów ale broń boże nie są męczące jak np w ostatnich pokemonach czy personach.Przejrzyście postacie mówią o co im chodzi jednym zdaniem i z dubbingiem.

Angielski dubbing nie jest szczytowym osiągnieciem i przywodzi nieraz na myśl gierki z PSX czy PS2.

Ja jednak zostaje przy nim bo dodaje uroku.

 

Pierwsze minuty mogą przytłoczyć bo nie wiemy kto jest kim ale gra ma świetną funkcję nacisnięcia w 

momencie mówienia danej postaci przycisku X i wtedy wyświetlane jest mini bio danej postaci.

 

Sama historia jak dla mnie to wypisz wymaluj gra o tron co oczywiscie jest pozytwyne. Trzy nacje wśród 

których jest kruchy pokój i w środku młody lord z jednego z rodów służacych królowi z powodu choroby 

ojca przejmuje pałeczkę. Czyli Stark z GOT. W tym wszystkim jedna z nacji to oczywiście kult religijny 

o niejasnych zamiarach. Fajne relacje miedzy poszczególnymi przedstawicielami nacji, a wszystko to 

zapewne zaraz pierdolnie i rozpęta się piekło o wpływy.

 

System walki klasyczna turówka z bardzo mocnym nastawieniem na pozycjonowanie jednostek. Walka z dupą przy scianie jak najbardziej ale nie tylko, dużo daje wzięcie wrogiej jednostki w ogień krzyżowy itp.

Jednostką można ulepszać drzewka i je promować. Promocja na wyższa range zmienia trochę wygląd postaci.

Grafika wiadomo urokliwa jak każde hd-2d od SE.

 

Nie powiem jaram się bardziej niż się spodziewałem i czekam na premierę.

 

Jakby kogoś interesowało mięso, kustomozacja i ogólna struktura i flow gry:

 

1. Jest jeden bohater ale są wybory ścieżki fabularnej jest taki system bardzo fajny i przejrzysty gdzie przekonujemy członków swojego party w którą stronę się udać i robi to dużą różnicę przynajmniej w demie.

2. Każda postać ma swoją klasę i w jej obrębie drzewko, levele i rangi. Postaci pewnie będzie dużo sądząc po miejscach.

3. Jest crafting przez różne itemy i kasę rozwijamy siłę postaci itp w dodatku jest osobny sklep w którym wydajemy punkty kudos czyli te otrzymane za styl walki i ciekawe akcje taktyczne itp. 

Jest tzw obóz po którym normalnie łazimy i tam dochodzą coraz to nowe rzeczy jak kowal, sklep, tawerna w której wykonujemy takie dodatkowe walki/scenariusze w których możemy podexpic.

Przekonałeś mnie, jadę dalej. Dzięki 

Odnośnik do komentarza

Gra jest dużo bardziej przegadana niż np fft i ma mniejszą częstotliwość walk ale same walki są dłuższe i bierze w nich udział więcej jednostek. No ale tak jak piszesz to może być tylko początek.

Polecam też dać szybkość tekstu na instant wtedy scenki sie nie dłużą bo nie trzeba czekać aż skończą gadać voice aktorzy i można skipować jak się już przeczytało i wychodzi wtedy że nie jest wcale tak dużo tego tekstu.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.