Skocz do zawartości

TRIANGLE STRATEGY


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Też kupiłem tyle, że ja w Perfectblue.

 

Niestety nie zagram na premierę bo gram w elden ring a pewnie jak skończę to wyjdzie kirby. Ale na bank zamierzam grać bo podoba mi się zajebiście tylko wychodzi w niefortunnym czasie. 

Prawdopodobnie będzie grane zaraz po kirbym a przed xenoblade 3. 

Mam mało czasu na granie i muszę wszystko planować.

Odnośnik do komentarza

Osobiście widzę w recenzjach potwierdzenie moich wrażeń z dema, że w grze jest masa mało ciekawego gadania i że gra nie daje graczowi okazji samemu pobawić się faktycznie jakimiś możliwościami systemu, tylko odgrywamy to co nam mówi, w bardzo powolnym tempie. Oj chciałbym jakiś comeback taktycznych jRPG-ów, no ale nie z tej strony.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra fabuła, nie jakies infantylne gówno jak serwowali w final fantasy tactics advance. Ciekawy system walki, stajemy przed wyborami które faktycznie mają wpływ na rozwój fabuły, więc jedno przejście to będzie mało. Do tego jeszcze doszło bieganie po lokacjach, a nie tylko skakanie po mapie od walki do walki. Ja się na ten moment bawie wysmienicie i takiej gry mi brakowało. Fire Emblem uwielbiam, ale to nie jest do konca to samo co fft czy tactics ogre, triangle duzo blizej do tych gier.

Odnośnik do komentarza

Jedyne co mi nie pasuje na ten moment to na stałe przypisane klasy. Postaci jest duzo i żadna nie jest anonimowa, ale jednak brakuje mi trochę kombinowania. Poziom trudnosci na normal idealny, nie da rady leciec na pałe nawet w pierwszych starciach.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jestem w chapterze 17 lub 18, od nastepnej decyzji bedzie zalezal ending ktory zobacze.

Poki co to wciagajaca gra. Jak devilbot pisal - bezpieczna gra. Nie ma zadnych super innowacji ale walczy sie fajnie i fabula jest bardzo fajna i wciagajaca.

Z liczba walk to jest tak ze najczesciej mamy jedna na jeden chapter. Wiecej gralem mock battles zeby podpakowac postacie.

Rozwoj postaci i broni etc jest fajnie stonowany, nie ma mowy i super dopakowaniu jednostek na pozniejsze bitwy. 

Walki nie sa az takie dlugie, ale bardzo fajnie sie tocza. 

 

Ogolnie to bardzo solidny szpil i sprobuje zobaczyc wszytkie mozliwe endingi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

kto wie z tym square. nikt sie nie spodziewal, ze xbox dostanie octo w gamepassie kiedy na ps w ogole nie ma. Wcale bym sie nie zdziwił jakby rok po premierze wyszło jeszcze na jakis inny system, bo square jest chytre na kase, a nie wierze, ze nintendo bedzie placic haracz za exy jak sony za finala.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać w giereczkę, po 2h37 minutach ukończyłem drugą walkę XD Ale nie pomijam dialogów i trochę "liżę ściany". Póki co, trochę przegadane, ale podejrzewam, że to wszystko po to, żeby rozstawić pionki na planszy i dobrze narysować sytuację polityczną na kontynencie. Podoba mi się, faktycznie trochę taki Game of Thrones vibe.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2022 o 23:49, dee napisał:

Koledzy, jakie szanse na wyjście tego sztosa na PS5/XSX? Octopath wyszedł poza Nintendo, więc chyba można mieć nadzieję :kojima:

Dlaczego miałoby nie wyjść? To nie gra Nintendo, a SquareEnix wydaje po czasie te niby exy na inne platformy tak było np z nową wersją dqxi czy octopath traveler

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Cytat

 

TACTICAL ROLE-PLAYING GAME, TRIANGLE STRATEGY COMING TO PC ON OCTOBER 13

 

Digital Pre-Purchase Now Available for Steam


LONDON (Sept. 13, 2022) – Square Enix Ltd., today announced that turn-based tactical role-playing game, TRIANGLE STRATEGYTM is launching on PC (STEAM®) on October 13, 2022. Having previously released globally to positive reception on Nintendo Switch™ system in March 2022, TRIANGLE STRATEGY is an exciting HD-2D tactical RPG from the award-winning development team behind OCTOPATH TRAVELER™ and BRAVELY DEFAULT™, featuring a strategic turn-based battle system, deep branching story and arduous moral choices. Pre-purchase on Steam available now!

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jrpg zawsze lepiej na switchu kupić, po przejściu albo jak nie podejdzie można sprzedać z małą stratą a tak zostanie na koncie steam chuj wie po co, przecież wiadomo że nie wrócę nigdy, to juz lepiej na półce pudelko postawic niż na ikonke patrzeć. Zwłaszcza że ceny gier s-e są masakrycznie wysokie na steam.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, devilbot napisał:

Jrpg zawsze lepiej na switchu kupić(...)

Przestałem czytać dalej.

 

Komu lepiej, temu lepiej. Ja do starych gier czasem wracam, a wygodę i wszechstronność PC - szczególnie teraz po premierze Decka - sobie cenię.

 

A cena gier akurat porównywalna, czy to pudło na Switch, czy cyfrówka na PC. To drugie ma większe szanse na sensowną obniżkę. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.