Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Metroid Dread to na pewno. Jasne, że wszystko wygląda dużo lepiej. Nie ma już powrotu do starych ramek. Pamiętaj tylko, że konsola jest minimalnie szersza i pewne gadżety, które mogłeś zostawić po V2 jak grip mogą nie pasować.

no właśnie gripa się pozbyłem przy okazji, i tak go nie lubiłem :D zastanawiam się nad jakimś cienkim etui, bo wkurzają mnie te wytarcia na pleckach od trzymania w łapach, a z tego co widzę, to w oledzie jest ten sam albo podobny materiał w tym miejscu 

Odnośnik do komentarza
Teraz, number_nine napisał:

no właśnie gripa się pozbyłem przy okazji, i tak go nie lubiłem :D zastanawiam się nad jakimś cienkim etui, bo wkurzają mnie te wytarcia na pleckach od trzymania w łapach, a z tego co widzę, to w oledzie jest ten sam albo podobny materiał w tym miejscu 

Jest inny. Jakieś solidniejsze aluminiowe ale potwierdzam już, że mam z dwie ryski zresztą tą konsole jak i każdego switcha zarąbiście łatwo porysować. Sam używam gripa dedykowanego do tego modelu od Skull&Co i bardzo chwałę go sobie bo przychodzi również z Case'm. Nie zasłania całych pleców żeby mieć dostęp do karty SD i nowej nóżki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Sam używam gripa dedykowanego do tego modelu od Skull&Co

No własnie też mi wpadł w oko, ale do gripów podchodzę z rezerwą ;) Ten co miałem też wg opinii dobrze leżał w łapach, a mi w ogóle nie przypasował i wolałem grać bez niego. Ale Skull&Co dodają 3 różne gripy, więc może którys by mi przypasował. Kiedyś czaiłem się też na Satisfye

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, number_nine napisał:

No własnie też mi wpadł w oko, ale do gripów podchodzę z rezerwą ;) Ten co miałem też wg opinii dobrze leżał w łapach, a mi w ogóle nie przypasował i wolałem grać bez niego. Ale Skull&Co dodają 3 różne gripy, więc może którys by mi przypasował. Kiedyś czaiłem się też na Satisfye

Powiem tak. Przed zakupem Oleda człowiek jeszcze nie wiedział, że ten nieszczęsny ekran będzie szerszy i zamówiłem stary grip od nich. Oczywiście potem byłem zmuszony się go pozbyć ale nie miałem żadnego problemu opchnąć go na Allegro, no ale to była moja sytuacja. Mi się ten nowy podoba ponieważ można go bezproblemowo ściągać i zakładać bez strachu, że coś porysujesz. Na bokach są gąbki i po prostu konsola "wjeżdża" w nie i dopinamy całość klamrą od góry. W starym Switchu używałem GoPlay od BigBena i częste ściąganie nie było zbyt przyjemne. Mogę się wypowiadać tylko o moich łapkach ale nie wyobrażam sobie grać na tej desce bez gripa. Ergonomia od razu zyskała.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...