Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka uwag po tygodniu:

 

- ekran jest naprawdę dobry i tylko potęguje moje uzależnienie od Switcha. Tak bardzo chce się grać. Sprzęt nadal jest cudowny, może jeszcze bardziej

- większą wagę da się czuć. Specjalnie napisałem, że waga wzrosła z 60% do 62% wagi Steam Decka, bo to tylko 2% Decka, a i tak to czuć, jak się chce grać w różnych pozycjach

- nie lekceważyłbym nóżki. Oczywiście, wiele osób nie będzie jej używać. Jednak to naprawdę fajna funkcja, którą teraz dzięki większemu ekranowi można w większej liczbie gier faktycznie używać. Nie wiem, czy był dla Nintendo sens poświęcać tyle w sensie technologii, wagi i ceny, żeby ta nóżka była, ale można sobie fajnie położyć Switcha w łóżeczku i grać na joyconach luźno i są takie sytuacje w życiu, że to jest wspaniałe

- dzisiaj wyszło słońce i... absolutnie chcę na to założyć folię matującą. Może ta ze zwykłego Switcha będzie pasować. Przez lata miałem taką folię na Switchu i te odblaski jednak mocno bolą czasami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widzieliście gdzieś jakieś info/przecieki co do dostępności Oleda w kolejnych tygodniach? Ewentualnie w druga stronę, i nie ma co liczyć na nowa dostawę w tym roku? Powiedzmy, że nie tylko w PL ale reszta UE. 
 

Zastanawiam się się czy jest się sens napalać na kupno w normalnej dystrybucji bo z cwaniakami na pewno nie będę się bił o konsolę ;)

 

 

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

Ja to mam szczęście, na ostatnią chwilę się obudziłem, że też chcę ogrywać Metroida w dzień premiery na Oledzie. I nigdzie konsoli nie było, dopiero w środę wyczaiłem jeden egzemplarz online, chyba ktoś zrezygnował, bo pojawił się ostatni tylko na chwilę, w środę zamówiłem jakoś wieczorem, a w piątek po pracy czekał na mnie :).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, _mike napisał:

OLED pojawił się w Avansie https://www.avans.pl/konsole-i-gry/gry-nintendo-wii-u/konsole-nintendo-switch/konsola-nintendo-switch-oled-biala

 

Ja chwilę temu zamówiłem (jeszcze są wg stronki) i ciekawe czy przyjdzie w te 2-3 dni. 
Od dłuższego czasu nigdzie nie było - stacjonarnie też.
 

 Systematycznie sie pojawa na francuskim amazonie , sam tam wyrwałem za 1400 ziko z WHD . Natomiast nówki za 1600.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jaka jest w końcu średnia czasu pracy baterii?

 

W poniedziałek wieczorem ładowałem konsolę, po czym odłożyłem ją do pokrowca. Odpaliłem ją dopiero dziś i bateria miała już 90%. Konsola była uśpiona, nie wyłączona. To normalne?

 

Pograłem jakieś 1,5h i z tych 90% zrobiło się 60%. Gra SMT5, jasność prawie maks, głośność maks. Można też uznać, że to normalne?

Odnośnik do komentarza

Trudno dać jedną miarę, bo to mocno zależy od gry. Ponadto różnie zależy od gry dla ekranu LCD i OLED, OLED np. mocniej uzależnia zużycie energii od kolorów. Osobiście np. mam wrażenie, że OLED w większości gier zużywa mi więcej energii od poprzedniego modelu przy wysokiej jasności (przy niższej chyba nie), ale ktoś musiałby faktycznie puścić tę samą grę w ten sam sposób i tak spędzić kilka godzin. A większość testów jednak po prostu wychodzi Linkiem z jaskini i tak trzyma konsolę aż padnie.

 

Testy jednak coś mówią, zużycie baterii wydaje się podobne, co standardowego Switcha z 2019. 

 

Spadek kilka procent dziennie w trybie sleep to raczej standard. 5 godzin grania w coś zaawansowanego to też na pewno nic podejrzanego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...