Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, tlas napisał:

Gracie na Vivid czy Normal? Pokemony skończyłem na Norman, bo mi się te barwy na Vivid wydawały zbyt przejaskrawione jak w starych samsungach na amoledzie, ale powiem szczerze sprawdziłem teraz Vivid w Xeno2 i ładnie wygląda.

 

Mario Kart na Vivid, ale z kolei Civilization na Standard, bo biel jest taka niebieskawa.

Odnośnik do komentarza

Przydałby się jakiś szybki przełącznik wyświetlany po naciśnięciu Home, który pozwalałby na zmianę w locie, bez wchodzenia w opcje. Sam jestem zwolennikiem naturalnych barw, ale skłamię mówiąc, że w takim Xeno2 czy Tetris Effect vivid nie wygląda po prostu lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

I to też nie jest rasowe wypalenie, a lekka poświata. Jak ją pokazywał to musiałem pauzować filmik i robić zooma żeby ją dojrzeć. Można uznać, że zanim kogokolwiek dotknie ten problem przy normalnym graniu to Switch OLED już będzie opisywany w kategoriach retrokonsoli.

Odnośnik do komentarza

3600 godzin non stop wlaczony ekran, to jest 150 dni bez wylaczania ekranu, do tego statyczny obraz

 

Zaden normalny gracz tyle nigdy nie nabije i nie ma nieruchomego obrazu przez tyle h

 

A osiagniecie 3600h w normalnym trybie uzytkowania, tj pograne pare h, wygaszony ekran i tak w kolko, oprocz tego zmienny obraz na ekranie - switch pociagnie wiele wiecej

Odnośnik do komentarza

Dla pewności spróbowałem spędzić 60 godzin grając w Xenoblade 2 i myślę, że to nie jest możliwe. Po pierwszych kilku, góra kilkunastu, zaczyna się klikanie tego samego setki razy, zanim wypadnie następny blade.

 

Nie sądzę, czy 60 godzin w menu wystarcza na wykonanie questa Ursuli. Dobre było jak pojawiła się misja, że potrzebowałem elektrycznego pokemona z bronią cannon. No i losowanko przez setki... Strzałka w górę, potwierdzić... potwierdzić... Potem usunąć pokemony bo mam za dużo, słuchać ich pożegnań... Znowu losowanko setek kryształów żeby w końcu wypadł elektryczny z ether cannon...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
1 godzinę temu, mcp napisał:

Znalazłem fajną cebulę na oleda z francuskiego amazona, ale trochę się boję jak ze zwrotami w razie problemów z konsolą. Ma ktoś jakieś doświadczenia z amazonem w tym temacie? 

Zwrócisz bez problemu. Kolega z discorda zamawiał na Amazonie włoskim i dostał z rozpiepszonym ekranem i zwrócił. Tyle że wysłać trzeba samemu nie dają ticketa. I zwracają uwagę na opis stanu urządzenia w jego przypadku pisało że minimalne kosmetyczne ślady a był uszkodzony ekran xd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiedziałem, że cena się tak różni w zależności od kraju zamówienia. W Holandii zamawiasz dzisiaj z francuskiego Amazona i płacisz 310 euro (z czekaniem kilka tygodni), w Polsce klikasz ten sam link i pokazuje tylko co najmniej 350 euro z czekaniem, i co najmniej 390 euro bez czekania. No, nie dziwię się że ktoś wyczuł tu biznes.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie folia matująca była jednak drugim niezbędnym akcesorium dla Switcha (po futerale). Nie jest to rozwiązanie estetycznie bez wad (ponadto trudno je kupić i założyć), ale ostatecznie nie mogłem zaprzeczyć, że mi się tak lepiej gra na co dzień. 

 

Na lewym boku ma oczywiście, jak popatrzyć przy wyłączonym ekranie, masę rys od wyjmowania z doku mdr.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.