Jump to content

Multiversus


20inchDT

Recommended Posts

Rollback i cross play brzmią prawilnie. Oby gameplay był cymesik, bo nawalanie się ultra instinct kudłatym brzmi bekowo. Obawa jak zawsze przy f2p jaki bedzie model - blokowanie postaci + skiny i kosmetyka, czy postaci wszystkie za frajer i tylko kosmetyka jak w docie.

Fajna zapowiedź bo taki smash klon nastawiony na online to niezagospodarowana nisza nadal. Smash jest smashem i pewnie Multiversum będzie dużo gorsze, ale no nie każdy chce kupować switcha + tryb online w smashu ultimate to zlagowane gówno, bo jak wiadomo nintendo nadal łączy się z netem przez modem.

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Za dużo skrótów myślowych z mojej strony. FF VII remake wpada do PS+extra 19 lipca i będę chciał go ograć. Stray tak samo. Na oficjalnej stronie Multiversus w FAQ jest info o 7GB . A ja mam dysk zawalony dużą ilością gierek :kaz:

Edited by Shankor
Link to comment

Pograłem ok 1h, gra się przyjemnie, responsywne sterowanie, no ale ilość mtx przytłacza. Jednen tutorial jest zbugowany (trening DO), nie mogę odebrać darmowego dla plusowiczów DLC ze store'a, menu jest okropne. Zobaczymy co z tego się rozwinie, trzymam kciuki bo mnie nawet wciągnęło. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.