Skocz do zawartości

Multiversus


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

Jego tornado (bok+special) jest zbyt łatwe, długie i skuteczne... dla początkujących. Jeśli w miarę się ogarnia, to można tego uniknąć. No ale moim zdaniem jest zbyt mocny odrzut jak całe siądzie i powinni dać cooldown, bo są tacy agenci co spamują. Według mnie powinni to znerfić, ale tragedii nie ma. 

Odnośnik do komentarza

Jak sobie odblokujesz za gold lub glemium (czy jak to się tam nazywa) to zostaje na stałe. Teraz doczytałem, że rotacja ma być co 2 tygodnie. Jak się nad tym zastanowić, to nawet dobrze, bo będzie można spróbować innych postaci w online bez kupowania. A jak ktoś wybitnie się spodoba to kupić. Postęp na postaci zostaje, nawet jak jest tymczasowo zablokowana. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Cytat

We want to let everyone know that we are delaying the start of Season 1 & the release of Morty to a later date. We know this might be disappointing for some and want to assure our Community that we are dedicated to delivering new and exciting content that delights players. We’ll let you know the timing as soon as we can. We appreciate your patience & enthusiasm and look forward to unveiling Season 1 very soon! 

Start pierwszego sezonu oraz nowa postać (Morty) opóźnione na "późniejszą datę".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Gram od wcześniejszego dostępu do bety (lipiec), cały 1 sezon pykałem regularnie i jak dla mnie formuła się wyczerpała. Dodali na chwilę mecze rankingowe, które mi nie działały, nawet po ich teoretycznym naprawieniu. Z randomami już średnio chce mi się grać. Darmowe nagrody za 2 sezon jak dla mnie są beznadziejne, a płacić nie mam zamiaru. Może jak dodadzą Skorpiona to wrócę z ciekawości :corvo:.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Zamykają betę 25 czerwca, premiera "pełnej wersji" w 2024. Śmiech na sali, puste krzesła. Po spektakularnym starcie, dobrym wsparciu, nowych postaciach, a następnie kilku kiepskich decyzjach (okrutny system monetyzacji) i wyhamowaniu rozwoju zbierają zabawki i obiecują gruszki na wierzbie. :down:

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...