Skocz do zawartości

Kaze and the Wild Masks


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na ixa u kolegów w Brazylii, bo było za 37 zł, grzech było nie wziąć

Bawiłem się wyśmienicie

Przejście wszystkiego na 100% (bez stracenia życia, wszystkie znajdźki, złote czasówki) zajęło mi 12 godzin

Życzyłbym sobie, żeby każde 37 zł tak smakowało

Jest pucharek za speedrun i przejście gry w 2 godziny, także wiecie.. Jak ktoś będzie grał byle do przodu, to za dużo grą się nie nacieszy

Przypominała mi ta gra mechaniką Rayman Legends, także jedną z moich ulubionych gier

Poza tym poziom trudności nie jest przesadzony i gra jest uczciwa

  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Nie no ta gierka jest zajebista. Mój drugi hidden gem po Huntdownie. Jak ja lubię takie niespodzianki znikąd. Czuję się jakbym się cofnął do 16 bitów, gdy grało się w platformery 2D. Gra dobrze oddaje tamten klimat. I design leveli zwiastuje świetność.

 

Spoiler

taka nie za łatwa nie za trudna

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No i calaczek wbity

 

JYy5JZHm.jpg

 

Screeny save'ow(100% - time triale, true ending, no dmg + speedrun)

Spoiler

Wymd7BZl.png

 

Bardzo spoko platformówka. Movement płynniutki, kolorowe światy + solidny lvl design. Nie jest to oczywiście poziom DK, ale w obecnym czasie posuchy na rynku platformerów warto obczaić. 

 

 

PS Jak będzie DLC, to pingujcie.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze gram, ale już prawie tylko czasówki mi zostały, pewnie będzie 30h xD. Wiadomo, że Donkey Kong to nie jest, ale mam nadzieję, że ten platformer to właśnie przedsmak przed ogłoszeniem trójeczki. W tą grę nawet gra się jak w DiKeya, mechanika daje podobny feeling, a maski są super pomyślane. Wiadomo, że ptak jest totalną kopią, ale ryba już coś dodaje od siebie, bo można wyskoczyć z wody. Że nie wspomnę o kolejnych, choć jedna przypomina wagonik to też robi to po swojemu, za to tygrys jest mega oryginalny.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...