Jump to content

Wilk_Zly

Użytkownicy
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Wilk_Zly last won the day on July 28 2018

Wilk_Zly had the most liked content!

Community Reputation

518 Wybraniec

About Wilk_Zly

 • Birthday 10/12/1982

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Malbork

Recent Profile Visitors

679 profile views
 1. Wilk_Zly

  Mafia: Trilogy

  Szanowni, zakręciłem się. Remake Mafii 1 ukaże się w wakacje. OK. Dziś wyszedł zwykły remaster Mafii 2? I jest tylko dostępny w cyfrze? Jeżeli kupię M2 w wersji na Xboxa 360 to dostanę upgrade? Straszny bajzel...
 2. Dobry typ z Inno-Gene. Potrzymam do końca tygodnia jakos.
 3. Chyba w poniedziałek dosypię trochę Inno-gene: https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=INNOGENE (w międzyczasie ją kupiłem, jak również XTB). Myślę, że w najbliższym czasie będzie tam jeszcze lepiej.
 4. Ja mam używanego iMaca (27-inch, Late 2013, NVIDIA GeForce GTX 780M 4 GB) - kupiony 4 lata temu za podobne pieniądze. Wrzuciłem w niego 24 GM RAM. Chodzi jak marzenie. Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze.
 5. Winszuję pomysłu inwestowania w Chevrona czy Exxona w momencie, w którym na naszych oczach rynki ropy i gazu łupkowego idą na dno. A jeszcze go nie osiągnęły :). Z pełnym szacunkiem dla kolegów, ale kupowanie spółek dywidendowych jest dość osobliwą strategią. Mi dywidendy generują dwie nieruchomości, które zakupiłem dzięki agresywnej grze na GPW :). I są na Bananie ciekawe spółki, @MaZZeo . Z naszej branży można wymienić 11B. Z innych sektorów w ostatnich miesiącach grałem chociażby OZE (np. Columbus) czy śmieciami (np. Geotrans). I ta branże mają w naszym kraju świetlaną przyszłość, niezależnie od obecnych turbulencji na świecie. Dziś gros środków mam na koncie a na GPW tylko branżę medyczną. Gotówkę trzymam. W średnim terminie spróbuję odkupić CDR/11BIT (liczę na dalsze spadki). W dłuższym poszukam dalszych okazji na rynku nieruchomości.
 6. Krótkoterminowo (6 msc.) grałbym pod branżę medyczną; W średnie perspektywie na branże, których naturalny rozwój przyhamowała pandemia (np. OZE); Długoterminowymi pewniakami są państwowe molochy notujące historyczne doły (np. Lotos).
 7. No nie powiem, że po dzisiejszej sesyjce się nie cieszę ;). Portfelik spółek medycznych od tego czasu rozszerzyłem. Teraz mam: - BioMaximę - Cormey - BioMed Lublin - Mercator - RYVU
 8. Kwarantanna: jest jakiś fitness na słiczyka? Coś, aby się człowiek poruszał? Kota dostaję.
 9. Jeżeli czyta to niejaki DUDEK_PL to wiedz kolego, że zazdroszczę Ci cierpliwości. Siedzieć na dupalu przez 5 min., aby "wszedł" Ci frag w celownik trzeba umieć. Chapeau
 10. A wściekałem się niemożebnie puszczając 11B po 425. Dziś się czaję. Nie rozumiem pytania. Co gdzie kupowałem? Chyba piszesz o BTC? Ja o akcjach :)! @Welna: ja sobie zostawiłem BioMaximę i Cormay.
 11. Ja sie na szczescie w 90 proc. wylogowalem 2 tygodnie temu. Teraz sie czaje, zobaczymy.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.