Jump to content

Wilk_Zly

Użytkownicy
 • Content Count

  826
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Wilk_Zly last won the day on July 28 2018

Wilk_Zly had the most liked content!

Community Reputation

615 Nie-random

About Wilk_Zly

 • Birthday 10/12/1982

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Malbork

Recent Profile Visitors

1010 profile views
 1. Ja też nie. Ma grać wyraźnie. I głośno. I tak też gra.
 2. Wilk_Zly

  Dwa pedały

  No niestety, nasi kierowcy nie tylko nie szanują rowerzystów, ale wręcz im zagrażają. Dlatego w kask zainwestowałem kilkaset złotych.
 3. Wilk_Zly

  Dwa pedały

  Taka ciekawostka: jazda rowerem wydłuża życie. W duńskim badaniu obserwowano 30 000 osób, w różnym wieku, przez 15 lat. Ci, którzy jeździli do pracy na rowerze, byli o 40% mniej narażeni na śmierć . https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10847255/
 4. Wilk_Zly

  Dwa pedały

  Żaden złom. Ramą wyglada więcej niż porządnie. Można taki rower ładnie spimpować :)!
 5. Co ciekawe od kilku dni w moim portfelu wodospad a Żywiec ani drgnął. Magia spółek dywidendowych.
 6. Ma się nijak. Wyniki poniżej konsensu. Pary papierowi da ogłoszenie prac nad kolejną częścią Wieśka.
 7. Wilk_Zly

  Dwa pedały

  A mi wczoraj pękło 1000 km. zrobionych od początku roku
 8. @Tynio jesteś wolny? Mogę Ci się oświadczyć? Właśnie wpadłem do tematu
 9. Problemy, które wymienił @pingsprawiły, że wylogowałem się do segmentu. Mnie w pewnym momencie postanowiła uszczęśliwiać sąsiadka, które awanturowała się w środku nocy z matką (którą to matkę zresztą tłukła). Była kompletnie szurnięta. Miało to swoje plusy, któregoś dnia, w środku nocy, zapukała do moich drzwi będąc w pełni nagą prosząc mnie o pomoc w otwarciu drzwi jej mieszkania. Uciekłem do segmentu i nie wyobrażam sobie powrotu do bloku, szczególnie w warunkach pandemicznych. Natomiast wyrażanie żali z powodu głośnego zachowania dzieci poniżej 5. lat jest nie na miejscu. Może je formuło
 10. Jesteś graczem. Mimowolnie „czujesz” ten biznes. Wiesz, jaki będzie hype na W4 pomimo fiaska CP2077. Tylko ten czynnik wygeneruje znaczne wzrosty. Bezpieczeństwo Akcji CocaColi oceniane jest na równi z 10. letnimi obligacjami rzadu USA. Jeżeli nie chcesz wychodzić za ocean, Żywiec, Kęty, Asseco. Wszystkie w/w spółki to spółki dywidendowe.
 11. Daj spokój ze Złotem. Zależy od horyzontu czasowego. Jeżeli długi, kup akcje dywidendowe (np. CocaColi w USA czy Żywca w PL). Jeżeli 2 czy 3 lata to załaduj teraz CDR pod korek.
 12. Wilk_Zly

  audio do pokoju

  W tych pieniądzach brałbym zestaw dwóch Phantomów II od Devialet.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.