Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Wooyek napisał:

Nie ma HC, ma być dodany przy premierze pierwszego sezonu, 16 listopada. 

 

Czy u was też pojawiają się czasem jakieś kwoty przy broniach? Albo opisy, napisy itp. w menu przenikają na siebie przez co są nieczytelne, ta gra jest tak niedopracowana, że ja pierdole xD 

 

Mam wrażenie, że premiera tej gry miała być 16 listopada, ale chuj wie dlaczego wypuścili ją ponad 2 tygodnie wcześniej, taka beta dla całego świata. Teraz będą ja przez 2 lata łatać i nigdy tak naprawdę nie połatają :reggie:

 

Ludzie którzy rozkładają CoDy na czynniki pierwsze już zgłaszają, że bronie mają randomowy dmg, raz jest taki, innym razem inny, jaja jakieś xD

W strzelance, która opiera się na bieganiu z gnatem i strzelaniu do ludzi, ta sama broń zabija w zależności jak wiatr zawieje xD

Ale tragedia, gdybym widział, że to taka trochę bogatsza wersja demo, to bym tego nie kupował na premierę… gram drugi dzień, a już kilka razy mam jakieś glitche. Zagrałem tryb Kooperacji, skończyłem pierwszą misję 3 gwiazdki, otrzymałem trofeum za to, ale wywaliło mnie do menu PS i wyskoczyła informacja o błędzie, odpalam znów i nie zaliczyło mi już tej misji… tak jak mówisz, ta gra wyszła zdecydowanie za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, maciucha napisał:

Do skóry :banderas:

Najlepszy gunplay, sporo map na start, masa broni, wszystkie podstawowe tryby gry, praktycznie brak bugów na Xboxie, brak paywalla, brak pay2win, brak podziału społeczności. 

 

 

Maciucha który kupił Modern Warfare z 2019 

 :drakenope:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Generalnie przez ten nowy system progresji też czasami nie idzie grać, jak się trafi do teamu gdzie większość gra aby nabić lvl danej broni (jakaś wyrzutnia czy tarcza). Mam wrażenie, że podkręcili SBMM względem ostatnich dni, bo co chwilę trafiam do takiej drużyny bambików i oczywiście dostaję po tyłku. Zero pomocy ze strony partnerów. 

 

Wojna naziemna/Inwazja też dno totalne przez kamperiadę. Tam to w ogóle mało się dzieje, a w becie takiej tragedii nie było. W MW19 były mecze gdzie drużyna przeciwna tak mocno naciskała, że nie szło ruszyć ze swojej bazy, a tutaj czasami na środku mapy w ogóle nic się nie dzieje.

 

Dzisiaj też napotkałem na kilka bugów wizualnych np. kilkukrotnie w trakcie jednego meczu nie pojawiła mi się ikonka ostrzegająca przed granatem penetrującym (chyba tak to się nazywa). Ponadto czasami nad jednym przeciwnikiem pojawia się czerwona kropka, a nad drugim już nie, co jest denerwujące. Już wolałbym żeby żadnej kropki nie było, bo tylko to rozprasza i wprowadza w błąd.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wooyek napisał:

Nie ma HC, ma być dodany przy premierze pierwszego sezonu, 16 listopada. 

 

Czy u was też pojawiają się czasem jakieś kwoty przy broniach? Albo opisy, napisy itp. w menu przenikają na siebie przez co są nieczytelne, ta gra jest tak niedopracowana, że ja pierdole xD 

 

 

 

Wczoraj miałem taką sytuację, że przy dodatkach pojawił się znaczek $ i 0. Już myślałem, że dodali jakieś kupowanie dodatków. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, kamilpolpak napisał:

Niech mi ktoś powie jak włączyć tryb hardocre w multi, bo szukam i nie mogę tego znaleźć… a wku*wia mnie już wywalanie całego magazynu dla jednego killa…

 

HC to będzie totalnie niegrywalny festiwal kamperiady, ludzie nawet kroku nie zrobią, bo każdy będzie się bał ruszyć, skoro giniesz na kulkę. A jak się znajdzie jakiś bohater co będzie biegał, to szybko mu to z głowy wybiją. 

Ale wytrwałości życzę. :kekw:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wooyek napisał:

 

HC to będzie totalnie niegrywalny festiwal kamperiady, ludzie nawet kroku nie zrobią, bo każdy będzie się bał ruszyć, skoro giniesz na kulkę. A jak się znajdzie jakiś bohater co będzie biegał, to szybko mu to z głowy wybiją. 

Ale wytrwałości życzę. :kekw:

Gram od zawsze w hardcore i dla mnie tylko ten tryb zachęcał do grania w multi. opróżnienie połowy magazynku żeby kogoś ubić jest bezsensu.  

Edytowane przez kamilpolpak
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, kamilpolpak napisał:

Niech mi ktoś powie jak włączyć tryb hardocre w multi, bo szukam i nie mogę tego znaleźć… a wku*wia mnie już wywalanie całego magazynu dla jednego killa…


wy się wpierw grać nauczcie może, a nie płacz o hardcore xd

 

ja regularnie robię triple kille na jednym magazynku i jeszcze mi zostaje a tutaj jakieś gadki o połowie magazynku, nawet w Halo tak nie ma.

 

nigdy nie grałem dłużej w HC właśnie dlatego ze byle strzał w stopę z dupy kąta od kampera potrafi ubic

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja też nie rozumiem czemu każdy dev ostatnio musi do swojego shootera wrzucić SBMM bo wśród graczy mało kto tego chce. Teoretycznie dzięki temu powinniśmy częściej grać zacięte mecze i tak by pewnie było gdyby nikt nie wychodził z gry. Jak nagle robi się 4v6 i wszyscy są na tym samym poziomie to team z mniejszą ilością graczy nie może nic zrobić.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MaZZeo napisał:


wy się wpierw grać nauczcie może, a nie płacz o hardcore xd

 

ja regularnie robię triple kille na jednym magazynku i jeszcze mi zostaje a tutaj jakieś gadki o połowie magazynku, nawet w Halo tak nie ma.

 

nigdy nie grałem dłużej w HC właśnie dlatego ze byle strzał w stopę z dupy kąta od kampera potrafi ubic

Chętnie z Tobą zagram i to na własne oczy zobaczę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...