Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj o 21 mówię sobie, że pogram do 24 i spać, a jak sprawdziłem czas to było już 0:51 xd. Nie wiem ile jeszcze do końca chaptera 5, ale działy się już fajne walki

Spoiler

Walka z N to już końcówka?

 

no i zespoilowali mi chyba 3 postać :gayos:kurde nie czytać nic w menu z postaciami i klasami, bo mozna się domyśleć albo po sylwetkach, albo po opisach skilli, albo nazwach klas

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 minut temu, 20inchDT napisał:

Ja przestałem to wydobywać, bo chyba tylko do upgrade'u gemów się nadaje. Pamiętam też, że do uruchomienia maszyny to było wykorzystywane, tam gdzie noppon shillshill (xd) siedzi. Do tej pory znalazłem tylko drugą taką.

ja 3 czy 4 takie miejsca znalazlem a jestem w 4 chapterze:)

Odnośnik do komentarza

Nie no umówmy się, wraz z premierą trójki, dwójka powinna przestać istnieć. Wykasować z eShopu, spalić dyskietki.

 

Ja wiem że jak wychodziła to trzeba było się jarać, bo to w końcu kolejne xeno, ale szanujmy się - WSZYSTKO w trójce jest zrobione lepiej. Wreszcie godny następca Xeno1 i XenoX.

Edytowane przez tlas
  • Lubię! 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie zrobiłem questa z Trytonem #kmwtw, jaka fajna, sztosiarska i sztampowa postać, aż do bólu. Automatycznie znalazł się na szczycie moich ulubionych bohaterów w grze. Co do niego (spojlery z 5 rozdziału, choć to tylko sidequest z bohaterem):

 

Spoiler

W sumie nie spodziewałem się mieć Mobiusa w drużynie, a tym bardziej kogoś, kto działa jak Blue Magowie w Final Fantasy, czyli Soul Hackera. Niech no tylko przejmę tę klasę którąś z postaci, to zobaczymy co on potrafi. W końcu warto było bić te unikatowe bestie.

 

Ma go ktoś poza mną?

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

U mnie dopiero koniec 3 i prawie 40 h na liczniku. Ale teraz Chainy to są konkret :obama:Nawet nie jestem w momencie, żeby pomyśleć, że jeszcze nic nie widziałem.

 

4 godziny temu, tlas napisał:

Nie no umówmy się, wraz z premierą trójki, dwójka powinna przestać istnieć. Wykasować z eShopu, spalić dyskietki.

 

Ja wiem że jak wychodziła to trzeba było się jarać, bo to w końcu kolejne xeno, ale szanujmy się - WSZYSTKO w trójce jest zrobione lepiej. Wreszcie godny następca Xeno1 i XenoX.

To spal, ja swoją zostawiam.

Xeno 2 to wciąż świetna gra. Ma swoje bolączki, jak każda odsłona ale wciąż system walki, nacisk na QTE i bicie żywiołów to po prostu co innego. Niekoniecznie gorszego. 

 

Na pewno jak już uporam się z trójką to wrócę do niej i Torny. Zabiorę się w końcu za superbossów i maxowanie Blade'ów. 

Odnośnik do komentarza

Xeno 2? No trzeba jednak nie znac sie na grach video zeby krytykowac w dobie tego co sie dzieje z tym gatunkiem a zwłaszcza serią Final Fantasy. Anyway, spaniała gra to Xeno 3. Obecnie dodatkowe Hero questy i nowe klasy wchodza pięknie. Tylko zaczyna wkurzac niesamowicie ze tyle czasu trzeba walczyć żeby inni mogli nauczyć się ich używac. Grey to chyba lekko OP ogolnie jako klasa. Niesamowity damage.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...