Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie


Dla wielu, w tym dla mnie, najlepsza zapowiedź z wczorajszego Nintendo Direct. 
 

Premiera: wrzesień 2022 

 

Jak widać na trailerze, gra nie będzie szła tak mocno w stronę anime jak XC 2. 

 

Z ciekawostek dla fanów poprzednich części:

 

- 0:29 i 0:34 - chyba znajoma broń 

 

- 0:30 - babka ma Core Crystal

 

- od 1:05 widzimy drużynę złożoną z czterech postaci. Wydaje mi się czy prędzej mieliśmy trzy w jednym momencie ?

 

- 1:22 - Melia i 1:25 - Nia dają nadzieję na powrót także innych postaci

 

- wracają Noppony, ale prawdopodobnie nie są to Kino and Nene sądząc po ich kolorach 

 

Też macie wrażenie, że niektóre postacie mają swoje odpowiedniki z poprzednich części (reinkarnacja ?) 

 

Są goście podobni do Amalthusa, Akhosa i Vandhama. Co więcej ten stary podobny do Vandhama ściąga maskę w taki sposób, że przypomniał mi podobną scenę z Jinem.

Zastanawiam się również czemu słyszymy głos Rexa w tym trailerze 

 

Edytowane przez funditto
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Będzie dwóch głównych bohaterów: Noah i Mio. Skoro tak to może jednak nadal będą dwie dodatkowe postacie w teamie, a ta dwójka będzie jakoś współpracować w zadawaniu ciosów lub w walce się wymieniać 


https://www.nintendo.com/games/detail/xenoblade-chronicles-3-switch/

 

Teraz duża spekulacja: Noah - Noe - budowa arki (Ark Ship) pod koniec, żeby uciec z planety ? Pomysł @XM. z zakończeniem łączącym się z XCX wydaje się realny 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Jedynka i dwójka są połączone, ale nie jest to połączenie powodujące, że bez znajomości pozostałych nie można się bardzo dobrze bawić. Po prostu jeśli zagrasz tylko w jedną z nich to fabuła będzie 9/10 jeśli zagrasz w obie to wtedy fabularnie 10/10. Trójka ma być kontynuacją obu tych gier. 

 

Odpowiedź w spoilerze

Edytowane przez funditto
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figaro napisał:

taka duża, głęboka, fajna gra, rujnowana przez beznadziejny art style. przynajmniej trójka wydaje się być lepsza pod tym względem od dwójki, ale wciąż daleko do pozytywnej oceny

Niestety, jak zobaczyłem pierwszy trailer xeno2 to byłem zazenowany. Głupkowaty dzieciak i laska z wielkimi cycami, jak z szablonu na jakies anime dla stulejarzy. Jedynka klase wyżej. Trzeba to jednak przełknąć, bo niewiele już powstaje tak dopracowanych jrpg.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Shen napisał:

Niestety, jak zobaczyłem pierwszy trailer xeno2 to byłem zazenowany. Głupkowaty dzieciak i laska z wielkimi cycami, jak z szablonu na jakies anime dla stulejarzy. Jedynka klase wyżej. Trzeba to jednak przełknąć, bo niewiele już powstaje tak dopracowanych jrpg.

 

najgorsze są chyba jednak te twarze, niczym ze współczesnego, najtańszego anime :/ 

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...