Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A ok myslalem ze chodzi Ci o wszystkie postacie zeby klasy byly. Tak to wiadomo, chociaz Chain attack na ten moment az tyle damage nie robi i najlepiej uzywac pod koniec dla bonusów. Mocny jest ale bez przesady + mega wolno sie to wszystko dzieje a walki i tak nie sa jakies szybkie.  Jezeli na hard przeciwnicy poza tym ze mocniej biją to mają sporo wiecej HP to ja nie mam cierpliwosci na tyle zeby zmieniać. Może później cos w systemie dojdzie zeby mozna było płynniej walczyc (i szybciej) to zmienie zdanie.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Fakt, combosy z końca gry w dwójce były dużo bardziej dynamiczne (jakoś tak je zapamiętałem) dzięki swoim QTE. Bo tu jednak mamy suche menu. Chociaż podoba mi się ten system, całkiem fajnie można combosy cisnąć, wczoraj chyba dobiłem do maksa zadawnych obrażeń (800%?). Ładnie exp w klasy wtedy skaczą.

Odnośnik do komentarza

Dobra skończyłem Torne i odłożyłem card z dwójką w cholerę. Omg ale grafika dostała boosta w trójce :fsg:Podobają mi się zmiany w sterowaniu, są QoL.

Nopon z czapka zimową to Riku, ok. Zmarnowali szansę na Vladimirpon. Niech wywalą ten dźwięk tupania u Lanza bo brzmi jakby ścigał mnie Mr X.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Gra ktos przenośnie? Ile wam trzyma bateria? Wczoraj padło przy niecałych 2h :/ Mój switch V1 chyba juz serio chce na emeryture. Nawet SD działa mi dłuzej na wymagajacych grach. Jestem nadal w 3 rozdziale. 17h za mną. System nadal nie wymaga niczego bo walki sa proste i nie trzeba kombinować. Wciągnłęo mnie mocno i najchetnij grałbym cały dzien.

2,5h grania i rowne 50% spadło.

 

22h, 3 chapter nadal, odblokowany czwarty hero

Odnośnik do komentarza

Zazdro, ja wczoraj znowu niecałe 2h i zjechane na 15% i trzeba było przeskoczyc na TV. Switcha bralem na premiere a to było w 2017 wiec ma prawo umierac. Ja skonczyłem 3 rozdział bo nie miałem za bardzo co robic poza questem na zbieraniem smieci dla jakiegos ziomka. System odrobinę się rozwinął i Chain attack w koncu robi większy damage.

 

Fabularnie zapowiada sie kilka twistów ale jakos dziwnie czuje ze są banalne do przewidzenia. Obym się mylił. Spaniała gra.

Odnośnik do komentarza

Ktoś wspominał, że koniec trzeciego rozdziału rozwala banię i faktycznie, "trochę" się zdziwiłem co tam za akcje się odstawiają, fabularnie można było się domyślić, ale ja jakoś na to nie wpadłem :reggie:

 

System rozkazów z Ouroborosami fajny, a samą walkę powtarzałem chyba 4 czy 5 razy zanim dobrze gnoja ubiłem (głównie dlatego, że nie wiedziałem jak robić te ouroboros ordery, myślałem, że po prostu muszę puścić dwie postacie w tej samej turze xD).

Odnośnik do komentarza

Ja uznałem, że questy poboczne nie uciekną, a szkoda być przeładowanym poziomowo i przechodzić przez wszystko automatycznie (co w sumie teraz się dzieje, bo miałem 29 poziom a przeciwnicy 26 i do bossa szedłem jak gorący nóż przez masło). Poboczne robię jak mam chwilkę na grę, a nie chcę ruszać głównego wątku, bo i tak się nie skupię.

Odnośnik do komentarza

Ale tak też chyba było w drugiej części, bo pamiętam, że miałem takie samo wrażenie.

 

Btw, dostałem kolejnego herosa, healera, więc w sumie wpadają praktycznie po kolei w rotacji, ale marzy mi się jakiś fajny tank, bo ten, którego trenuję teraz serio mi nie odpowiada. No, ale wierzę, że Monolith dostarczyło :obama:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Szwed napisał:

Ktoś wspominał, że koniec trzeciego rozdziału rozwala banię i faktycznie, "trochę" się zdziwiłem co tam za akcje się odstawiają, fabularnie można było się domyślić, ale ja jakoś na to nie wpadłem :reggie:

 

System rozkazów z Ouroborosami fajny, a samą walkę powtarzałem chyba 4 czy 5 razy zanim dobrze gnoja ubiłem (głównie dlatego, że nie wiedziałem jak robić te ouroboros ordery, myślałem, że po prostu muszę puścić dwie postacie w tej samej turze xD).

Ja nadal nie zrobiłem orderu z 3lvl Ouroborosa który ma niby dac dodatkowy Order z tej kategorii. Musze tutorial jeszcze raz przerobic ale miałem wrazenie ze styknie wjechac z 3lvl i cos tam sie pojawi. Pewnie za szybko przewinąłem. A co do fabuly to mam tez swoje teorie dotyczące postaci w maskach oraz samego swiata. Coś za bardzo znajoma nazwa jaskini pod koniec 3 chapteru sie przewinęła :reggie:

Odnośnik do komentarza

A to nie jest tak, że po prostu wtedy order pojawia się na liście do wyboru z automatu? Ja tak przeczytałem w tutorialu, więc sobie nie zawracałem tym głowy zbytnio. Tym bardziej, że denerwuje mnie wbijanie tego 3 lvl, bo jakoś wolno idzie.

 

Znajoma jaskinia faktycznie, od razu walnęła w mordę (no i nazwa znajoma), tak samo właśnie jak niektóre postaci (typu gość od którego zaczyna się ouroboro-przygoda xD).

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...