Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Od dwójki odbiłem się po ok 45h jak brakowało mi jakiegoś skilla żeby drabinkę spuścić w górach czy coś takiego i musiałem to farmic wtedy gra poszła na sprzedaż a i główny bohater dziwacznie wygladal dziwnie był ubrany itp. Tutaj feeling jest lepszy a i mroczniejsza historia sie wydaje

Odnośnik do komentarza

No dwójka taka jest, co chwila rozwijanie jakiś umiejętności w tabelkach za robienie randomowych rzeczy, zbieranie i żonglowanie generycznymi blade'ami w powolnym menu. Jak dla mnie za bardzo ta seria stara się upodobnić do mmo. Dzisiaj wstałem to jakoś tak aż z niechęcią patrzę już na Switcha, trochę jakbym napchał się tabliczkami czekolady przez ten Xeno maraton.

Z Dragon Questami miałem inaczej, bo większość odsłon jest stosunkowo niedługich a rozwój postaci i ogólnie interakcja ze światem jest tak prosta, jak tylko może być w Chińskiej grze fabularnej. Dlatego to jeden z powodów czemu uwielbiam tą serię i nie miałem większych problemów z katowaniem wszystkich odsłon. Xeno 2 robi mi momentami postoje, bo tu sidequesty stoją bo nie mam odpowiednie wyskillowanej umiejętności blade'a albo w ogóle nie mam takiego typu. Zabraknie merc missions, bo wszystkie zrobione i trzeba wioski dalej rozwijać, sprzedając i kupując złom.

No z jednej strony nie mam co marudzić, bo jest co robić a o to przecież chyba chodzi ale z drugiej trzeba czerpać satysfakcje z maksowania rzeczy w excelu. Kuriozalnie póki co czuje, że w jedynce więcej się nachodziłem a w dwójce więcej czasu spędzam na nawigacji i tabelkach.

Mam nadzieję po prostu, że trójka pod tym względem bardziej będzie skręcać w jedynkę i na tym co tygryski lubią najbardziej a menu i nawigacja będą bardziej responsywne. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

i trzeba wioski dalej rozwijać, sprzedając i kupując złom.

 

Ej no to akurat zajmuje 5 minut, na tym etapie gry masz masę dostępnej kasy i możesz po prostu kupić 99 drogich przedmiotów i sprzedać 99 i tyle. Jak bardzo się spieszy to można kupować tam, gdzie już masz 5 gwiazdek, i sprzedawać bez straty. 

Kasa jest w tej grze niemalże nieskończona, wymaga najwyżej cierpliwości do sprzedawania tych setek szajsu który zbierasz cały czas ale i to tylko na kilku etapach.

Ja zrobiłem wszystkie te misje i miasta chociaż nie ma z tego nic właściwie, te które coś dają są i tak związane z konkretnymi questami.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ogqozo napisał:

Pytanie skąd wtedy te głośne 150 godzin gry, bo poprzednie części by miały tak góra po 100 na wszystko gdyby nie schodziła druga stówa z hakiem na klikanie po menusach, powtarzanie walk i tego typu rzeczy.

Akurat z tym zdania są podzielone, bo w niektórych recenzjach było 60. Podejrzewam, że gra jest po prostu długości poprzedniczek.

Odnośnik do komentarza

Zegar pokazuje prawie 4h i jeszcze nie skonczyłem 1 chaptera :obama: Tylko zastanawiam sie czy wliczaja tez cutscenki w to, bo jakos mało lol. Te noppony pojawiajace sie z dupy w cutscenkach to tez beka. Po swiecie nie biegaja, a w samych cutscenkach tez prawie sie nie odzywaja. Moze to i dobrze bo ich kurwiow nienawidze.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, 20inchDT napisał:

Zegar pokazuje prawie 4h i jeszcze nie skonczyłem 1 chaptera :obama: Tylko zastanawiam sie czy wliczaja tez cutscenki w to, bo jakos mało lol. Te noppony pojawiajace sie z dupy w cutscenkach to tez beka. Po swiecie nie biegaja, a w samych cutscenkach tez prawie sie nie odzywaja. Moze to i dobrze bo ich kurwiow nienawidze.

Nopony to powinni na ruszcie piec, jedyna część gdzie nie wkurwiaky to xcx.

Odnośnik do komentarza

Miodzio, i najsu itemki z preordera, bedzie wisieć w antyramie w biurze, tło na zoomy jak znalazł <3

 

Dopiero zacząłem wiec zero uwag na razie. Ale już muszę się przeprosić z Eunie, fajny charakterek, póki co jest spoko. Szkoda tylko że na 65 calach gra wyglada kiepsko, Monster Hunter nawet daje radę, tutaj jednak sporo poszarpanych krawędzi. No i te menusy, setting z dwójeczki bardziej mi siadał. 

IMG_20220729_205452.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...