Opublikowano 10 lutego 20223 l Jako, że sklep Żabka, zwana także Dżabką, bryluje w nowościach i ciekawych produktach, temat ten ma służyć się na dzieleniu informacjami o tych nowościach i ciekawych produktach. Kupiłeś nowy smak Monsterka? Widziałeś nowy smak Coli? Podziel się tym. @Shen ,proszę.
Opublikowano 10 lutego 20223 l Ananasowy Monsterek dla mnie dramat, przez to właśnie, że bez cukru. A jestem fanem tej zalewy spod ananasa z puszki A te Colki Signature Mixers, to są typowo do koktajli:
Opublikowano 10 lutego 20223 l Z cukrem, one od dawna są, widziałem już je w Leclercu. Energoli już praktycznie nie pijam, bo coś mi nie służą i dziwnie się po nich czuję, ale Monstera Ananasowego sprawdzę, bo jestem fanem soku ananasowego.
Opublikowano 10 lutego 20223 l Ja robie znowu detoks, odstawiłem energole 2 dni temu. 7zł za puszke,w skali miesiaca mam gierke za to
Opublikowano 10 lutego 20223 l No ja nie wiem, od kilku lat piłem sobie w weekend Monstera dla smaku i w dodatku fajnie działał, a od kilku miesięcy jakoś chujowato wchodzi i dziwnie się czuję. Wrażliwość na kofeinę mi się nie zmieniła raczej, bo codziennie piję 2 mocne kawy.
Opublikowano 10 lutego 20223 l Ja kiedy sączę yerba mate jakoś nie mam potrzeby sięgania po energetyki. Zastępczo mocna kawa, ale energetyki jakoś nie. W sumie mnie to cieszy. Ale Monsterki zawsze będę dobrze wspominał. Jak coś fajnego zapodacie, to pewnie wezmę przy okazji na chwilę słabości.
Opublikowano 10 lutego 20223 l Monstery mają fajne i ciekawe smaki, choć mój ulubiony napój to ostatni 7up zero.
Opublikowano 10 lutego 20223 l Mi szkoda siana po prostu, moze jak jakas fajna promka sie trafi to wroce do nałogu. Kawy nie lubie, to sobie takiego monsterka zero strzelałem na sniadanie.
Opublikowano 10 lutego 20223 l 1 godzinę temu, krupek napisał: Z cukrem, one od dawna są, widziałem już je w Leclercu. Ta, w carefurze tez sa. Nawet nie podchodze bo te smaki mi nie pasuja a i cena pewnie zabkowa (moglibyscie podawac tez ceny od razu z nowosciami).
Opublikowano 10 lutego 20223 l A nie spojrzałem na cenę, ale spora, bo wziąłem jeszcze Przysnacki te nowe solone i zapłaciłem 12 zł.
Opublikowano 10 lutego 20223 l Wziąłem tylko łynia tego ananasowego monsterka bo już nie pije energoli ale muszę przyznać że jest PEREŁKA
Opublikowano 10 lutego 20223 l żabka? sklep dla porannych alkoholików i gimbazy trującej się monsterkami
Opublikowano 10 lutego 20223 l Godzinę temu, Kontdrad napisał: Najgorszy sklep na tej planecie, ceny z kosmosu Dokładnie Dymają kurwa na cenach okrutnie moim zdaniem, często biore pare sztuk czegos i potem musze kurwa oddawac bo się okazuje ze promka albo tego, albo tego nie dotyczy, cenówki sa chyba specjalnie tak przemyslnie zle poukladane, ceny tez się nie zgadzają bardzo często, chodzę tylko w ostateczności. Wkurwia mnie też to wciskanie na siłe aplikacji do żappsów, kawy czy hotdoga. Współczuje biednym ludziom co muszą tam pracować i potem przez chytrego szefa, słuchać tyrad o oszustwach, niezadowolonego klienta.
Opublikowano 10 lutego 20223 l No tych cen w wielosztukach to trzeba pilnować, bo faktycznie się zdarza, że nie wchodzą. W sumie, we wszystkich sklepach trzeba tego pilnować.
Opublikowano 10 lutego 20223 l Ja w sumie tylko wchodzę jak jestem w mieście i mi się pić chcę albo jak wszystko zamknięte i nie mam wyboru, drogo tam+ chuya tam jest tak szczerze
Opublikowano 10 lutego 20223 l 10 minut temu, maciucha napisał: Nie pisz tak bo shenowi już raz dziś doopa pękła Dlaczego? Pupcio to szanowany użytkownik, wyraził swoje zdanie nie obrazajac nikogo. Sporo ci do niego brakuje.
Opublikowano 10 lutego 20223 l Godzinę temu, standby napisał: Dokładnie Dymają kurwa na cenach okrutnie moim zdaniem, często biore pare sztuk czegos i potem musze kurwa oddawac bo się okazuje ze promka albo tego, albo tego nie dotyczy, cenówki sa chyba specjalnie tak przemyslnie zle poukladane, ceny tez się nie zgadzają bardzo często, chodzę tylko w ostateczności. Wkurwia mnie też to wciskanie na siłe aplikacji do żappsów, kawy czy hotdoga. Współczuje biednym ludziom co muszą tam pracować i potem przez chytrego szefa, słuchać tyrad o oszustwach, niezadowolonego klienta. Ale ten temat powstal po to zeby ludzie dowiadywali sie o promocjach na ciekawe produkty. Nikt nie chwali zabki i nie pisze, ze spoko sklep bo bulki mozna tez kupic. Gdyby to co w zabce ukazywalo sie za mniej i w biedronce to wiadomo ze tam by sie kupilo. To jest sklep typu conveniet i idziesz tam jak jest noc albo nie chce ci sie 10min dralowac do marketu tylko schodzisz w pizamie na parter.
Opublikowano 10 lutego 20223 l a zbiera się tam dalej jakieś naklejki na maskotki czy teraz wszystko jest w aplikacji?
Opublikowano 10 lutego 20223 l Człowieku, Żappsy się zbiera. Potem sobie wymieniasz na produkty, ale na coś lepszego to i tak trzeba dużo uzbierać. Ostatnio nawet na WOŚP można było oddać punkty, co też uczyniłem.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.