Skocz do zawartości

Żabka [Frog Shop]


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to jeden z najlepszych patentów ma Carrefour ze swoją aplikacją. Sam sobie towar skanuje telefonem, podchodzicie do kasy, kasjerka tylko skanuje kod z aplikacji i płacisz. Nic nie musisz wykładać na taśmę i elo do domu. Ewentualnie zakupy przez internet. Kilka minut na zrobienie listy zakupów i kilka minut na zakup, dostawa pod drzwi. Dla mnie mega, szczególnie, że 4 piętro bez windy a oszczędność czasu bezcenna.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czasami za dostawę płacę +14,90 a czasami 0, w zależności od promocji. Ogólnie zakupy wychodzą jak w markecie ale minus jest taki, że wędlina i sery nie są krojone. Plus jest taki,że za każdym razem dostaję jakiś gratis np. 2 razy dostałem kubełek lodów, raz dostałem słoik miodu innym razem patelnie wartą 50 zeta. Wszystko na czas i wniesione na 4 piętro. Kiedyś z Tesco nie policzyli mi dostawy bo typ się spóźnił kilka minut. Nawet jak kilka złotych się przepłaci to wpadnie gratis, który to niweluje także zawsze na plus.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
15 minut temu, krupek napisał:

Za to pizza Kizo też wjechała i sprzedaje się na chore ilości, tak jak jego batony w Biedrze :reggie:

 

Myślałem, że piszesz dla beki, ale jednak nie. 

 

Mam nadzieję, że jednak jedzonko lepsze niż rapsy.

Odnośnik do komentarza

Piłem nałogowo tę z błonnikiem jak mieszkałem w Pekinie. Faktycznie, żadnej różnicy w smaku nie było, kosztowała chyba 3,5 cny więc obecnie jakoś 2 zł, ale się czuło, że chociaż jest ZDROWA xd

 

Ten Red Bull bez gazu to jakaś abominacja była, chociaż ta żabkowa wersja była z Tajlandii (nie wiem, czy się różniła cokolwiek od Chińczyków, bo jednak puszka taka sama, tylko napisy po tajsku). Tam w ogóle mieli takie małe lodówki na napoje które zamiast chłodzić to je podgrzewały. Więc można było takiego red bulla albo kawkę w letniej temperaturze wypić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...