Skocz do zawartości

Żabka [Frog Shop]


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwne, że Żabka ma monopol jak opozycja to porażka.

 

U mnie na osiedlu kiedyś była Małpka. Co durny sklep to nawet nie

 

Ajent otwierał kiedy chce. Sklep niby do 23. Szedłeś sobie po "ostatniego" browara o 22:40, a tu cyk, zamknięte i była rozpacz, bo najbliższa stacja benzynowa 3 km:( Ale nie o to chodzi. Żadnej kawy, żadnych hotdogów ale też nic. Najgorsze było to, że ten sklep wyglądał jak widmo PRLu. Pusto, głucho, czasem była zgniła cebula i szary papier toaletowy i oczywiście 5 regałów... małpek (nazwa zobowiązuje?), których akurat nigdy nie ruszałem.

 

Nawet jak cię przypilło i trzeba było na szybko cos w Małpie kupić to raz, że czekałeś 20 minut jak obsługa skończyć palic szlugi, a potem jeszcze nie było jak zapłacić, bo kasa nie działa. ZAWSZE!

 

Po prostu franczyza nie dbała o dostawców, a w połączeniu z tym, że nie dbali też o jakikolwiek standardy i ajentami były głównie buraki Janusze, to skończyło się katastrofą. 

 

Pamiętam, że ajent ciągle chodził podkurwiony i marudził, że w tym kraju nie opłaca się robić biznesów xD Raz mu na miesiąc prąd odcięli i nie było świateł w oknie, to stał przed sklepem i ludzi naganiał wołaniem xD

 

Jak się zawiną z tą całą Małpką to na tym miejscu powstała Żabka i inny sklep osiedlowy xD Jakoś od 3 lat dają radę i im się opłaca a są obok siebie

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, gekon napisał:

U mnie na osiedlu kiedyś była Małpka. Co durny sklep to nawet nie

A to nie było tego samego właściciela? Albo to fresh market był, praktycznie to samo co żabka tylko inna nazwa.

 

W mojej żabie zainstalowali w końcu kasę samoobsługową. Ostatnio szedłem w niedzielę rano po jakiś pierdół i widzę, że dziewczyna wychodzi na fajkę, patrzy na mnie, że zmierzam w jej stronę i zrezygnowana chowa papierosy do kieszeni, ale wykazałem się rycerskością i powiedziałem żeby sobie spaliła spokojnie i poradzę sobie na samoobsługowej :problem:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

pojara?

 

Tak, żabkowy standard. Ja też zawsze staję i czekam "pani sobie zapali" 

 

 

tylko kurwa też co 5 minut jara. Poza tym to chyba musi być napisane w umowie ajencyjnej, że palaczki mają pierwszeństwo przy rekrutacji. W 2022 roku znaleźć palacza (jak nawet ja rzuciłem i nie jaram), i to jeszcze obsadzić tym wszystkie sklepy? To nie może być przypadek 

Odnośnik do komentarza

Żabka ma agresywna politykę- nowe osiedle, to już wbijają tam jakiegoś chętnego ajenta. 
Ale nic, testów ciąg dalszy. Hotdog ujdzie raz na rok, ale wprowadzili nowego, American Hot Dog. 
Ogólnie spoko za 4,99. 
Bulka, parówka ciut dłuższa o tych na rolce, 5 plastrów ogórka, cebulka i jaki tam sos wariacie. 
Bulka w kilku miejscach „mokra” wiec bliżej było jej do ciasta niż stricte bułki. Jedyne zastrzeżenie. Wszystko w bemarach na ciepło. Nie każda żabka ma na stanie bemary czy nowe piece, ale reklama jest w każdej :reggie:

9A93D2D2-E170-49D1-9B88-8D806F84C950.jpeg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@iluck85 Gorsze od mokrej bułki z Żaby jest tylko dostać hotdoga do którego pani żabkowa najebała tyle sosu, że mdli już w połowie i zgaga atakuje chwile po tym wytwornym posiłku. ;/

 

A w tej nowej propozycji odpycha mnie prażona cebulka. Wyglądem przypominają hot dogi z budek sprzed 25 lat. :wub:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...