Skocz do zawartości

Street Fighter 6


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ten strój Blanka już miał w World Tour jak z nim walczyliśmy, a potem mogliśmy go ubrać na awatar więc no fajny dodatek, taki co każdy go ma, ale teraz możesz go nałożyć na Blankę, to będzie jakieś $5 piękny kawalerze. Zresztą nie fizycznie ale na artach w World Tour były stroje Ryu, Marisy, Zangiefa i pewnie jeszcze kogoś, więc widać były już gotowe przed premierą i wycięte. Np. ta ślubna suknia Marisy to jest na końcu jej wątku w WT, masz pokazane zakończenie jak ją dostajesz, wiec serio wygląda jakby w pierwotnej wersji się ją wtedy odblokowywało, ale jakaś tęga głowa zdecydowała że lepiej będzie to potem sprzedać za dodatkowy hajs.  

 

Aczkolwiek stroje fajne i te detale, Capcom naprawdę tu podniósł poprzeczkę jeśli chodzi o animacje każdej dupereli:

 

 

 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Trzeba dodac, ze tylko pierwsze miejsca w formule World Wariior danego regionu wchodza do CC. Tutaj jednak zwyciezca Phenom juz wczesniej sie zakwalifikowal wiec miejsce w CC przypadlo Myrkenowi. Podobnie ostatnio Big bird wygral CPT dla Middle East ale nawet zajmujac drugie miejsce w finale by sie dostal bo Angrybird z ktorym walczyl w finale tez juz jest w CC (wygral evo).

 

A tym czasem mena sie w koncu zakwalifikowal za trzecim podejsciem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Daffy napisał:

Nowy update wprowadza min. serwery battle hub limitowane dla graczy o określonym poziomie skilla (dla mnie super bo ostatnio na automatach siedzieli sami masterzy)

 

Skończy się nabijanie win streaków przez masterów tłuczących silverów, tłumaczone tym że on łaskawie poświęca czas żeby nowych czegoś nauczyć xd

 

Na razie puste coś te serwery, ale postacią na platynie mogłem na nie wejść, była tylko jedna osoba w hubie, też platyna. Siedliśmy przy złotym automacie i po około 2 godzinach w miarę równego tłuczenia się z tym typkiem mam wbity 12 level fight passa w pierwszy dzień. Bardzo dobra zmiana, szkoda że nie było tak od początku to by pewnie tylu każuali nie odpłynęło bo faktycznie ostatnio w Battle Hubie najniżej kogo spotkałem to inne platyny, a większość to wysoki diamond i mastery. Nowych graczy pewnie to zniechęcało.

Edytowane przez Observer
  • This 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Daffy napisał:

Stroje po 300FC za jeden xddd

 

Oczywiście nie ma paczki 300, można kupić 250FC za ok 23zl xddd

 

 

RDT_20231201_1312093339111443536303565.jpg

No pojebało ich... Chciałem kilka strojów kupić, ale te ceny to jakiś żart, tyle że nieśmieszny. Szkoda. Jak będzie za max 100FC to się kupi (kiedyś).

Edytowane przez Alastor84
Odnośnik do komentarza

 

W dniu 1.12.2023 o 09:45, Daffy napisał:

Stroje po 300FC za jeden xddd

 

Oczywiście nie ma paczki 300, można kupić 250FC za ok 23zl xddd

 

 

RDT_20231201_1312093339111443536303565.jpg

 

Niesamowici. Miałem 250 fc na premierę, wziąłem cośtam za 50, widziałem że stroje z singla były po 50 fc to sobie myślę - o zajebiście, to potem jak wyjdą nowe stroje to sobie dokupię co trzeba. Idealnie siądą 4 stroje po 50 fc.

 

Jednak nie siądą. Ale chuje, skończył się good guy Capcom.

 

Na akumę trzeba będzie brać kredyt.

Edytowane przez tlas
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aki i Rashid kosztowali tyle samo więc obstawiam że Ed i Akuma nie będę mieć podwyżek. Ale z strojami3 przegieli, shitstorm totalny na nich. Nie dość że cena, to jeszcze nie ma możliwości kupna tylko nich, musisz brać większą i droższą paczkę FC i zostanie Ci reszta.

 

Na pc/deck zablokowali ponoć nawet możliwość strojów z modów po piątkowym patchu ale pewnie scena ogarnie.

 

Jedyne co ich broni to ten podział hubów, od wczoraj nonstop siedzę w nich, nie pamiętam kiedy tak miałam ostatnio bo masterzy skutecznie zniechęcali 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najbardziej chujowe że kupić można tylko 250 coinów, albo 610, a strój kosztuje 300, więc musisz zabulić więcej. 

 

Dobrze że jest gównoburza, nie zapominajmy że NRS się ugieli pod gównoburzą za płatne fatality i zamiast jednego w tej samej cenie zmienili na pack trzech fatali. Może Capcom też się ugnie. 

 

Tak czy owak bijatyki dojebały toksycznością monetyzacji, strojów za taki hajs to bym się spodziewał w grach f2p a nie pełnoprawnych produkcjach. Dobrze że tu to chociaż dodatki kosmetyczne, bo fatale w MK to już kolejny krok i dokupywanie ruchów za hajs, tak wiem że finisherów ale jednak. 

Edytowane przez Observer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...