Jump to content

F1 2022


Recommended Posts

 

Data premiery

F1® 22 ukaże się 1 lipca 2022 na PlayStation4®, PlayStation5®, Xbox Series X|S, Xbox One i PC poprzez EA app, Origin, Steam i Epic Store, ale możesz rozpocząć wyścigi trzy dni wcześniej od 28 czerwca 2022, jeśli zamówisz w przedsprzedaży F1® 22 Edycję Mistrzowską.

Co nowego?

Nowy sezon, nowe zasady

Zajmij miejsce w nowej erze F1® dzięki zachwycającym nowym samochodom i nowemu modelowi sterowności, który odtwarza emocjonujące, wyrównane wyścigi, które trzymały nas w napięciu dotychczasowym przebiegu sezonu 2022 Formuły 1®.

Do tego sprawdź swój talent wśród ikonicznych palm Florydy w 19 wymagających zakrętach nowego, tętniącego życiem toru Miami International Autodrome i daj z siebie wszystko w F1® Sprint, pojawiającym się po raz pierwszy w F1® 22.

Wyścigi zdefiniowane na nowo

Nowe opcje wyścigów w F1® 22 zapewnią ci większą kontrolę nad wirtualnym wyścigiem F1®, a także dadzą ci wybór między immersyjnym a telewizyjnym trybem okrążeń formacyjnych, samochodów bezpieczeństwa oraz zjazdów do boksu.

F1® 22 ma też kompatybilność z VR na PC przez Oculus Rift i HTC Vive, aby zapewnić ci niesamowite, wciągające doświadczenie F1® .

F1® Life

Posmakuj blichtru i splendoru Formuły 1® w F1® Life, nowej przestrzeni do odblokowania i pokazywania światu supersamochodów, odzieży, akcesoriów i nie tylko.

Powracające funkcje

Tryby Mój zespół i Kariera powracają w F1® 22 ze świeżymi, nowymi funkcjami, a także z podzielonym ekranem dla dwóch graczy, F2™, trybem wieloosobowym online i wszystkimi funkcjami, które znasz i uwielbiasz.

Przedsprzedaż

F1® 22 jest już dostępna w przedsprzedaży, ze specjalnym pakietem zawartości z motywem Miami, w którym znajdziesz barwy, kombinezon, kask, rękawice, czapkę, koszulkę i ozdobę ścienną, zaprojektowane przez lokalnego artystę, przy zamówieniu gry przed 16 maja.

F1® 22 Edycja Mistrzowska zapewnia ci także wczesny dostęp do gry na trzy dni przed premierą, co oznacza, że możesz grać od 28 czerwca, a także otrzymać zawartość F1® 22 „Nowa Era”, pakiet startowy F1® Life, nowe ikony w trybie Mój zespół oraz 18 000 PitCoinów

 

FQ45gwnXoAEpsLC?format=jpg&name=medium

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.