Skocz do zawartości

F1 2022


Rekomendowane odpowiedzi

 

Data premiery

F1® 22 ukaże się 1 lipca 2022 na PlayStation4®, PlayStation5®, Xbox Series X|S, Xbox One i PC poprzez EA app, Origin, Steam i Epic Store, ale możesz rozpocząć wyścigi trzy dni wcześniej od 28 czerwca 2022, jeśli zamówisz w przedsprzedaży F1® 22 Edycję Mistrzowską.

Co nowego?

Nowy sezon, nowe zasady

Zajmij miejsce w nowej erze F1® dzięki zachwycającym nowym samochodom i nowemu modelowi sterowności, który odtwarza emocjonujące, wyrównane wyścigi, które trzymały nas w napięciu dotychczasowym przebiegu sezonu 2022 Formuły 1®.

Do tego sprawdź swój talent wśród ikonicznych palm Florydy w 19 wymagających zakrętach nowego, tętniącego życiem toru Miami International Autodrome i daj z siebie wszystko w F1® Sprint, pojawiającym się po raz pierwszy w F1® 22.

Wyścigi zdefiniowane na nowo

Nowe opcje wyścigów w F1® 22 zapewnią ci większą kontrolę nad wirtualnym wyścigiem F1®, a także dadzą ci wybór między immersyjnym a telewizyjnym trybem okrążeń formacyjnych, samochodów bezpieczeństwa oraz zjazdów do boksu.

F1® 22 ma też kompatybilność z VR na PC przez Oculus Rift i HTC Vive, aby zapewnić ci niesamowite, wciągające doświadczenie F1® .

F1® Life

Posmakuj blichtru i splendoru Formuły 1® w F1® Life, nowej przestrzeni do odblokowania i pokazywania światu supersamochodów, odzieży, akcesoriów i nie tylko.

Powracające funkcje

Tryby Mój zespół i Kariera powracają w F1® 22 ze świeżymi, nowymi funkcjami, a także z podzielonym ekranem dla dwóch graczy, F2™, trybem wieloosobowym online i wszystkimi funkcjami, które znasz i uwielbiasz.

Przedsprzedaż

F1® 22 jest już dostępna w przedsprzedaży, ze specjalnym pakietem zawartości z motywem Miami, w którym znajdziesz barwy, kombinezon, kask, rękawice, czapkę, koszulkę i ozdobę ścienną, zaprojektowane przez lokalnego artystę, przy zamówieniu gry przed 16 maja.

F1® 22 Edycja Mistrzowska zapewnia ci także wczesny dostęp do gry na trzy dni przed premierą, co oznacza, że możesz grać od 28 czerwca, a także otrzymać zawartość F1® 22 „Nowa Era”, pakiet startowy F1® Life, nowe ikony w trybie Mój zespół oraz 18 000 PitCoinów

 

FQ45gwnXoAEpsLC?format=jpg&name=medium

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

F1 2022 alb F1 2023 - czy taka jazda, ale tak na serio w tej grze, tak na dłuższą metę, za pomocą pada do Ps5 w obu wersjach gry F1 w ogóle na Ps5 ma sens? 

Nie wspominam zbyt dobrze grania w F1 2021 (choć była to krótka ,,przygoda") na padzie do tej konsoli, ani np. na klawie, jak grałem w F1 14 z dżylion lat temu. 

Warto inwestować te 250zł w grę z nowej odsłony F1, tylko po to aby męczyć się na padzie? A może da się ogarniać jako tako całość gry w tej opcji; czy może lepiej zainwestować w kierownicę F1 do konsoli? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.08.2023 o 11:54, Moldar napisał:

Mnie się na padzie dobrze gra ale też zależy czego oczekujesz i jak chcesz grać, trochę ułatwień i fajnie się jeździ.

 

Pad padem, czy to Ps4 lub do Ps5, ale jestem tego zdania, że warto, jak ma się do tego finansową okazję, poeksperymentować z możliwościami sterowania na konsoli w tego typu grach, które potrafią cię wciągnąć na maksa, którym poświęcasz się nie tylko ,,dla pucharków i platyny". Do gierkowania w F1 22/23 albo np. w "The Crew Motorfest", sądzę, że na w sam raz znalazłem coś takiego:

 

https://allegro.pl/oferta/kierownica-nakladka-na-kierownice-ferrari-f1-13317255780

 

Nie wiem jaka jest to wersja kierownicy a'la bolid Formuły 1, czy akurat w pełnych opcjach czy nie; podaję tylko przykład, na cenę nawet nie patrzyłem, bo chodzi mi o jak najwierniejsze spośród możliwych oddanie sposobu prowadzenia/sterowania bolidem Formuły 1, 2 etc. czy innymi pojazdami w wyścigach i rajdach, tak aby kierownica była kompatybilna z konsolą Ps5. Może być sztosik, albo kaszana. Źle to nie wygląda... :D :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

F1 2023 nie ma swojego tematu- gierka obecnie w psplus, a za chwilę 2024 więc tematu zakładał dla 23 nie będę.

 

Pobrałem ją i jako brytyjczyk Peter Ryder (co by lektor czytał nazwisko) zacząłem w Astonie. Póki co 2 GP za mną. Gram w to czysto "arcade" i dla relaksu. W pierwszym GP zwarzywiłem ze zmianami opon i musiałem zjechać 2 raz przez co spadłem na 10 miejsce.

W Arabii 15 okrążeń trwała walka z Russelem o zwycięstwo i udało się o niecałe 1.5 sekundy. 

 

 

18e106df46523-screenshotUrl.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...