Skocz do zawartości

F1 2022


Rekomendowane odpowiedzi

 

Data premiery

F1® 22 ukaże się 1 lipca 2022 na PlayStation4®, PlayStation5®, Xbox Series X|S, Xbox One i PC poprzez EA app, Origin, Steam i Epic Store, ale możesz rozpocząć wyścigi trzy dni wcześniej od 28 czerwca 2022, jeśli zamówisz w przedsprzedaży F1® 22 Edycję Mistrzowską.

Co nowego?

Nowy sezon, nowe zasady

Zajmij miejsce w nowej erze F1® dzięki zachwycającym nowym samochodom i nowemu modelowi sterowności, który odtwarza emocjonujące, wyrównane wyścigi, które trzymały nas w napięciu dotychczasowym przebiegu sezonu 2022 Formuły 1®.

Do tego sprawdź swój talent wśród ikonicznych palm Florydy w 19 wymagających zakrętach nowego, tętniącego życiem toru Miami International Autodrome i daj z siebie wszystko w F1® Sprint, pojawiającym się po raz pierwszy w F1® 22.

Wyścigi zdefiniowane na nowo

Nowe opcje wyścigów w F1® 22 zapewnią ci większą kontrolę nad wirtualnym wyścigiem F1®, a także dadzą ci wybór między immersyjnym a telewizyjnym trybem okrążeń formacyjnych, samochodów bezpieczeństwa oraz zjazdów do boksu.

F1® 22 ma też kompatybilność z VR na PC przez Oculus Rift i HTC Vive, aby zapewnić ci niesamowite, wciągające doświadczenie F1® .

F1® Life

Posmakuj blichtru i splendoru Formuły 1® w F1® Life, nowej przestrzeni do odblokowania i pokazywania światu supersamochodów, odzieży, akcesoriów i nie tylko.

Powracające funkcje

Tryby Mój zespół i Kariera powracają w F1® 22 ze świeżymi, nowymi funkcjami, a także z podzielonym ekranem dla dwóch graczy, F2™, trybem wieloosobowym online i wszystkimi funkcjami, które znasz i uwielbiasz.

Przedsprzedaż

F1® 22 jest już dostępna w przedsprzedaży, ze specjalnym pakietem zawartości z motywem Miami, w którym znajdziesz barwy, kombinezon, kask, rękawice, czapkę, koszulkę i ozdobę ścienną, zaprojektowane przez lokalnego artystę, przy zamówieniu gry przed 16 maja.

F1® 22 Edycja Mistrzowska zapewnia ci także wczesny dostęp do gry na trzy dni przed premierą, co oznacza, że możesz grać od 28 czerwca, a także otrzymać zawartość F1® 22 „Nowa Era”, pakiet startowy F1® Life, nowe ikony w trybie Mój zespół oraz 18 000 PitCoinów

 

FQ45gwnXoAEpsLC?format=jpg&name=medium

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 10
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...
  • 4 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Zasiadam w weekend do pierwszego Grand Prix. Własny team oczywiście Spider F1 Team, zero pojęcia jak wszystko działa, ale liczę, że będzie frajda szczególnie, że zapodam wszystko na kierownicy. Po tym, co widziałem przy tworzeniu zespołu będzie się działa nie tylko na torze, ale również za kulisami. :macek:

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

F1 2022 alb F1 2023 - czy taka jazda, ale tak na serio w tej grze, tak na dłuższą metę, za pomocą pada do Ps5 w obu wersjach gry F1 w ogóle na Ps5 ma sens? 

Nie wspominam zbyt dobrze grania w F1 2021 (choć była to krótka ,,przygoda") na padzie do tej konsoli, ani np. na klawie, jak grałem w F1 14 z dżylion lat temu. 

Warto inwestować te 250zł w grę z nowej odsłony F1, tylko po to aby męczyć się na padzie? A może da się ogarniać jako tako całość gry w tej opcji; czy może lepiej zainwestować w kierownicę F1 do konsoli? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.08.2023 o 11:54, Moldar napisał:

Mnie się na padzie dobrze gra ale też zależy czego oczekujesz i jak chcesz grać, trochę ułatwień i fajnie się jeździ.

 

Pad padem, czy to Ps4 lub do Ps5, ale jestem tego zdania, że warto, jak ma się do tego finansową okazję, poeksperymentować z możliwościami sterowania na konsoli w tego typu grach, które potrafią cię wciągnąć na maksa, którym poświęcasz się nie tylko ,,dla pucharków i platyny". Do gierkowania w F1 22/23 albo np. w "The Crew Motorfest", sądzę, że na w sam raz znalazłem coś takiego:

 

https://allegro.pl/oferta/kierownica-nakladka-na-kierownice-ferrari-f1-13317255780

 

Nie wiem jaka jest to wersja kierownicy a'la bolid Formuły 1, czy akurat w pełnych opcjach czy nie; podaję tylko przykład, na cenę nawet nie patrzyłem, bo chodzi mi o jak najwierniejsze spośród możliwych oddanie sposobu prowadzenia/sterowania bolidem Formuły 1, 2 etc. czy innymi pojazdami w wyścigach i rajdach, tak aby kierownica była kompatybilna z konsolą Ps5. Może być sztosik, albo kaszana. Źle to nie wygląda... :D :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

F1 2023 nie ma swojego tematu- gierka obecnie w psplus, a za chwilę 2024 więc tematu zakładał dla 23 nie będę.

 

Pobrałem ją i jako brytyjczyk Peter Ryder (co by lektor czytał nazwisko) zacząłem w Astonie. Póki co 2 GP za mną. Gram w to czysto "arcade" i dla relaksu. W pierwszym GP zwarzywiłem ze zmianami opon i musiałem zjechać 2 raz przez co spadłem na 10 miejsce.

W Arabii 15 okrążeń trwała walka z Russelem o zwycięstwo i udało się o niecałe 1.5 sekundy. 

 

 

18e106df46523-screenshotUrl.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.