Jump to content

Salt and Sacrifice


Recommended Posts

  • 11 months later...

Ja już skończyłem i ku mojemu zaskoczeniu splatynowałem od razu przy okazji, zeszło mi to 30h. Fajna przygoda, choć dużo bardziej podobała mi się pierwsza część za klimat i całokształt. Tutaj na początku polowanie na magów jest fajne, ale w końcówce ściganie ich po tych planszach zaczyna trochę nużyć. Lokację są zaprojektowane tak, że nie miałem problemów z orientacją w terenie i nie gubiłem się tak w pierwszej części, ale nie ma właśnie tego chorego mrocznego klimatu, brakowało mi też ukrytych przejść, zwykli bossowie trochę mnie rozczarowali, bo nie stanowili wyzwania, za to kilka magów potrafi dać w kość. Ogólnie jest to pozycja dla fanów, bo nie wiem, czy komuś, kto nie miał do czynienia z częścią pierwszą się spodoba, widzę też po komentarzach i ocenach na metacritic i youtubie niezadowolenie wśród graczy. Ja się dobrze bawiłem, ale nie ukrywam, że liczyłem na coś więcej i mam nadzieję, że przy następnym projekcie twórcy zrobią podobną grę do pierwszej części, ale dużo bardziej rozbudowaną i w tym horrorowym klimacie.  :drag:

  • Upvote 1
Link to comment

Wjechał "pacz"...ja to od kilku dni utknąłem i w multi robię magów z listy w bazie. 114 lvl czy jakoś tak, 3 lokacje odblokowane. Po paczy mam wrażenie,że zrobiło się trudniej. Polowanie na maga 13 to był hardcore fest i to z dwoma sumonami, to co się działo to pojęcie przechodziło :obama:. Często gubiłem swoją postać w tłumie. Zdarza mi się to często więc taki mały minusik :szopenhauer:. No rozpierducha była przednia. Po 3 magów na ekranie,ci ze swoimi sumonami, do tego ja i dwóch sumonow i jakiś invader. Co to się wyprawiało :banderas:. Nie żałuję ani jednego Zeta wydanego na te szpilę. To jest mój werdykt,a myślę, że nie jestem nawet w połowie :reggie:

Link to comment

A który to ten 13 mag? Mi się najtrudniej walczyło z tym wampirzym magiem i ten taki latający z książką w finałowej lokacji, jak dojdziesz do niego to będziesz wiedzieć o kim mowa ;).  Niektórzy magowie są przegięci i jestem zaskoczony, że oni utrudnili to jeszcze bardziej :D

Link to comment

Ten 13 mag to jest czwarta zakładka w menu wyboru miejsca teleportacji. Tam są chyba wyzwania codzienne polegające na polowaniu na magów. A te cyfry to jest raczej poziom trudności wyzwania. W każdym razie przepadałem w tym i wszystkie codziennie sumiennie wykonuje w multi. Są invady, po kilku magów na raz,rozpierducha konkretną bywa,jak się wszyscy tłuką. Np taka sytuacja. Na planszy obok siebie jest mag trujący,mag burzowy i mag ogniowy,każdy z nich przyzywa swoje mobki,wszyscy się nawzajem tłuką,to nie jest tak,że wszyscy w gracza. A między nimi ja wraz z 2 lub 3 pomagierami szukamy dwóch chowających się za magami i tym całym rozpieroelm invaderow :banderas:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...