Skocz do zawartości

Salt and Sacrifice


Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...

Ja już skończyłem i ku mojemu zaskoczeniu splatynowałem od razu przy okazji, zeszło mi to 30h. Fajna przygoda, choć dużo bardziej podobała mi się pierwsza część za klimat i całokształt. Tutaj na początku polowanie na magów jest fajne, ale w końcówce ściganie ich po tych planszach zaczyna trochę nużyć. Lokację są zaprojektowane tak, że nie miałem problemów z orientacją w terenie i nie gubiłem się tak w pierwszej części, ale nie ma właśnie tego chorego mrocznego klimatu, brakowało mi też ukrytych przejść, zwykli bossowie trochę mnie rozczarowali, bo nie stanowili wyzwania, za to kilka magów potrafi dać w kość. Ogólnie jest to pozycja dla fanów, bo nie wiem, czy komuś, kto nie miał do czynienia z częścią pierwszą się spodoba, widzę też po komentarzach i ocenach na metacritic i youtubie niezadowolenie wśród graczy. Ja się dobrze bawiłem, ale nie ukrywam, że liczyłem na coś więcej i mam nadzieję, że przy następnym projekcie twórcy zrobią podobną grę do pierwszej części, ale dużo bardziej rozbudowaną i w tym horrorowym klimacie.  :drag:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wjechał "pacz"...ja to od kilku dni utknąłem i w multi robię magów z listy w bazie. 114 lvl czy jakoś tak, 3 lokacje odblokowane. Po paczy mam wrażenie,że zrobiło się trudniej. Polowanie na maga 13 to był hardcore fest i to z dwoma sumonami, to co się działo to pojęcie przechodziło :obama:. Często gubiłem swoją postać w tłumie. Zdarza mi się to często więc taki mały minusik :szopenhauer:. No rozpierducha była przednia. Po 3 magów na ekranie,ci ze swoimi sumonami, do tego ja i dwóch sumonow i jakiś invader. Co to się wyprawiało :banderas:. Nie żałuję ani jednego Zeta wydanego na te szpilę. To jest mój werdykt,a myślę, że nie jestem nawet w połowie :reggie:

Odnośnik do komentarza

Ten 13 mag to jest czwarta zakładka w menu wyboru miejsca teleportacji. Tam są chyba wyzwania codzienne polegające na polowaniu na magów. A te cyfry to jest raczej poziom trudności wyzwania. W każdym razie przepadałem w tym i wszystkie codziennie sumiennie wykonuje w multi. Są invady, po kilku magów na raz,rozpierducha konkretną bywa,jak się wszyscy tłuką. Np taka sytuacja. Na planszy obok siebie jest mag trujący,mag burzowy i mag ogniowy,każdy z nich przyzywa swoje mobki,wszyscy się nawzajem tłuką,to nie jest tak,że wszyscy w gracza. A między nimi ja wraz z 2 lub 3 pomagierami szukamy dwóch chowających się za magami i tym całym rozpieroelm invaderow :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...