Skocz do zawartości

Sniper Elite 5


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Trzecia misja jak dla mnie skok trudności oczywiście chcąc grać po cichu. Dlatego w przypadku tego opcjonalnego 

Spoiler

instruktora otoczonego jagerami 

to już nie miałem pomysłu i dostał w łeb przy lecącym samolocie i szybko się stamtąd zawinąłem wcześniej przygotowaną trasą. 

Odnośnik do komentarza

W tej 1 misji gdzie stoi kolejka samochodów przy wjeździe do miasta, można je jakoś wszystkie wysadzić? Zabrakło mi tam np. wejścia do naczepy, zawiśnięcia pod samochodem jak w MGS, żeby dostać się przez kontrolę. 

Czuć czasami niskobudzetowosc.

Odnośnik do komentarza

Na plaży są chyba 3 panzerfausty, jakby Ci się chciało chodzić to może starczy. Jest jeszcze karabin przeciwpancerny PzB 39 przy balkoniku w pobliżu bunkra w zniszczonej  kamienicy. 

 

No ale to nie jest żaden cel i chyba ten konwój tam stoi żeby wymusić na graczu wybranie innej ścieżki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te mapki są ogromne i co najważniejsze świetnie zaprojektowane i zróżnicowane. Na pierwszych trzech spędziłem chyba łącznie ponad 4 godziny. :obama:

Gra może nie oferuje aż tylu opcji wykonania celu jak w Hitmanie, ale tak czy inaczej można tutaj trochę popuścić wyobraźni. Snajpienie, podkładanie min, granaty-pułapki ukryte w ciałach nazioli albo pojazdach, zrzucanie na głowy żyrandoli i posągów. Chociaż tego pierwszego u mnie nie za wiele - więcej podrzynania gardeł i zrzucania ciał w przepaść. :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Andżej napisał:

poki co jak dla mnie goty w sumie 

koncze teraz 4 misie i dawno sie tak nie bawilem dobrze w skradaniu


zabiłeś cel szczurem? Korwa podłożyłem dwa ale siedzi w pomieszczeniu obok. Zagwiżdże to idzie  ale w ogóle nie reaguje. 
 

Imo warto kupić. Gram czwarta misje i jest zajebiście. 

Odnośnik do komentarza

rozwalilem go scyzorem :D

 

nie moge sie od tego snajpera oderwac, juz napyerdalam 6 misje. poki co kazda swietnie wykonana ze swoim klimatem i super oddanym settingiem. kontekst militarny tez jest fpyte. gra wyglada ladniej niz sie spodziewalem a gameplay to czysty fun, ja gram full stealth i jesli o mnie chodzi to jest pod tym wzgledem ogien - ostatni raz w skradanke tak dobrze mi sie chyba gralo  przy mgs5 -  zayebisicie sie przemyka i likwiduje nazioli scyzorem. do tego wiele sposobow na osiagniecie celow plus hitmanowskie zagrywki typu smiertelne wypadki tez sa jak kogos interesuje, ogolnie to jest calkiem niezly sandboksik prawie ze, zeby nie powiedziec ze troche immersive sim.

 

forumku, daj szanse. dla mnie czarny kon tego roku 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skończone. Xboxowa apka pokazuje, że zajęło to 18 godzin, chociaż wydaje mi się, że realnie bliżej 14h.

 

Jestem zaskoczony jak mocno gierka mnie wciągnęła i mogę polecić każdemu kto choć trochę interesuje się skradankami - ładowanie headów naziolom zawsze tak samo soczyste. :fsg: Ale teraz proszę o zmianę settingu. Może być zimna wojna i bardziej szpiegowskie, bondowe klimaty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...