Skocz do zawartości

The Last Faith


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

Został mi ostatni bossior. Chciałem ruszyć po platyne, ale zablokowałem sobie jedno zakończenie co blokuje mi jednego z bossów i zrypałem jednego questa. Zrobię 100% może przy okazji DLC o ile coś będzie. GOTY indyk i jedna z fajniejszych Metroidvanii w jaką grałem. (Chociaż z tym motywem z zakończeniami to mnie trochę wkurzyli)

Polecanko :fsg:

Odnośnik do komentarza

Jestem po demkowym bossie. Kupiłem rękawiczki, no i teraz mam chyba z 3 albo 4 opcje gdzie iść. Parry pod 2 przyciski mi się tylko trochę nie podoba, i broń palna wydaje się średnio przydatna. 

 

A właśnie mam nadzieje że jakieś żelastwa to zacznę zaraz znajdywać pod siłę po ten toporek nudny trochę i skaling słaby.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Szermac napisał:

Raczej rzadko, bo tylko rękawice się kupuje, żeby się dostać w niektóre miejsca. Reszte toolsów się zdobywa.

 

a od babki w maskach item też do zakupu 

Spoiler

kupiłem, ale coś czuje że zła decyzja była wysyłać tam tancerkę xd 

 

Dobra ta gra jest. Tylko lekko ten movement podszlifować. 

Odnośnik do komentarza

Ta maska to pokazuje te 

Spoiler

"duszki" co prowadzą do bossów co dają lewe i prawe oko czy coś innego? 

 

72% i się wkręciłem nieźle, nawet chyba lepiej od Blaspha mi się zaczęło podobać gameplayowo poza artstyle i Lore oczywiście. Ale np taki 

Spoiler

burnt apostate 

 

piękny klimatyczny bossfight. Tylko trochę łatwiejsza ta gra jest, tutaj chyba ten greatsword mocno upraszcza bo ma pojebany damage i skaling z siłą. Chciałbym sprawdzić inne bronki ale widzę że zbyt nie ma sensu. A 

Spoiler

katana albo longsword boreal coś tam fajne jak testowałem. 

 

@Szermac na jakim levelu postaci kończyłeś grę? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

Ta maska to pokazuje te 

  Ukryj zawartość

"duszki" co prowadzą do bossów co dają lewe i prawe oko czy coś innego? 

 

72% i się wkręciłem nieźle, nawet chyba lepiej od Blaspha mi się zaczęło podobać gameplayowo poza artstyle i Lore oczywiście. Ale np taki 

  Ukryj zawartość

burnt apostate 

 

piękny klimatyczny bossfight. Tylko trochę łatwiejsza ta gra jest, tutaj chyba ten greatsword mocno upraszcza bo ma pojebany damage i skaling z siłą. Chciałbym sprawdzić inne bronki ale widzę że zbyt nie ma sensu. A 

  Ukryj zawartość

katana albo longsword boreal coś tam fajne jak testowałem. 

 

@Szermac na jakim levelu postaci kończyłeś grę? 

 

Ta z tą maską to chodziło o to.

No nie wiem czy to kwestia Greatsworda, zdaje się, że ogólnie jest łatwiej. Dla mnie brak dostawania damage za dotykanie czy przechodzenie przez przeciwników mocno tu pomaga i jakoś to takie przyjemniejsze niż w Blasph.

Mam 108 lvl 94%, ale jeszcze zbierałem trofiki, no oprócz tego spierniczonego questa i tym samym dwa spelle mi przepadły i właśnie idę na ostatecznego last bossa :cool:

No ten bossik o którym wspomniałeś miodzik.

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Przyniesienie książki dla Aldricha. On siedzi na 1 piętrze po prawej w hubie. W pewnym momencie znika. Trzeba mu dać książke jak jeszcze jest w hubie i potem go spotkać później w świecie.

BTW. Chyba jeszcze trochę pofarmie bo mój łańcuch na ostatecznego bossiora to tak średnio. Muszę dowalić jeszcze w umyał bo też z tym skaluje :cool: a że siekanie i bieganie po mapie to sama przyjemność to why not

 

44 minuty temu, messer88 napisał:

 

który to quest? 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...