Jump to content

Inscryption


smoo

Recommended Posts

 

30 sierpnia na konsole PS wychodzi ten wyśmienity tytuł który jak dotąd dostępny był wyłącznie na PC, a z jakiegoś powodu nie ma jeszcze swojego tematu na forum, mimo że jest już kultową choć mało znaną pozycją.

Gra to połącznie karcianki typu deck-builder z horrorem, escape roomem, rozwiązywaniem zagadek i kilkoma innymi rzeczami, których nie zdradzę by nie psuć zabawy.

 

Mamy tutaj inspirację takimi tytułami, jak chociażby Slay the Spire, DLC do REVII w którym graliśmy w zabójczego blackjacka, różnymi grami logicznymi i przygodowymi, ponadto gra obfituje w kilka "zwrotów" akcji, gdy wydaje się że już witamy się z gąską, a także bardzo umiejętnie łamie tzw. czwartą ścianę.

 

Najważniejsza porada to NIE SZUKAJCIE INFORMACJI W SIECI NA JEJ TEMAT poza trailerem, gdyż można sobie nieźle zespoilerować zabawę.

 

Dla fanów rogali i karcianek pozycja obowiązkowa do sprawdzenia. Petarda.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.