Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VIII: Steam Deck Atakuje


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wpisywałem sie do tegorocznej imprezy ale Pan @Bzduras wyszedł przed szereg

Juz został upomniany za samowolkę :gigabeta:

 

Chciałem zaznaczyć też, że z racji niepewnej sytuacji z zatrudnieniem nie biorę udziału i kolejnych giftów przyjmować nie będę bo trochę nie smacznie to będzie wyglądać gdy nie mogę się z cichacza odwdzięczyć :(

Screenshot_2022-12-19-12-33-01-681_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

 

Screenshot_2022-12-19-12-32-54-667_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

 

Screenshot_2022-12-19-12-32-39-980_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Sytuacja jest bardzo pewna, masz dwie gierki i DLC do GOTY 2022, więc będziesz miał co robić przez jakiś czas :boski_miszcz:

No i się wychyliłem, żeby za moment @Pupcio mnie skarcił :nosacz:

image.thumb.png.ac8ffa89c0d4b93c170d1c637232e775.png

 

Ninejszym dziękuję i tym giftem zamykam kolekcję klasycznych Fajnali na steamku <3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niekoniecznie, kolego pupcio, bo właśnie poszedłem zrobić sobie kawkę na rozgrzanie, wracam, a tu na ekranie...

image.thumb.png.f1d886b3bbd62961b591e48527b6c027.png

 

Niech mnie huy jasny :banderas: Dziękuję panu @Velius, zaorane, zasiane, zebrane, a potem jeszcze przetworzone i sprzedane rolnikowi! Idę ściągać i grać, ayyyyyyy :fsg: Poczuj magię tych świąt, nynynyny

A chwilę po wysłaniu tego posta jeszcze dorzucił do pieca pan @PiPoLiNiO :obama: Chcecie mnie dzisiaj zabić, zajechać i pogrzebać? Dzięki, najlepsza część Finala i jak któryś się zacznie kłócić to posypią się wióry :gigabeta:

image.thumb.png.51a47132c419f6689f0f721e3433a50a.png

  • Plusik 6
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...