Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VIII: Steam Deck Atakuje


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga Uwaga!!!
Ogłaszam zwycięzcę najbardziej szalonego "Mikołaja" na forum.
Nagroda w postaci bombardowania odroczonego na następną edycję wędruje do @Rayos
Napisałem do niego prośbę o zwrot 2 dlc które mi podarował wcześniej bo jednak nie były kombatybilne z tym co już posiadałem.
... To przysłał mi to czego mi brakowało bo jak to ujął "szkoda życia na zabawy we zwroty"

 

spacer.png

 

Jestem zaorany i brakuje mi słów... 
 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No i mnie @Ukukukijeszcze ustrzelił, chociaż dziwie sie ze cos jeszcze znalazl na tej mojej liscie po tym całym bombardowaniu i mu sie udało. Już sie wiecej nie spodziewałem wiec tym bardziej wspaniała niespodzianka, dziekuje bardzo, piekne zakończenie :banderas:

 

image.png

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Już całkowicie po wyprzedaży steamowej, więc chciałbym się dołączyć do podziękowań i drobnego podsumowania. W tym roku dużo aktywniej świętowałem forumkowo-discordowe mikołajki głównie ze względu na to, że sam stałem się, za pomocą Steam Decka, dość aktywnym użytkownikiem Steama. Jednak to co ogólnie wyprawiało się w tym roku przerosło moje wszelkie oczekiwania. W sumie powinienem być już przyzwyczajony, że z roku na rok jest coraz grubiej i ustanawiamy jakieś własne wewnętrzne rekordy, ale no kurcze, niektórzy to przesadzali w tym roku zdecydowanie :D moja WL kurczyła się w oczach, ludzie sypali prezentami na prawo i lewo i to było po prostu piękne. Bo tu nie chodzi o to kto da najwięcej, najdrożej, tylko o sam fakt. Sam gest. Rozumiem, że niektórzy mogli czuć się niezręcznie albo niechętnie przyjmować prezenty z myślą o tym, że nie są w stanie się wystarczająco ODWDZIĘCZYĆ, ale szczerze? Według mnie najlepszym odwdzięczeniem się za wręczony prezent to faktyczne zagranie w ten tytuł. I już podczas tych ostatnich 2 tygodni widziałem całą masę ludzi grających w gry które zostały im podarowane. I to również było piękne. I generalnie jak co roku ten okres bombardowania prezentami steamowymi (i nie tylko) to dla mnie najfajniejszy czas całych świąt Bożego Narodzenia. Bo wtedy naprawdę czuję magię świąt. Jesteście wielcy i jeszcze raz serdecznie dziękuję każdemu komu byłem w stanie coś kupić, każdemu od kogo coś dostałem i mogę jedynie obiecać, że postaram się w tym roku ograć te wszystkie pozycje które dostałem! Chociaż może być cieżko, ze względu na ich ilość xd Ale pracuję nad tym i już np Crisis Core, który dostałem od Velsa i Malibu został nawet nie tylko ukończony, a scalakowany :lapka: 

 

Taki to trochę post bez ładu i składu ale chciałem po prostu powiedzieć, że kocham Was ziomeczki, jesteście zajebiści i życzę Wam, żebyście epatowali dobrocią serca i miłym słowem nie tylko podczas akcji mikołajkowej, a przez cały rok! Trzymajcie się cieplutko, powodzenia w ogrywaniu gierek i słyszymy się w Grudniu :D 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Ja również chcę podziękować za tegoroczną zabawę. Vampire Survivors pochłonął mi już 30h gry a tak za dobrą sprawę nie zabrałem się jeszcze za DLC. A gdzie czas na resztę prezentów :D Była to moja 4 edycja, mam nadzieje ,że zabawa będzie trwała jeszcze wiele lat i nic nie stanie na przeszkodzie uczestniczyć w kolejnych! Serduszko się raduje jak widzę u kogoś tytuł na WL z którym świetnie się bawiłem i mogę mu go podarować. Mam ogromny zapas gierek na kolejne miesiące i chciałbym za to jeszcze raz podziękować. Do zobaczenia za rok mam nadzieje ,że w jeszcze większym składzie :lapka:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ode mnie również słowo podziękowania dla każdego, kto wziął udział w jakiejkolwiek formie - nie dało się nie mieć banana na japie widząc posty w tym temacie. Cały ten vibe, otoczka, rozmowy z ludźmi są nie do podrobienia i nie ma drugiej takiej inicjatywy na świecie. Jesteście świry, ale dobre świry!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Velius napisał:

Odpalam rano kompa... i co to jest xDDDDD

 

FtCEScB.png

Jakby co to jest "normalna" gra RPG. Chyba żadnych dzikich akcji tam nie ma z tego co się orientuję :CoolStoryBro: Tytuł w odpalonych może tylko wydawać się znajomym ciekawy.

 

Ja również dziękuję wam wszystkim za 2022 i oby ten rok przyćmił wszystkie poprzednie. Tego wam i sobie życzę. Nie udało się obdarować każdego, kogo bym chciał ale i tak budżet był nieźle naruszony. Niemniej nie żałuje niczego i czuję się równie obdarowany o ile nie z nadwyżką.

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale karma chyba naprawdę istnieje, bo dostałem z zaskoczenia grą, której nie mam na wl od osoby spoza forumka, a nawet nic nie wiedziała, że Velsowi zrobiłem taki prezent :kekw:

 

 

IMG_20230106_172443.jpg

Ale Pupcio to chyba mnie z kimś pomylił? :dunno:

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mój debiut w tej akcji i jak już pisałem wcześniej - zawsze chciałem uczestniczyć ale pecet mnie od zawsze parzył. Wyobrażenie zayebistosci tej akcji było niczym przy tym jak to faktycznie wygląda i co człowiek czuje w tym uczestnicząc. Prawdziwa magia świąt. Pięknie się obdarowuje i pięknie się czuje człowiek będąc obdarowanym. Jedynie czasem czułem się głupio kiedy ja rzucam gierkę za 20zl, a druga strona wali jakimiś tonami. Ale przynajmniej starczyło do całej friendlisty. Wróciła iskra w serduszko miłości do forumka po latach.

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

To i ja na sam koniec dodam ostatni prezent od @Ukukuki.

Przyznaję, że trochę się za***ałem w akcji, więc wrzucam dopiero teraz, bo prowadzilem jeszcze małe pertraktacje z kolegą :dynia:

Dziękuję bardzo za gifta, tym razem już publicznie, bo gierka świetnie się sprawdzi do kanapowego grania że znajomymi i możliwości złojenia komuś skóry :devil:

Moja kolekcja została uzupełniona o poniższy tytuł:

espRf00.jpeg

 

Zanim zaczął się event mówiłem głośno, że nie biorę udziału, głównie ze względów finansowych i nie dało się powstrzymać pokusy, żeby nie rzucic w kilkoro z was jakimś giftem, który chociaż na chwilę wywoła banana na twarzy. Ze swojej strony podwójnie dziękuję wszystkim, bo jestem jedynym, który zgarniał od was gierki na XO, bo nie dysponuję ani PC ani Deckiem, ale to pokazuje w piękny sposób na ideę tego co robimy już kolejny rok z rzędu. Ogromnie doceniam każdy prezent i obiecuję ograć zarówno te jak i kilka zaległych, a w przyszłym roku wrócic i zaatakować z partyzanta każdego kto się nawinie. 

Spocznjj! 

 

S8K1MrJ0C90kmoCsk1.gif.fee3ba1d0a641107b4e4a3e7fd60fd51.gif

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...