Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VIII: Steam Deck Atakuje


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bzduras napisał:

No panie, instalka już idzie, będą święta jak w 1998 - kołderka, ekran i pakowanie Squalla na Snow Lionach, a obok otwarty segregator:

  Pokaż ukrytą zawartość

WQ4dt4T.jpg

aM7VhMi.jpg

 

:banderas:

 

Tez miałem specjalny zestaw, nadal go mam w sumie.

 

Spoiler

20221219_202721.thumb.jpg.a9e6e5c79c108750e414ec121014855a.jpg20221219_202811.thumb.jpg.d74d149eb04f53becd9feb8ec4ca4bf6.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Niby człowiek mówił, że się więcej nie da na to nabrać. Bo przecie już tyle razy się tak działo i potem nauka była wyciągana z tego co się stało. 

Az tu nagle kolega @Veliussię odzywa, rozmowa o tym, że święta, że putinflacja, że hajsu nie ma. Idę położyć dzieci spać, wracam i coś tam grzebię i nagle widzę jakąś egzotykę na pasku powiadomień. Wchodzę, a tam oczywiście co?

spacer.png

Dopiero po trzykrotnym przeczytaniu dotarło do mnie co się właśnie stało. 

 

giphy.gif?cid=6c09b952b61dea5c20ee2fea5a

 

I dojechał mnie jak co roku, patrząc prosto w oczy sprzedał mi lepa. @Velius nie zmieniaj się chłopie i nie bierz jeńców! Dziękować i bez obioru!

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

I koniec ode mnie, piec postanowił się zepsuć, a fachowiec przytulił do ręki cały budżet giftowy plus nadwyżkę za części :rayos: Dziękuję za udział, przepraszam tych, których miałem jeszcze obdarować, ale z pustego i Salomon nie naleje :(

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
I koniec ode mnie, piec postanowił się zepsuć, a fachowiec przytulił do ręki cały budżet giftowy plus nadwyżkę za części :rayos: Dziękuję za udział, przepraszam tych, których miałem jeszcze obdarować, ale z pustego i Salomon nie naleje
Mogłeś odpalić Finala, komp ogrzał by chatę :D
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Bzduras napisał:

I koniec ode mnie, piec postanowił się zepsuć, a fachowiec przytulił do ręki cały budżet giftowy plus nadwyżkę za części :rayos: Dziękuję za udział, przepraszam tych, których miałem jeszcze obdarować, ale z pustego i Salomon nie naleje :(

 

Co się stało konkretnie? 

Odnośnik do komentarza

Pytaj mnie, a ja Ciebie, nie znam się na tym - gość przyszedł, coś poodkręcał, coś powymieniał, coś poregulował i zgarnął kasę. Ważne, że działa, bo wczoraj w ogóle nie startował.

 

edit: to coś to chyba dysza olejowa albo układ zapalnika, w każdym razie ten element co służy za przepływ gazu do iskrownika albo czegoś tam.

Odnośnik do komentarza

No i @Pupciopróbuje mnie POIRYTOWAĆ rzucając prezentem w twarz :) Bardzo dziękuje, w święta bedzie robiona kawa ze szczypta horroru :banderas:

 

Ale serio, 48h do wyprzedaży, wstrzymajcie sie już koledzy, kupienie prezentu na promocji to oszczedność a oszczedność to szansa na jeszcze jeden prezent dla kogoś i sprawienie troche wiekszej ilosci radości w te swięta ;)

 

image.thumb.png.435102818bee74ed3cd4ad0f4d6b1a37.png

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja odpadam bo mi głupio jak nie ogrywam gier które dostaję. A na forum już praktycznie mnie nie ma. Wpadłem bo temat zobaczyłem.  Dziękuję za prezenty przez te wszystkie lata i za pozwolenie mi brac udziału. Gp plus moje kupowanie premier powoduje że naprawde nie ma gier poza może 2-3 drogimi grami na wish liście które chce ograć. Fajna inicjatywa i miłej zabawy biorącym udział życzę :)

Odnośnik do komentarza

Ja odpadam bo mi głupio jak nie ogrywam gier które dostaję. A na forum już praktycznie mnie nie ma. Wpadłem bo temat zobaczyłem.  Dziękuję za prezenty przez te wszystkie lata i za pozwolenie mi brac udziału. Gp plus moje kupowanie premier powoduje że naprawde nie ma gier poza może 2-3 drogimi grami na wish liście które chce ograć. Fajna inicjatywa i miłej zabawy biorącym udział życzę :)

 

 

 

EDYCJA POSTA: 

 

 

@Pupciospacer.png

 

spacer.png

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...