Skocz do zawartości

Gry diablo-like


Plugawy

Rekomendowane odpowiedzi

Do założenia tematu skłonilo mnie poszukiwanie jakiejś alternatywy dla Diablo 3 do pogrania na kanapowym coopie ze swoja. Diablo na ps3 ograne na wszystkie strony, mógłbym jedynie kupić wersje na ps4, ale czy różni się to znacznie od wersji na ps3? W tej kompletnej wersji jest nekromanta i głąbsze szczeliny, ale czy coś więcej?

 

Vikings wolves of Midgard - ma swoj temat w tym dziale i chciałem początkowo kupić do pogrania, ale na necie doczytałem, że progres dla drugiego gracza nie jest zapisywany. Żenada :/

 

Warhammer Chasobane - ta sama sytuacja, co z Vikingami, stan drugiego gracza nie jest zapisywany. 

 

Titans Quest - też ponoć problem z zapisaniem postępu, ale nie wiem na 100% bo ktoś tam pisał o wersji na pc, nie wiem jak na konsolach a ponoć patche jakieś wychodziły.

 

Co jeszcze polecacie i było przez was testowane? Żeby tylko progres dla drugiej postaci był zapisany. Naprawdę tak ciężko zrobić grę, żeby ten lvl iitemy były zapisane dla drugiego gracza?

Odnośnik do komentarza

Wziąłem Vrana i jest spoko, nie jest to klimat Diablo czy Warhammera, ale też jest fajny i ma ciekawe patenty i najważniejsze zapamiętuje lvl, przedmioty itp dla drugiego gracza offline. Gram ze swoją :)

W dniu 28.12.2022 o 22:45, pawelgr5 napisał:

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4625-CUSA34531_00-5090593555919658

 

131 zl na promce. Tylko pamietaj ze to gra na 12-15h. 

 

Jak będzie większa promka, albo będę miał wiecej kasy to wezmę,dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

 

Wolcen: Lords of Mayhem

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/wolcen-lords-of-mayhem-na-steam-w-historycznie-niskiej-cenie-3038-zl-w-gamersgate/

 

Gra już została całkowicie naprawiona, do tego to najładniejszy Diablo-like w jaki grałem.

 

Premiera na konsolach Sony 15 marca!

Odnośnik do komentarza

15marca parę miesięcy wcześniej przed nowym diablo :) w sumie lepiej, że przed bo potem by nie mieli szansy na sukces. Wolcen mi się podobał już wcześniej jak oglądałem filmiki, nie wiedziałem, że to takie zbugowane wyszło na premierę. Jeśli wersja na ps4 będzie wolna od błędów to na pewno się tym zainteresuje o ile będzie kanapowy coopik zapamiętywał dane drugiego playera :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
W dniu 28.12.2022 o 19:48, Bzduras napisał:

Grim Dawn sztosik, jeśli jeszcze nie grałeś. Spoko klimat, fajne systemy i ciekawe lore.

Wczoraj odpaliłem po raz pierwszy, jestem świeżo po Diablo IV, ale to nie przeszkodziło mi w pozytywnym odbiorze tego tytułu - świetna gierka, ma to coś. Niby nic wielkiego, ot zwykły ARPG, w zasadzie to samo, co Titan Quest, ale wciąga, można zapauzować po ludzku, nie świeci się ciągle jakiś online ficzer na kolorowo i ogólnie czuć oldschool. Do tego na Steam chyba 20 złociszy kosztowała xD.  Wspiera UW, 144 klatki zawsze i wszędzie, język pisany PL, content taki, że można cały rok się w nim kąpać, polecam, będę ogrywał casualowo od czasu do czasu. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...