Jump to content

Anno 1800


Homelander

Recommended Posts

  • 1 month later...

Na konsoli grać myszką? To już lepiej wziąć na PC gdzie gra jest zdecydowanie tańsza.

Jeśli chodzi o wersję na PS5 to sterowanie padem jest bardzo dobrze rozwiązane. Grafika wyraźna, 30 fps no i to te same Anno co w pecetowej wersji ze świetną muzyką i relaksującym feelingiem. Problem jest jeden: dogrywanie tekstur przy zoomie mapy. Działa to kiepsko, tekstury doczytują się niestety wolno i mnie to irytuje. 

Link to comment

Za czasów PSX grało się w KKND i Command&Conquer i nikt nie narzekał. 
Jak ktoś nie ma PC z czystym sumieniem polecam wersję konsolową. Jedno z najlepszych Anno w historii. To nie Starcraft nie trzeba milisekund w klikaniu. Sterowanie nie przeszkadza i wchodzi naturalnie. Kwestia przyzwyczajenia.

  • Upvote 1
Link to comment

Pograłem trochę i po spędzeniu wielu godzin w tej grze na piecu stwierdzam, że to sterowanie mimo że dobrze przemyślane i da się grać, to jednak się męczyłem.

Jak ktoś nigdy nie grał w to na PC, to się pewnie przyzwyczai i będzie się dobrze bawił, ja jednak do takich gier muszę mieć myszkę. 

Edited by Wooyek
  • This 1
Link to comment

Mam dokładnie takie samo odczucie po pograniu w Age of Empires na Xboxie. Widać, że na prawdę się starali dostosować  sterowanie pod pada i to nie tylko poprzez sensowne rozłożenie przycisków, ale i poprzez dodanie mechanik i skrótów. Tylko, że to wszystko jest nadal nieintuicyjne. To co myszką robię dwoma przyciskami i ruchem padem muszę 10cioma i dwoma gałkami. No nie może to być wygodne. Dlatego totalny chuj w dupsko Ubi, że tym leniwym kurwim synom nie chciało się dodać obsługi myszy do wersji konsolowej

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja pograłem w wersje darmową, gdzie pobiera całą zawartość gry (PS5).  Tak się po tym tygodniu wciągnąłem, miałem już 4 wyspy zasiedlone, że kupiłem po tym tygodniu gre aby móc kontynuować. Już nic nie pobiera dodatkowo tylko odblokowuje możliwość kontynuacji rozgrywki. 

Sterowanie jest intuicyjne. Po 30 minutach już ogarnąłem. Bardzo przyjemnie się w to gra na padzie. Nie odrzuca.  Przynajmniej dla mnie.  Nawet lepiej mi się w to Anno gra na telewizorze i na padzie, bo widzę więcej na ekranie.

Jeśli ktoś ma za słabego PC na tą gre, albo w  ogóle nie ma PC, to warto tą gre mieć na konsoli.

Edited by Przemo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...