Jump to content

Anno 1800


Recommended Posts

Ciekaw jestem jak ogarną sterowanie bo jak się miasteczko rozwinie, dojdą szlaki handlowe i zamorskie wyspy to jest co robić. Jedna z lepszych części z całej serii więc jak nie schrzanią można będzie się skusić.

Link to comment
  • 1 month later...

Na konsoli grać myszką? To już lepiej wziąć na PC gdzie gra jest zdecydowanie tańsza.

Jeśli chodzi o wersję na PS5 to sterowanie padem jest bardzo dobrze rozwiązane. Grafika wyraźna, 30 fps no i to te same Anno co w pecetowej wersji ze świetną muzyką i relaksującym feelingiem. Problem jest jeden: dogrywanie tekstur przy zoomie mapy. Działa to kiepsko, tekstury doczytują się niestety wolno i mnie to irytuje. 

Link to comment

Za czasów PSX grało się w KKND i Command&Conquer i nikt nie narzekał. 
Jak ktoś nie ma PC z czystym sumieniem polecam wersję konsolową. Jedno z najlepszych Anno w historii. To nie Starcraft nie trzeba milisekund w klikaniu. Sterowanie nie przeszkadza i wchodzi naturalnie. Kwestia przyzwyczajenia.

Link to comment

Pograłem trochę i po spędzeniu wielu godzin w tej grze na piecu stwierdzam, że to sterowanie mimo że dobrze przemyślane i da się grać, to jednak się męczyłem.

Jak ktoś nigdy nie grał w to na PC, to się pewnie przyzwyczai i będzie się dobrze bawił, ja jednak do takich gier muszę mieć myszkę. 

Edited by Wooyek
  • This 1
Link to comment

Mam dokładnie takie samo odczucie po pograniu w Age of Empires na Xboxie. Widać, że na prawdę się starali dostosować  sterowanie pod pada i to nie tylko poprzez sensowne rozłożenie przycisków, ale i poprzez dodanie mechanik i skrótów. Tylko, że to wszystko jest nadal nieintuicyjne. To co myszką robię dwoma przyciskami i ruchem padem muszę 10cioma i dwoma gałkami. No nie może to być wygodne. Dlatego totalny chuj w dupsko Ubi, że tym leniwym kurwim synom nie chciało się dodać obsługi myszy do wersji konsolowej

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.