Skocz do zawartości

Wild Hearts


Crazy Horse

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wczoraj i pierwsze wrażenie było strasznie kiepskie, że takiego kasztana to dawno nie widziałem. No ale rozwaliłem myszo-bossa i nawet mi się spodobało. Drugie podejście tego samego dnia... i już nie mogłem się oderwać, o mało nie zarywając nocki. Jest sztywniutko. W zasadzie w kółko powtarzałem tych samych dwóch pierwszych kemono pomagając innym, nie po to, by zdobywać surowce, tylko dla walki samej w sobie. A że przy okazji raz o dzika zahaczyliśmy, to już była wisienka na torcie. Co za bestia :obama:

 

Jedno tylko wkurza, niektórzy mają straszny pogłos albo słyszę wszystko co się u nich dzieje w pokoju, da się ich jakoś wyciszyć?

Odnośnik do komentarza

Nic xDDD

 

A patch will be released next week on all platforms that addresses several issues and contains the following changes:

  • A CPU threading issue has been fixed. We are seeing significantly improved performance on high-end PCs.
  • AMD Radeon RX 7900 XTX visual artefacts fixed. Also added the option to turn off reflections in the settings menu. – Wild Hearts 1.004 Update Patch Notes
  • The default resolution when launching the game for the first time will now be 1080p. We discovered many users are running higher resolutions than the recommended spec can safely support. We are adjusting the recommended spec guidance online and will continue to optimize in this area. If you are running the game comfortably at higher resolutions, you can continue to do so and select alternate resolutions from the settings menu.
  • Additional stability and bug fixes
  • Additional issues tracked that will be fixed in a later patch:
  • A fix is being worked on for audio de-sync issues. For now, if you experience this, rebooting the game will often remedy the problem.
  • Rare that PS5 crash when booting the game.

 

 

xD dziękujemy za wasze wsparcie i pieniądze, ale dajcie nam jeszcze tydzień, no!

 

 

Odnośnik do komentarza

U mnie raz była zwiecha podczas dołączania do rozgrywki online, ale tak to przyzwyczaiłem się już do tych słabszych technikaliów.

 

Apropo coopa, to o ile dołączanie do innych jest błyskawiczne, to w drugą stronę nie zawsze jest tak różowo. Wczoraj sam musiałem prawie godzinę tłuc questowego świniaka zanim, na sam koniec dosłownie, pojawili się kompani. Z drugiej strony rozwalenie bydlęcia samą parasolką i nauczenie się jak parować jego ataki, spora satysfakcja.

 

Podobno gra jest na 30 godzin, a mam już chyba z 10 i dopiero co doszedłem do miasta. Do tego drzewka skilli i broni ogromne. Jakoś nie wierzę, że tak szybko da się zobaczyć napisy końcowe.  

Odnośnik do komentarza



I jak? Gracie coś. Jestem na 4 rozdziale, wszystko przechodzę z ziomkiem + czasami ktoś się dołączony na jakiegoś stwora. Sporo jeszcze do wyfarmienia pozostało
Ja się bawie bardzo dobrze i mam nadzieję, że gra nie umrze po miesiącu od premiery i będzie chociaż trochę rozwijane.

Mnie i kumpla zatrzymał lodowy wilk w 2 rozdziale, skurczybyk ma takie adhd że wymiękam
Odnośnik do komentarza

U mnie drugi rozdział i chyba trochę pospieszyłem się z wystawieniem gry na sprzedaż, bo cały czas ciągnie do polowań. Tym samym preorder na Wo-Long, na który byłem napalony, anulowany i cisnę dalej :D

 

Co mogę powiedzieć, że po opanowaniu parasolki, ta broń wymiata. Pozwala trzymać się blisko większości kemono i non stop naparzać, bo ataków nie trzeba unikać, jeno je parować. I jeszcze robić tą zarąbistą kontrę, którą można odpalić ze sporym opóźnieniem, co by nie dostać jakimś dłuższym atakiem. No miodzio.

 

A wiecie, że te niebieskie słabe punkty na kemono można niszczyć? Pytam, bo jak widzę w online, praktycznie nikt tego nie robi. A nie dość, że pewnie zadaje to spory damage, to jeszcze wrzuca masę threadów i zwiększa ich limit.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, easye napisał:

musze spróbowac.

 

Sprawa nie jest taka oczywista: należy wskoczyć na kemono i się go uczepić (na PS5 jest to z R1), dostać się do odkrytego niebieskiego punktu (fajne rzeczy czasem wyprawia przy tym kamera), po czym pojawi się ikonka przycisku do wciśnięcia (na PS5 L2).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.