Skocz do zawartości

Wild Hearts


Boomcio

Rekomendowane odpowiedzi

Moje obawy co do tej gry, to:

- przeczucie że będzie mało contentu (kilka dużych bestii do zabicia i tyle)

- mała różnorodność broni 

- dziwnie prezentują się te konstrukcje 

 Graficznie jest ok. Zaczekam na recenzję i opinie. Nie ukrywam że wolałbym next gen mh od capcom, a nie podrube 

 

 

 

 

 

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Pograłem prawie 2h. Jest ok jak na razie chociaż ten przekontrastowany styl graficzny czasem kłuje w oczy xd

Jest masa motywów ściągniętych z huntera, od samego kreatora postaci (nawet underwear w hunterowym stylu), bohater niemowa, dziewczyna w naszym obozie i pomocnicy (w hunterze koty, tutaj jakieś roboty piłki) po same ataki potworków. Jednym pewnie się to spodoba bo można się poczuć jakby to był rzeczywiście nowy hunter a innych to będzie odrzucało bo niektóre rzeczy to serio kalka. 

 

Co od razu się rzuca w oczy jako lepsze względem MH to animacje naszej postaci i potworów ale nie ma co się dziwić, w hunterze niektóre animacje pamiętają czasy PSP i 3DSa.

To budowanie jak na razie jest wplecione w gameplay całkiem fajnie chociaż wg mnie aż za bardzo jest na to położony nacisk bo największy damage zadajemy właśnie używając trampolin i innych zbudowanych podczas walki elementów.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No to taki MH połączony z Fortnitem też pograłem ciut sprawdzić, czy gra zrobi u mnie karierę i chyba jest szansa. 

Gra wygląda zdecydowanie lepiej niz MH, do tego animacje są swietne, a walka kemono często ma pełno zwrotów akcji. 

Do tego podczas odkrywania mapy nasze wszystkie budowle zostają, więc możemy tworzyc sami obozy, wierze obserwacyjne. 

Tak jak pisze Adi - budowanie zostało wplecione idealnie. Design broni wygląda całkiem niezle, do tego mamy ogromne drzewko rozwoju - muzyka podbija klimat, wracam do gry.

 

Pare screenow łapanych w locie (jakość obniżona bo wysyłałem na whatsupie i właśnie stamtąd je wklejam ^^)

 

Spoiler

image.thumb.jpeg.b6896ac2fdbe026975d9588370dbedf5.jpeg

image.thumb.jpeg.61255e6d157beef3a05f370e8b701441.jpeg

image.thumb.jpeg.f32be82bcb44b50ad7664714e03bd23e.jpeg

image.thumb.jpeg.e1cfcbea36c832d30db4630360e592e7.jpeg

 

 

9 godzin temu, Bigby napisał:

Jest stuttering™?

jest, do tego gra na 4070 TI wyciaga 60 fpsów, wiec optymalizacja póki co leży, ale piszą że wszystko naprawią w QOL Patchu xD

 

"Omega Force is working continuously to improve performance and optimize the game for a wide variety of hardware specs across future updates," a developer wrote. "We have a patch coming next week that addresses a CPU bottleneck problem the team discovered; this should improve performance across mid-high-end CPUs. The team is also actively working on DLSS and FSR support which will arrive in a future patch."

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze parę fotek ode mnie z WA (oryginały mają średnio 10 mb), powiem szczerze, że póki co jestem bardzo miło zaskoczony grą! Mam nadzieję, że tempo i ilość potworów będzie utrzymane, bo po tych 3h naprawdę trudno będzie wrócić do MH, który przy Wilde Hearts jest jak z przed epoki....

 

image.thumb.jpeg.697e70fd7063f37fba2f46e3bb986103.jpegimage.thumb.jpeg.0362ff424efb048018c60b2036aff31b.jpegimage.thumb.jpeg.6f92525ee70383fea9e0ff225158ebe2.jpegimage.thumb.jpeg.dfb3429ac5d781118ce615d00b70958e.jpegimage.thumb.jpeg.24f8d753e82948043851e962129d6b5a.jpegimage.thumb.jpeg.bcc36c03183f600f435f2a5a2cc4a989.jpeg

 

image.jpeg

image.jpeg

 

 

Swoją drogą, dobrze że na sieci są już gracze którzy łoją 5 dobę bez przerwy, bo ze świniakiem z tydzień musiałbym walczyć...

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Samemu, muszę sprawdzić czy na stałe da się grać offline, gdy wybiegasz z namiotu możesz kliknąć wezwanie o pomoc, dodatkowo na świecie masz kamienie, jakbyś Ty chciał pomóc innym i ogniska do misji online jak w MH. Fajnie że wszystkie linie, ułatwienia podróży zostają na Twojej mapie, do tego jest Quick Travel, bardzo dużo mechanik ściągniętych z MH z tą różnicą że są znacznie usprawnione. Gierka tak mi weszła, że czekam do wieczora na nowe wyzwania, jedynie naprawdę mogliby już tego patcha wydać.

Odnośnik do komentarza

no gierka jest zacna, wczoraj walczyłem z 2h z małpiszonem na 2 wyspie, ale bardzo dobrze, że developer dostaje po dupie w recenzjach od użytkowników. Wpasowali się idealnie w EA, nie powiem. Przy premierze wydali oświadczenie:

 

Cytat

 

Hello hunters!

We are very happy to see so many of you jumping in and enjoying the hunt this week. We have an update to share with you regarding some of the issues we’ve been tracking.

A patch will be released next week on all platforms that addresses several issues and contains the following changes:
A CPU threading issue has been fixed. We are seeing significantly improved performance on high end PC's.

The default resolution when launching the game for the first time will now be 1080p. We discovered many users are running higher resolutions than the recommended spec can safely support.

:facepalm:

 

W rekomendowanych RTX 2070/5070, ale oni za tydzień naprawią High End PC...

Ludzie kupili gierkę w ciemno i grają w 20 fpsach. No ale dzięki za wasze 3 bomby, doceniamy wsparcie, do usłyszenia za tydzień!

To może trzeba było premirę przesunąć o tydzień, skoro gra działa tylko na kartach powyżej 4K?!

 

Jeszcze te DLC z edycji KARAKUI za 100 zł xD w którym są 2 skórki strojów i 3 gesty dla jednej postaci. Bo jak chcecie zrobić inną postać, to musicie sobie skórkę kupić oddzielnie! Dramat...

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

ja gram z randomami i działa super szybko. Biegnąć np. na polowanie wystarczy wcisnąć 1 przycisk z prośba o pomoc i zawsze ktoś dołączy, podobnie jest jak Ty chcesz polować online - 2-3 sec i jesteś w rozgrywce. Czyli pomimo tak ogromnych problemów technicznych sporo osob gierczy.

Mam nadziej, że producenci ogarną dupe, bo naprawdę szkoda byłoby tak zacnej gry z tej tematyki. 

 

Zacząłem grać łukiem - do wspólnych polowań jest bronią idealną i chyba jedną z najmocniejszych w grze, ale samemu już czasami trudno przechodzić płynnie z 1 kombinacji do drugiej: 

 

 

Fajne są też te różne kombinacje broni, sposoby łączenia ich z Karakui, póki co ciągle poznaje nowe techniki.

 

Sam patrząc na początkowe gameplaye widzac tych wszystkich graczy budujących jakieś rzeczy jak w fortnicie miałem średnie odczucią (w fortnite miedzy innymi dlatego nie grywam), a tu uważam, że wpasowali to w szpil idealne.

Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj na PS5, pograłem kilka godzin, póki co nie jest źle. Trzeba przymknąć oko na pewne niedoskonałości, technicznie trochę kuleje, ale sama walka bardziej mi leży niż w MH.

 

Im dalej w las, tym więcej bajerów się odkrywa, ulepszanie zbroi i dwie różne ścieżki, no będzie co robić. Zacząłęm grać po polsku i chyba zmienie, bo nazwy tych materiałów są tak dziwne, że nie wiem czasem co się dzieje.

Czy ktoś z Was wie jak wygląda i gdzie mogę znaleźć "Świetlit"? Potrzebuję na ulepszenie broni i tylko tego mi brakuje:(

Odnośnik do komentarza



Na PS5/XSX gierka chodzi w 1080p i są częste spadki do 50 fps

Na ps5 czasem czuć delikatne spadki fps ale nie na tyle by przeszkadzało to w graniu, grafa też raczej era ps4 a mimo to gra się bardzo fajnie, szczególnie w coopie. Pojedynki z bestiami są dość wymagające i trzeba się nabiegać by utłuc bydlaka - wczoraj jednego biliśmy równe 34 min Bardzo fajny klon MHW.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...