Opublikowano 24 sierpnia24 sie Jak pisałem kolejne 3 epizody za mną. Jedyne czego mi brakuje to więcej takich ujęć "brudnego" Londynu, ale może nie te czasy. Hardy jest genialny, Brosnan też daje radę, tylko Mirren mi tu nie pasuje.
Opublikowano piątek o 12:485 dni ale sztos wjechał dziś, oglądałem 20 lat temu, trzeba odswieżyć przed trzecim sezonem
Opublikowano piątek o 13:075 dni Najlepszy polski kryminał, top 3 overall jakie widzialem. Sposób prowadzenia historii, klimat, zdjęcia, muzyka, scenariusz, stopień popierdolenia tych historii - wybitny serial. Naprawdę warto obejrzeć.
Opublikowano piątek o 13:535 dni @Shen dodali polskie napisy? Czasami muszę oglądać w polskich filmach i serialach napisy, bo gubię się czasem, co tam mówili.
Opublikowano piątek o 15:275 dni Słyszę, kiedyś pisałem o sobie i o słuchu, to raczej moje lore zna. Ale napisy zawsze mi w tym pomagają.
Opublikowano piątek o 18:205 dni Mobland genialny w każdym calu, może poza trochę przerysowanymi rolami Mirren i Brosnana. Wciągnął jak bagno, 10 odcinków chce się obejrzeć w maratonie. A w tym roku jeszcze od nich Tulsa i Kingstown. Oby też dowieźli.
Opublikowano niedziela o 07:163 dni Mobland bardzo dobre. Bałem się trochę, że będzie to kolejny sztampowy Ritchie robiony kopiuj-wklej a tu zdziwienie, bo wszystko jest dobrze poprowadzone, bez montażu paralityka po 10 red bullach. Plejada aktorów dała radę, choć zgadzam się, że niektóre postacie mocno przerysowane. W całej historii czuć echa Donovana i z tego co czytałem to pierwotnie ten projekt miał być prequelem, co ostatecznie prozucono, ale vibe pozostał. Dobra historia, dobrzy aktorzy, sporo twistów, brutalność, mało dłużyzn, nie ma się do czego przyczepić, 8.5/10.
Opublikowano niedziela o 10:463 dni Musze odpalić ten Mobland, skoro tak zachwalacie, tylko Glinę skończę.
Opublikowano niedziela o 12:263 dni A Glina juz numer 1. Aż sam sie zaczynam skłaniać do kolejnego rewatcha, chociaż juz dosłownie z 10 razy obejrzałem całość.
Opublikowano poniedziałek o 17:052 dni To też miałem od dawna na liście, dodali razem z Gliną. Oglądał ktoś? Podobno dobre, szczególnie pierwsze sezony. Taki damski House.
Opublikowano wczoraj o 07:05 1 dzień Mobland po 2 epizodach bardzo dobry. Przerysowane postacie to u niego są wszędzie tylko albo spoko jak w klasyce jak Snatch albo słabe jak w tym serialu co jest na Netflix.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.