Jump to content

Kirby's Return to DreamLand Deluxe


Daffy

Recommended Posts

Metroid w pudle już opłacony, pewnie też będę day one brać Re4r na decku (raczej formalność z czekaniem bo capcom na tym silniku raczej lipy na premierę nie robi) i kurcze trochę ciasno z budżetem gierkowym na kirbiego, a jak widzę backlog deckowy to aż płacze ile tyle nakupilem a nie ruszylem

Link to comment

U mnie też ciężko ale puściłem kilka gierek na switcha i nie tylko ale oczywiście nie tych od nintendo żeby zrobić budżet na te nowe od nintendo. Niestety w budżecie nie mogę jakoś zmieścić tegorocznych Pizza Tower i Vengeful Guardian: Moonrider ale licze na szybkie przeceny.

Odkąd mam decka to switch będzie dla mnie tylko maszynką do gier wydanych przez Nintendo a wszystko inne na decku i gamepass. Tak trzeba żyć.

 

 

  • Like 1
Link to comment

Ja jestem w połowie w GoldenEye (nie dziwcie się, że w to gram, jedna z gierek życia), w połowie MP, pod koniec kwietnia biorę Advance Wars, w którym jeśli zaiskrzy to pewnie spędzę około 1000h jak w ITB, a zaraz po Zelda, więc gdybym wziął teraz Kirbiego to będzie leżał na półce, ale może nadejdzie jego czas. Nie wiem skąd niektórzy biorą na to wszystko czas, tym bardziej, gdy mają wszystkie konsole na chacie i jeszcze PC.

Link to comment

Kirbi to dla mnie jedna z bardziej przereklamowanych marek jaka istnieje.

Różowa kulka rusza się jak mucha w smole i do tego sama się przechodzi z minimalnym naszym wkładem w rozgrywkę - Masakra niestety.

Ograłem sobie dwie części na 3dsa plus Nesowego i tego włóczkowego z Wii - i zabawa była ok, choć z perspektywy czasu, mało satysfakcjonująca.

Także na tym koniec, nigdy więcej różowej pociesznej kulki raczej nie ruszę.

ps:

kuwa, to nawet dla 5 letniego dziecka jest za proste.

  • Upvote 1
Link to comment

Ja znowu z kirbim miałem styczność tylko przy forgotten Land i podobała mi się gierka baaardzo. Miałem i mam jedynie problem z tym poziomem trudności, niby na starcie easy i normal ale to w rzeczywistości wybór między...no nawet nie wiem do czego porównać. Dodatkowe krainy, które rzekomo miały być trudniejsze są dalej proste.

 

W tym trailerze też się chwała jakimś trybem w post game gdzie Kirby ma mało życia, a przeciwnicy więcej ale też patrzę na to podejrzliwie. Nie wymagam od tego Bóg wie jakiego poziomu trudnosci ale są granice łatwości.

Edited by Daffy
Link to comment

Trochę nie rozumiem podjarki tą grą. Zwykły Kirby i to odgrzewany. A ubiegłoroczny rewolucyjny Forgotten Land jakoś cicho przeszedł, mimo że był świetny. Aż tak dobry jest ten Return to Dream Land? Jak widzę znowu to samo, pierwszy Boss drzewo, dalej  King Dedee itp to jakoś nie zachęca. (Ale pewnie i tak kupię).

Link to comment
13 godzin temu, Harbuz napisał:

Trochę nie rozumiem podjarki tą grą. Zwykły Kirby i to odgrzewany. A ubiegłoroczny rewolucyjny Forgotten Land jakoś cicho przeszedł, mimo że był świetny. Aż tak dobry jest ten Return to Dream Land? Jak widzę znowu to samo, pierwszy Boss drzewo, dalej  King Dedee itp to jakoś nie zachęca. (Ale pewnie i tak kupię).

Podjarka za duże słowo, po prostu miałem ochotę na relaksującego platformera z toną zawartości do odpoczynku, a tu dream land się sprawdza idealnie. Jestem po trzech krainach i zdecydowanie to nie jest poziom Forgotten Land rozkładając na czynniki. Mesjasz z tego żaden. Zresztą jak ktoś chce mieć totalna podjarke mieć przy platformówce to raczej wogole powinien odpuścić serie Kirby, to są gry na chill plus sprawdzają się idealnie do pogrania z dziećmi lub kimś kto nie gra na co dzień.

Link to comment

Skończone, ogółem niby nie jest zły ale lekko ze trzy ligi gorszy niż forgotten Land. Dorośli raczej nie mają tu czego szukać. Target zdecydowanie dzieci lub do gry z dziećmi bo akurat mini-gry są tu bardzo fajne. Nie zostawiam w kolekcji.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...