Skocz do zawartości

Kirby's Return to DreamLand Deluxe


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Metroid w pudle już opłacony, pewnie też będę day one brać Re4r na decku (raczej formalność z czekaniem bo capcom na tym silniku raczej lipy na premierę nie robi) i kurcze trochę ciasno z budżetem gierkowym na kirbiego, a jak widzę backlog deckowy to aż płacze ile tyle nakupilem a nie ruszylem

Odnośnik do komentarza

U mnie też ciężko ale puściłem kilka gierek na switcha i nie tylko ale oczywiście nie tych od nintendo żeby zrobić budżet na te nowe od nintendo. Niestety w budżecie nie mogę jakoś zmieścić tegorocznych Pizza Tower i Vengeful Guardian: Moonrider ale licze na szybkie przeceny.

Odkąd mam decka to switch będzie dla mnie tylko maszynką do gier wydanych przez Nintendo a wszystko inne na decku i gamepass. Tak trzeba żyć.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem w połowie w GoldenEye (nie dziwcie się, że w to gram, jedna z gierek życia), w połowie MP, pod koniec kwietnia biorę Advance Wars, w którym jeśli zaiskrzy to pewnie spędzę około 1000h jak w ITB, a zaraz po Zelda, więc gdybym wziął teraz Kirbiego to będzie leżał na półce, ale może nadejdzie jego czas. Nie wiem skąd niektórzy biorą na to wszystko czas, tym bardziej, gdy mają wszystkie konsole na chacie i jeszcze PC.

Odnośnik do komentarza

Kirbi to dla mnie jedna z bardziej przereklamowanych marek jaka istnieje.

Różowa kulka rusza się jak mucha w smole i do tego sama się przechodzi z minimalnym naszym wkładem w rozgrywkę - Masakra niestety.

Ograłem sobie dwie części na 3dsa plus Nesowego i tego włóczkowego z Wii - i zabawa była ok, choć z perspektywy czasu, mało satysfakcjonująca.

Także na tym koniec, nigdy więcej różowej pociesznej kulki raczej nie ruszę.

ps:

kuwa, to nawet dla 5 letniego dziecka jest za proste.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja znowu z kirbim miałem styczność tylko przy forgotten Land i podobała mi się gierka baaardzo. Miałem i mam jedynie problem z tym poziomem trudności, niby na starcie easy i normal ale to w rzeczywistości wybór między...no nawet nie wiem do czego porównać. Dodatkowe krainy, które rzekomo miały być trudniejsze są dalej proste.

 

W tym trailerze też się chwała jakimś trybem w post game gdzie Kirby ma mało życia, a przeciwnicy więcej ale też patrzę na to podejrzliwie. Nie wymagam od tego Bóg wie jakiego poziomu trudnosci ale są granice łatwości.

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

Trochę nie rozumiem podjarki tą grą. Zwykły Kirby i to odgrzewany. A ubiegłoroczny rewolucyjny Forgotten Land jakoś cicho przeszedł, mimo że był świetny. Aż tak dobry jest ten Return to Dream Land? Jak widzę znowu to samo, pierwszy Boss drzewo, dalej  King Dedee itp to jakoś nie zachęca. (Ale pewnie i tak kupię).

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Harbuz napisał:

Trochę nie rozumiem podjarki tą grą. Zwykły Kirby i to odgrzewany. A ubiegłoroczny rewolucyjny Forgotten Land jakoś cicho przeszedł, mimo że był świetny. Aż tak dobry jest ten Return to Dream Land? Jak widzę znowu to samo, pierwszy Boss drzewo, dalej  King Dedee itp to jakoś nie zachęca. (Ale pewnie i tak kupię).

Podjarka za duże słowo, po prostu miałem ochotę na relaksującego platformera z toną zawartości do odpoczynku, a tu dream land się sprawdza idealnie. Jestem po trzech krainach i zdecydowanie to nie jest poziom Forgotten Land rozkładając na czynniki. Mesjasz z tego żaden. Zresztą jak ktoś chce mieć totalna podjarke mieć przy platformówce to raczej wogole powinien odpuścić serie Kirby, to są gry na chill plus sprawdzają się idealnie do pogrania z dziećmi lub kimś kto nie gra na co dzień.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...