Skocz do zawartości

Pizza Tower


Rekomendowane odpowiedzi

W tytuł jeszcze nie grałem, ale biorę day1, bo gra zbiera same achy i ochy, że to najlepszy platfomer od czasu Celeste, szybki, responsywny, z masą pomysłów i smaczków, a do tego z oryginalnym, zakręconym OST.

 

Na razie jest tylko na Steamie, ale jeszcze w tym roku ma się ukazać na konsolach, między innymi na Switchu. Na zachętę wrzucam reckę, już kilka obejrzałem i jestem napalony jak szczerbaty na suchary, bo kocham solidne platformery i nie zdradzę ich, aż po grób:

 


Zapowiada się hicior jak się patrzy, a może (niestety) hidden gem, jeśli nie zdobędzie odpowiedniej aprobaty jak uwielbiany przeze mnie Huntdown, czy też Kaze and the Wild Masks. Ogrywa już ktoś? Piszcie jak wrażenia, a gdy gra pojawi się na Switchu wrzucę coś od siebie i ja :)

 

IMG-0212.png

 

Na koniec chciałbym podziękować ogqozo, dzięki któremu dowiedziałem się o grze, zresztą chyba nikt tu tak często jak on nie pisze na temat idyków, w tym informuje nas o promocjach, dzięki! :)

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja ogrywam drugi raz. Najpierw grałem w pirata a teraz kupiłem za 50zl na wyprzedaży steamowej. 

Najlepszy Sonic i Wario w jednym od lat z nutą skilowanka jak przy najbardziej hardcorowych znajdzkach w metroid dreadzie. Na bank jest to najlepszy soundtrack w grach wideo w tym roku, u mnie zagrozić może mu tylko tee lopes w sonic superstars jak dowiezie osta chociaż przybliżonego do poziomu sonic mani.

 

Twórca pizza tower wywodzi się ze sceny fanowskich gier/ hackow sonica a pierwsze demo pt było zaprezentowane na jakimś sonic hack contest i bohater peppino biegał w komicznym stroju sonika.

 

Oczywiscie Zdrowy prawdziwy Gracz i koneser dostrzegł genialną grę kandydata do goty2013.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pupcio napisał:

Pizza Tower już dawno na radarze ale chyba mega krótka jest ta gierka co? Przydałaby się SZTYWNIUTKA promocja dla zagrajmerów typu yebane biedaki


Dla mnie będzie długa, bo jestem już stary i refleks nie ten, więc Celeste z b-sideami i c-sideami zajęło mi 55h xD, gdzie pro-gracze kończyli grę w około 20h. Zresztą to jedyna gra, przy której autentycznie dłonie mi się pociły :)

 

Cieszy mnie fakt, że OST jest wyjebiste, bo jestem bardziej słuchowcem, niż wzrokowcem, przy Celeste siedziałem jak zahipnotyzowany.

Odnośnik do komentarza

Gra jest technicznie zarąbista, wiadomo. Miód dla ludzi płaczących, że Fajnal jest łatwiejszy od DMC. Dawno nie było chyba gry z tak angażującym skillsetem poruszania się. Gra nie tylko wynagradza dobrą grę, ale też karze za złą (choćby tam, jak żałośnie wygląda nasz bohater obijając się ciągle o ściany i sufity). 

 

Niemniej, po części jest to dla mnie wyścigówka, w której trzeba zapamiętać trasę. Trudno po prostu naturalnie "być dobrym w Pizza Tower" i gdziekolwiek pójdziesz to dajesz sobie z tym ogólnym skillem radę. Dużo daje po prostu pamiętanie planszy.

 

Jednak też, kurde, brzydka. Z tego powodu jakoś do końca się do niej nie przekonałem jak na razie. Jeszcze w tym tempie poruszania się to czasami łupie mi gałki oczne szczerze mówiąc. Wiem, że są kreskówki robione w podobnym stylu... ale nigdy tych nie lubiłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...