Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

czy tylko mi się wydaje, że batman będzie ratować supermana? już widzę końcówkę...kryptonit przy supermenie, ten na skraju agoni, batman robi wtedy wejście smoka, dziesiątkuje wrogów, wyrzuca kryptonit, superman odzyskuje siły i robi totalną rozpierduchę i the end, napisy koncowe, po nich scenka, że jakiś zły typ znajduje ten kryptonit i tyle. Mogę reżyserować?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Oczywiście, że taki pojedynek nie ma sensu. Miller po prostu nie lubi Supermana, więc wyszło, jak wyszło - a to superman jest osłabiony przez wybuch bomby, a to Bruce przez 30 lat tworzy kryptonit itd. Taki fanservice dla fanów nietoperza ;].

 

Nie wierzę, że w 2015 obejrzymy blockbustera, w którym dwaj superbohaterowie będą się chcieli wzajemnie zniszczyć.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

tez nie wierzę, że będą przeciw siebie. Raczej idę w mój scenariusz. W każdym bądź razie boję się, że w filmie będą dwie rzeczy które mnie zawsze mega drażnią w supermanie(o dziwo w men of steel jeszcze ich nie było) - kryptonit pojawiający się z du.py i osłabienie supermana i combo mylące cały świat w postaci żelu, zaczesania w bok i okularów

Odnośnik do komentarza

Na razie nie wiem co o tym myśleć. Wpierw obejrzę Man of Steel, a dopiero potem zacznę się ewentualnie jarać lub martwić. Martwi mnie zmiana Batmana. Choć zgodzę się z Kalelem, że Urban udźwignąłby rolę Batmana (świetna gra ustami w Dredd'zie) ale czy poradziłby sobie z rolą Bruce'a Wane'a? Nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Batman vs Super Man. hehehe... Tak naprawdę, nawet z kilogram Kryptonitu nie pomógł by Brucowi, bo wkurzony Super Man rozwalał wrogów z większą jego ilością, co wiąże się z komiksowym przypuszczeniem, że wrażliwość Super Mana na kryptonit jest tylko jedną z blokad emocjonalnych, które zakładał sobie przez lata przebywania z ludźmi. 

Odnośnik do komentarza

Kiedys role Batka otrzymal Arnie Hammer, ten glowny bohater z Lone Ranger, to kto wie czy znowu go nie obsadza w czarnym lateksie z rogami. Chociaz ja osobiscie tez wolalbym Urbana. Pamietam jak Michael Keaton nie dostal roli w Batman Forever bo stwierdzili ze za stary do roli (mial wtedy 45) a Urban bedzie mial w 2015 43 :P Wiec tez go moga nie wziac pod uwage.

Btw Keaton najlepszym zarowno Batkiem jak i Bruce Wayne'm, ciezko go bedzie przebic.

Odnośnik do komentarza

Batman to chyba najlepszy,lub jeden z najlepszych taktyków w DC i skopał tyłek niejednemu koksowi,mimo,że wydaje się bezbronny,a wyroki,że nie ma szans może stawiać jedynie osoba,która nie czytała komiksów DC ;)

 

Bardzo śmieszne. To fakt, że Batman zasługuje na bycie w JL oraz jest niesamowitym kozakiem. Ba - raz nawet "zabił" Darkseid'a, postać potężniejszą od Super gaci. Tylko, że cały scenariusz był grubymi nićmi szyty (Batman musiał zdobyć jeden z najrzadszych pierwiastków w Wszechświecie by zrobić specjalny nabój) a i tak Batman zginął. 

 

Po za tym, kanonicznie Batman nigdy nie pokonał Supermana - co najwyżej znokautował go na chwilę przy pomocy pierścienia z Kryptonitem. Dla Batmana nie ma fizycznej drogi do zwycięstwa, jedynie wytworzenie sytuacji w której Super musiałby by się poddać (np. zagrożenie życia Louis, co już zresztą zrobił wraz z Catwomen). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...