Opublikowano 4 godziny temu4 godz. W ameryczce jak w lesie, deszcz wszystkim na łby leci na obiekcie, na którym będzie rozgrywany finał MŚ
Opublikowano 3 godziny temu3 godz. I znowu jak ktoś nie próbuje grać na wymianę tylko skupia się na głębokiej obronie, to Anglicy w powolnym rozgrywaniu nie mają pomysłu co robić.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Ja pierdole te analizy var, jak analizy w dziale xboxa. Lepiej bylo juz jak robili bledy ale przynajmniej nie trzeba bylo czekac 5 minut zeby sie cieszyc.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. 6 godzin temu, KrYcHu_89 napisał(a):Fajna autostrada znowu dla Argentyny do półfinału. W zasadzie tylko Kolumbia może zagrozić.szwaby z żabojadami jak wygrają swoje mecze w 1/16 Wspaniale, że jedna z tych nacji odpadnie już na tym etapie
Opublikowano 1 minutę temu1 min Pomimo 0-0 bardzo fajny mecz Kolumbii z Portugalią. Sporo sytuacji.Pierwszy raz oglądałem na tym mundialu Kolumbie na żywo, i grają zajebiscie.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.