Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Opublikowano

Albo podrasowany filmik na potrzeby marketingu, chciałbym wierzyć, że tak dobrze będzie wyglądać na premierę, wygląd lokacji jest dużo lepszy, dodali też skok. Po code vein 2, kolejna gra która się inspiruje otwartym światem z Eldena, zobaczymy jak im to wyjdzie, w czwartek będzie jeszcze demko do sprawdzenia.

  • Odpowiedzi 49
  • Wyświetleń 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Raczej nie, według mnie, jest trochę łatwiejsza od jedynki.

  • Sylvan Wielki
    Sylvan Wielki

    Zasadniczo nic (historia), a praktycznie świetną grę. Machnąłem w pierwszym oraz drugim Nioszku, a także w remasterach obu części. Świetne gry. Niezbyt urodziwe, ale grało mi się rewelacyjnie - spoko

  • Sylvan Wielki
    Sylvan Wielki

    Pograłem w demo. Najładniejszy Nioszek wcale nie oznacza ładnej gry - to na pewno. Cała reszta - po staremu. Siądzie się na kilkadziesiąt godzin, wbije się kolejną platyną, a całościowo skończy się na

Opublikowano

Demo jest juz na PS store. Prawie 59 GB.

Edytowane przez Fraczek

Opublikowano

I jak wrażenia? Ja dopiero po pracy stestuje jak działa i wygląda na PC.

Opublikowano
2 hours ago, Rotevil said:

I jak wrażenia? Ja dopiero po pracy stestuje jak działa i wygląda na PC.

Ja też wersję PC stestuje wieczorem. Póki co sprawdziłem tylko sam początek (do pierwszego bossa) na PS5 amator:

  1. Gra wygląda jak Nioh1 w trybie wydajności z PS4 Pro ;) a czasami nawet gorzej. Miejscami gubi klatki - co przy jeszcze większej dynamice walk w stosunku do poprzednich części - bardzo razi w oczy.

  2. Duże pole do popisu jak chcemy walczyć co niestety wiąże się z tym, że przyzwyczajenie się do sterowania może zająć dość długo czasu. Jako przykład: w postaci samuraja pod R1 mamy Ki pulse, czyli odzyskanie Ki po ataku. W postaci Ninja pod R1 mamy unik, który dodatkowo powoduje powstanie pół sekundowego cienia mającego zmylić przeciwników. Do tego Ninjitsu, blokowanie czerwonych atakow (tak jak w Nioh2), które byłoby spoko, gdyby nie fakt, że używamy do tego R2, który odpowiada za zmianę formy z Ninja na samuraja i na odwrót. Tak więc jeśli nie wyczujesz okienka, to nie dość że dostaniesz w łeb to w dodatku masz zmienioną formę, której ruchy i broń różnią się od siebie znacząco ;) EDIT-- znalazłem w ustawieniach mozliwość zmiany akcji. I tak po dłuższym przytrzymaniu zmianiamy formę, a po jednokrotnym naciśnięciu wykonujamy blok czerwonego ataku.

  3. Możliwość przełączania się pomiędzy dwoma stylami oznacz również, że mamy podwójne zarządzanie lootem bo dla każdej z tych form wypadają inne przedmioty. Dla mnie jest to wadą, ponieważ już na samym początku dema (przed samym bossem) lootu leci od cholery. Być może w pełnej będzie to troszkę znerfione lub po prostu do tego przywykne ;)

  4. Hit boxy mobów dziwnie wyglądają. Chodzi o to, że wykonan animacja nie zawsze pokrywa się z naszymi oczekiwaniami - myślisz że trafisz moba lub zrobisz unik a tu dupa.

  5. Timing bloku zmienił się w stosunku do Nioh 2 (którego niedawno ponownie ogrywałem). Teraz okienko jest dużo mniejsze a samo niezablokowanie ataku powoduje dużo większą utratę staminy niż powinno. W związku z tym opłaca się blokować tylko czerwone ataki a reszte gry opierać na unikach.

Tak więc to tyle, tak na szybko. Wieczorem usiądę na dłużej ;) Póki co jestem 50/50 czy kupować.

Edytowane przez Fraczek

Opublikowano

Zajebiście się gra, w dodatku zdecydowanie lepiej działa i lekko lepiej wygląda od pierwszego dema. Wtedy spadki w open worldzie, teraz fajnie stabilnie śmiga. Albo chińczyki poprawiły kod albo to moc pro się do czegoś tu przydaje.

Opublikowano

tylko skąd się bierze ta tendencja do zabierania polskich napisów?

Opublikowano

Właśnie też nie wiem dlaczego nawet napisów nie ma po polsku, słabo.

A co do gry to więcej starego Nioha grafika bez szału, ale walka spoko jak we wcześniejszych częściach. Choć sterowanie dla mnie dziwne chyba ten skok lepszy byłby pod X niż kwadratem.

Opublikowano

Nie wiem skąd te banalne pytania o napisy. Nioh 1 i 2 fundowało Sony, które było również wydawcą poza Japonią to i miało polskie napisy.

Opublikowano

jeśli gry trafiają na polski rynek, to polski język być powinien.

Opublikowano
27 minut temu, Patapon napisał(a):

Nie wiem skąd te banalne pytania o napisy. Nioh 1 i 2 fundowało Sony, które było również wydawcą poza Japonią to i miało polskie napisy.

Ja tam lubię jak są chociaż napisy i menusy po polsku. I jak płacę za produkt to chciałbym żeby był dostosowany do rynku.

Opublikowano
2 godziny temu, messer33 napisał(a):

Zajebiście się gra, w dodatku zdecydowanie lepiej działa i lekko lepiej wygląda od pierwszego dema. Wtedy spadki w open worldzie, teraz fajnie stabilnie śmiga. Albo chińczyki poprawiły kod albo to moc pro się do czegoś tu przydaje.

Gra ma Eldenowy Open World, czy podobnie jak w 1 i 2?

Opublikowano
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Gra ma Eldenowy Open World, czy podobnie jak w 1 i 2?

Ma „biomy” jak w Roninie

Obawiałem się tego systemu ninja/samuraj a korzystam i zmieniam co chwilę z obu, fajnie to zrobili.

No i dodatek odbijania wiadomo że duży +, TING TING TING trzeba by tylko przekopać drzewka skilli czy są do tego jakieś rozwinięcia

Opublikowano

Fajnie nawet jest to zrobione ta zamiana ale nie zauważyłem czy przy ninja da się robić rozbłysk ki i niwelować pola yokai.

Opublikowano

No właśnie tak mi się wydawało ale pograłem jakiś czas tylko i dziś jest plan popykać jeszcze bo zapowiada się dobrze.

Opublikowano

WTF demo na PC ma 80GB, pograłem wczoraj 3 godziny i nie skończyłem jeszcze, takie dema to szanuje notbad też się obawiałem tego systemu walki z zamianą, myślałem, że będę grał tylko jednym stylem a cały czas zmieniam i dobrze to wchodzi. Zaskoczeniem jest też płynność i stabilność gry w tym otwartym świecie, nic się nie zacina ani nie chrupie. Ogólne wrażenia są pozytywne, jest dużo aktywności na tej mapie, pytanie tylko na jak długo będzie to ciekawe i po jakim czasie stanie się to powtarzalne.

Opublikowano

Na ps5 ma coś koło 60gb więc też sporo, ale jak jest tam 3 godziny grania to fajnie ja jakieś 45 minut wczoraj popykałem więc będę dziś kontynuował.

Opublikowano
Aż smutek jak się Demko skończyło i fajne bronie w nagrodę a tutaj trzeba czekać tydzień.
W którym momencie demo się kończy? Pokonałem tego dużego samuraja w otwartym namiocie i wyszedłem na otwarty świat, da radę zwiedzić/wyczyścić calą tą pierwszą krainę?
Opublikowano

Całej nie, tylko 3 z tych "segmentów" które możesz podświetlić na mapce jak się po niej poruszasz. Ale to na spokojnie kilka h bawiąc się testując bronie itp zabawy z demkiem masz. Zwiedzania sporo, kilka field bossów na mapce, jest co robić.

A i są rzeczy których się nie da zrobić w demku na tych fragmentach mapy bo brak do tego ducha/opiekuna

Opublikowano

Moja historia z seria nioh.

1 sztos goty 100h+ platyna.

Nioh 2 - z 10h i jakoś nie chwyciło.

Demko nioh 3 - meh nie czuje siły ciosów, walka jakas przekombinowana.

Te zmiany L2/R2 i ogólnie bicie yokai mnie nie fascynuje.

Fakt grałem dosłownie 20min po silksong mega zmęczony 12 w nocy ale nie zachęciło.

Jak oglądałem materiały to wydawało się ze gra fajnie się rozwinęła.

Jak odpaliłem to zapachniało ps4 i jakoś ta walka mi nie podchodzi.

Chciałbym tej grze dać szansę, moze jutro postaram się rzetelnie ograć demko.

Ale jednak hajp mocno opadł.

Opublikowano
Całej nie, tylko 3 z tych "segmentów" które możesz podświetlić na mapce jak się po niej poruszasz. Ale to na spokojnie kilka h bawiąc się testując bronie itp zabawy z demkiem masz. Zwiedzania sporo, kilka field bossów na mapce, jest co robić.

A i są rzeczy których się nie da zrobić w demku na tych fragmentach mapy bo brak do tego ducha/opiekuna
Pisząc krainę miałem na myśli właśnie tą jedną cześć obrysowaną żółtym konturem, no ale jak piszesz że da radę ograć aż trzy, to sporo zabawy. Takie demko to ja szanuję :)

U mnie w przeciwieństwie do Schranza, demo siadło mocno, będzie zakup i grane day one.
Opublikowano

No i w ramach tej jednej części to masz misje główną crucible z lokacja zamkniętą jak w 1/2. I tam finał boss demka będzie.

Mi też siedzi dobrze, jedyne co przytłacza to wybór opcji skilli itp ciężko się będzie na coś zdecydować. 1/2 to heart i katana i jazda, a tutaj to chyba wszystkim się bawiłem.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.