Opublikowano 16 godzin temu16 godz. W dniu 8.06.2026 o 09:51, Josh napisał(a):Lekki spoiler z Code Veronica, więc jak ktoś nie grał to uwagaspoilermyślicie, że przejdzie w remaku czy Capcom odpuści, żeby Ono/Jemu się nie zesrau?Jeszcze niech zostawią motyw jak Steve chciał pocałować śpiącą Claire. Wtedy dopiero lewa strona internetu będzie plonąć.
Opublikowano 16 godzin temu16 godz. Jeśli robi to ta sama ekipa co RE4 Remake to wytną wszystkie głupoty.
Opublikowano 15 godzin temu15 godz. Ciekawe czy jutro zobaczymy jakieś przebitki gameplayu czy tylko suche wrażenia
Opublikowano 15 godzin temu15 godz. Przeciez od razu widac ze celują w powazniejszy klimat. Jedyne na czym mi zależy to zeby nie ruszali Ashforda. Reszta cringu moze leciec zeby bylo niby powaznie jak w remaku 2. Chcialbym zeby sama rezydencja AA byla bardziej rozbudowana i oby domek z tylu byl jeszcze bardziej creepy. Licze tez na potezna przebudowe bazy bo tam za wiele ciekawych miejsc nie bylo.
Opublikowano 13 godzin temu13 godz. 2 godziny temu, pawelgr5 napisał(a):Chcialbym zeby sama rezydencja AA byla bardziej rozbudowana i oby domek z tylu byl jeszcze bardziej creepy. Licze tez na potezna przebudowe bazy bo tam za wiele ciekawych miejsc nie bylo.Na Antarktydzie najlepsze lokacje to były te które kopiowały pomieszczenia z RE1, mogliby dać ich więcej, mielibyśmy przedsmak remaku pierwszego Residenta. No i może jakieś fragmenty na zewnątrz podczas zamieci śnieżnej? Jakaś mechanika odmrażania sobie dupy? Jest potencjał.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.