Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Za chwilę walka Frocha, pod ringiem wywiadu udzielał Prince Naseem Hamed. Waży chyba 2 razy więcej niż w trakcie kariery xD w życiu bym nie poznał. Btw: Nas > cała reszta ever ;]

 

E: kolejny gwóźdź do trumny tej dyscypliny.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

widział ktoś wczoraj Wojaka? Ja mialem okazje byc na tej gali i musze wam powiedziec, ze jonak  jest dobry przechoy, kompletny bokser, niczego gosciowi nie brakuje, az go bylo przyjemnie ogladac. Szkoda tylko ze mu kelnerów podstawiają bo sobie tylko oczka nabija do rekordu i nic wiecej. Najlepsza walka byla z udzialem miszkina. Ten niemiaszek zaskoczyl pozytownie, rozpi.erdolil go w drugiej rundzie przez techniczny nokaut. Swietne widowisko. Ciekawie zapowiadala sie tez walka Kołodzieja z tym bambusem, zwlaszcza po swietnym obaleniu kołodzieja - bambus wyczekiwał az walący sierpy w podwójna garde kołodzie, opusci sobie ta lewa reke i wszedl swietnym prawym. Miłe zaskoczenie i zdziwko dla drewnianego kolodzieja. Niestety potem bambus sie jakby wylaczyl i nic nie robiac, zbieral takie cepy na morde ze w koncowce, musial do swojego naroznika na linach dojsc. Na początku  walczyli zawodnicy z ktorymi cwicze na salce plus jeden znajomy zawodowiec, takze wiadomo, troche sympatycznych emocji bylo, a tak poza tym co tutaj napisalem, nic ciekawszego. Do tego długie przerwy miedzy walkami, stanowczo za dlugie. Ale ogolnie gale oceniam na plus. Tym bardziej ze bilet mialem za darmo xdddd

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wreszcie ? Raczej, tak szybko. Szpilka to nie wybryk natury Tyson. HW to kategoria gdzie prime osiąga się chyba najpóźniej. Radzę prześledzić rekord danych "starych bohaterów" i kogo oni obijali w 16-tej walce i bodaj 2,5 roku w boksie zawodowym wagi ciężkiej. 

Podsumowując, za szybko patrząc jak bardzo nieopierzony i ciągle w trakcie nauki na zawodowstwie jest Szpilka, ale jednocześnie jeśli szansa na HBO się trafiła ( właściwie sam drążył temat ), wstyd nie wykorzystać. Rywal w zasięgu.

 

PS : A tak btw anty fani Szpilki są najczęściej jeszcze głupsi niż on sam xD

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

potrzebna mu taka walka tu i teraz, jakby dalej dostał takich kelnerów jak dotychczas to za niedługo uznałby się już całkiem za pępek świata i osobę potrafiącą wszystko. Tak przynajmniej  bardzo możliwe, że w styczniu jennings wreszcie uświadomi mu jakie on ma braki i dziury w obronie. Bo bez poprawy tego elementu nie ma co szukać w walace z lepszymi. Nawet jak przegra w styczniu to wg mnie lepiej na tym wyjdzie niz dalej jakby mial szlifowac swoj rekord

Odnośnik do komentarza

Oprócz kelnerów ma na rozkładzie solidnych journeymanów idealnych na ten etap kariery. Kto stwierdza , że Szpilka jest pompowany nie ma podstawowej wiedzy na temat boksu zawodowego i to nie od strony czysto biznesowej a sportowej. Szpilka naprawdę jest w HW w sposób "światowy", profesjonalnie prowadzony. To nie Jonak : ) I nie jestem jakimś fanem Artura, co to to nie.

 

@ wet_willy

 

Dokładnie, po prostu dziwi mnie taka opinia ludzi w stylu "nareszcie", "koniec pompowania". Komu jak komu ale Szpilce ciężko zarzucić jakieś "bumobicie". Właściwie zgoda, nie jest za szybko, a ewentualna przegrana jak pisze Ficuś może mu pomoc. Tylko naprawdę, nie zarzucajmy prowadzeniu Szpilki jakieś hasła w stylu pompowanie "balonika" : ) To można zarzucić np. Wilderowi.

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Tu raczej chodzi o fakt ze koles jest bucem i sam siebie pompuje (pipi)ac te swoje herezje z "robieniem dzieci" na czele. Nie lubie Arturka za jego zachowanie i prostactwo. Nie mam problemow z polskimi bokserami poznalem ich wielu bo jeden z moich najlepszych kumpli jest zawodowym. A Szpilka to typowy buc w dresie z pod klatki na Nowej Hucie 

Odnośnik do komentarza

Oprócz kelnerów ma na rozkładzie solidnych journeymanów idealnych na ten etap kariery. Kto stwierdza , że Szpilka jest pompowany nie ma podstawowej wiedzy na temat boksu zawodowego i to nie od strony czysto biznesowej a sportowej. Szpilka naprawdę jest w HW w sposób "światowy", profesjonalnie prowadzony. To nie Jonak : ) I nie jestem jakimś fanem Artura, co to to nie.

 

@ wet_willy

 

Dokładnie, po prostu dziwi mnie taka opinia ludzi w stylu "nareszcie", "koniec pompowania". Komu jak komu ale Szpilce ciężko zarzucić jakieś "bumobicie". Właściwie zgoda, nie jest za szybko, a ewentualna przegrana jak pisze Ficuś może mu pomoc. Tylko naprawdę, nie zarzucajmy prowadzeniu Szpilki jakieś hasła w stylu pompowanie "balonika" : ) To można zarzucić np. Wilderowi.

ale ja nie twierdze, że Szpilka miał już od razu walczyć z najlepszymi. Dobre miał walki na przetarcie i jak piszę uważam, że teraz jest dobry moment na sprawdzenie się z kimś takim by wreszcie zobaczyć w jakim miejscu stoi Szpila o czym miałem na myśli pisząc "oddzieli mężczyzn od chłopców". Nawet jak przegra to przynajmniej niech wyciągnie wnioski - bo chyba przyznasz, że obrony to on nie ma.

 

A pompowanie jest - ustawki, wpisy na fb,twitterze, promotorzy, wywiady, już teraz rozstał wykreowany na największą nadzieję na polskiego mistrza ciężkiej od czasów Gołoty - czym to nie jest jak nie pompowaniem? Bardzo cieszę się z tej walki (jesli faktycznie dojdzie do skutku) bo po cichu byłem pewny, że 2014 rok u Szpili minie pod znakiem pompowania polskiego balonika na walce z Zimnochem.

 

btw. a Szpili bardzo nie lubie, właśnie za to o czym pisze Willi

Odnośnik do komentarza

Obrona słaba i te podbródkowe przy linach. Ogólnie Artur taki trochę delikatny się wydaje. 

 

Bardziej autopromocja, i jak jest kontrowersyjny to media się nim interesują i wszystko się kręci. Wasilewskiego bym tutaj nie stawiał za bardzo pod mur ponieważ on zazwyczaj hamuje wszelkie zapędy a sam Szpilka a co za tym idzie goniące za sensacją media napędzają wszystko. Osobiście nie odczułem nigdy jakiejś wielkiej kreacji na wielką nadzieję. Może na początku trochę, ale po tych kilku kolejnych walkach chyba wyszło z worka , że wielkim mistrzem Artur nie będzie. Okazało się , że cios nie jest taki piorunujący, luki w obronie ogromne a sama szczęka nie jest z tytanu. I niestety powtarza co walkę te same błędy, nie widzę progresu od pewnego czasu. Łapin moim zdaniem nie pasuje do stylu Szpilki, no i ma za dużo zawodników. Mieli dłużej szlifować technikę a tu nie było kiedy znowu.

 

No nic. Zobaczymy. Każdy kogoś nie trawi, ja np. Adamka ; ) Szpilkę jak np. Bronera traktuje bardziej "komediowo", w kwestii polewki z niektórych haseł. 

 

@ wet_willy

 

Zdradź nazwisko swojego kumpla.

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...