Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Również liczę na Sulęckiego.

Jedyne co mnie martwi to, że za dużo gada ... żeby nie skończył jak Szpilka z Wilderem...

Andrade to nie jakiś leszcz spod butki z piwem.

Będzie wojna.

Striczu przegra to na punkty. Wspomnicie moje słowa.

 

Edyta Geppert: Od dziś śmiało możecie się do mnie zwracać per Prophet...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Niby człowiek wiedział a jednak się łudził , z wilkiem w narożniku to gale w dzierzoniowie noży wygrywać ale nie w stanach . Szkoda 
Miałem to samo. Mózg mówił, że dostanie łupnia, ale miałem nadzieję... cóż, szkoda. Z drugiej strony taki weryfikacyjny kubeł zimnej wody jest dobry, bo pokazuje jak jest.

Mamy jeszcze Kownackiego na szczęście. Naczy nie wierzę, że jest w stanie w najbliższym czasie zrobić pas, ale przynajmniej będą realne emocje. No i jest bez dyskusji w Top 6 - 7 HW.
Odnośnik do komentarza

Jeśli Sulęcki chce cokolwiek jeszcze znaczyć w boksie i nie być skazanym na obijaniem bumów to czym prędzej powinien zmienić trenera. Wilczewski nie był ani wybitnym zawodnikiem, ani tym bardziej trenerem.Nie wiem, może Łapin? Po śmierci Gmitruka jedynie on ma jakieś papiery na prowadzenie najlepszych polskich zawodników. Jeśli nie on to Striczu winien wyjechać do Stanów i tam spróbować jeszcze naprostować swoją karierę, choć po takiej lekcji boksu, jakiej udzielił mu Boo Boo to już tak wysoko jak był się nie znajdzie...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jednym słowem Wach szykuje nam niezły kabaret ;D

 

Z innej beczki....

Ja się napalam na negocjacje Canelo - GGG. Ile bym dał by zobaczyć trzeci Event. Wiem, że takie seriale jak Paquiao - Margarito są irytujące, ale ja naprawde uważam, że w Nevadzie GGG został oszukany. Po prostu chciałbym to zobaczyć na neutralnym gruncie a nie w Las Vegas rządzonym przez mafie, w której cynamon siedzi po uszy,

Edytowane przez RaiD
Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem wczorajszą walką Jennings - Joyce.

Ja pierdziele bardziej obrzydliwego technicznie kloca w HW od Joyce nie widziałem od lat. Już pomijam te ciągle opuszczanie nonszalanckie rąk jak Szpilka... Ale te machania grabiami i nieudolne cepy zniechęcają do oglądania tego typa. Facet przeszedł na zawodostwo po 30-tce co jednoznacznie pokazuje jak jest i co on tam robi. Anglicy go lansują jakby to był jakiś potencjalny mistrz. Kazdy zawodnik z Top 10 rankingu gasi mu światło. Techniki zero.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
W sobotę walka Szpilki na TVP Sport jakoś o 21. Warto obejrzeć bo być może, będzie to ostatnia walka Artura w zawodowej karierze. 
Prawdopodobnie będzie ostatnia :) bo jak Chisora jest w formie to git będzie leżał bardzo szybko.
Swoją drogą... najgłupszą rzeczą jaką Szpilka zrobił (poza pierdlem za gonienie z kolegami w kilku na jednego) to przejście do ciężkiej. Siedziałby w tej półciężkiej to pewnie Top5 by było a to już coś.... To nie jest naturalny ciężki więc skończyło się wstydem.... niestety.
Odnośnik do komentarza

Pozwolę się nie zgodzić, że łomot od Topu wink.gif Jennings to bum, a Kownacki tak na serio dopiero pokazał się szerszej publice. Owszem Artur wygrał wiele walk ale przecież to ekipa typu Coob, nieruchomy Mollo czy emeryci McCline i Adamek - aspirujący do partii Pana Ziobro. Wilder urwał mu łeb choć tu akurat przyznać trzeba, że żaden wstyd bo takiej bomby chyba nikt by nie ustał.

Nie chce wyjść na hejtera bo zawsze kibicuje naszym, ale ten gość do HW się nie nadaje. On na serio miał potencjał na Cruiser czy Pólcieżką... był naturalnie wagowo na to idealny. Poszedł do pierdla spasł się i został w ciężkiej.... Nie bez powodu przed walką z Adamkiem Gołota odwiedził go w pierdlu bo wiedział, że to diament na półcieżką. Zobaczył go (jak przybydlił) i zmienił zdanie bo zrozumiał, że w ciężkiej z Topem nie ma szans. Poza tym głowa... To jest jego największy wróg.

Obawiam się, że Chisora go szybko podłączy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...